Monica4321
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:40

Re: Jakie buty na imprezę firmową?

12 gru 2017, 11:57

Obcas obowiązkowo, jeśli źle się ktoś czuje na szpilce, to można wybrać słupek, teraz taki tym jest coraz bardziej modny. Dużo zależy tez od tego gdzie się odbywa ta impreza i jaki ma charakter.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Jakie buty na imprezę firmową?

09 sty 2018, 15:46

Minęło już trochę czasu, więc jeżeli wątek jest nadal aktualny to daj znać na forum na jakie buty ostatecznie padł wybór i czy jesteś z nich zadowolona, będziemy czekać na Twoją opinię na forum.

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: Jakie buty na imprezę firmową?

18 sty 2018, 14:09

Ja na firmową wigilię w korporacji ubrałam dość wysokie szpilki od sergio rossi, coś takiego jak tutaj mają https://viadellaspiga.pl/projektanci/sergio-rossi i z reakcji wynikało że raczej się podobają i kilka koleżanek spytało nawet gdzie kupiłam. Myślę że na takie spotkania 'casual' warto się ubrać bardziej pod swoje upodobania.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Jakie buty na imprezę firmową?

07 lut 2018, 16:46

Obrazek

Merg je ma za dobre pieniądze. Są dosyć wysokie, ale mają w sobie to coś.
I moim zdaniem nadają się do chodzenia w zasadzie na co dzień.
Trzeba się tylko przyzwyczaić do takiej wysokości.
Ogólnie - to naprawdę konkretne buty.

effka22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2018, 15:03

Re: Jakie buty na imprezę firmową?

12 lut 2018, 15:13

Ja ostatnio kupiłam te szpileczki, bardzo wygodne i super prezentują się na nodze

Obrazek

Dostępne są w sklepie SELLYO.pl Polecam :-)

wysoka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 08 gru 2016, 16:04

Re: Jakie buty na imprezę firmową?

13 lut 2018, 17:16

Obcasy lub bardziej eleganckie płaskie buty. Ja zazwyczaj wybieram buty na obcasie ale niskim, takie 5 cm jest już ok. Bo można zawsze swobodnie się w nich poruszać a sylwetka wygląda trochę ładniej.

gosiaw123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2018, 16:05

Re: Jakie buty na imprezę firmową?

22 lut 2018, 16:07

Ja ostatnio kupiłam te szpileczki, bardzo wygodne i super prezentują się na nodze

Obrazek

Dostępne są w sklepie SELLYO.pl Polecam :-)

Kupiłam te szpilki ok tydzień temu właśnie w sklepie Sellyo.pl i jestem w nich zakochana :ico_haha_02: wyglądają nawet lepiej niż na zdjęciu. Bardzo wygodne, świetnie wyprofilowane. Cena też super. Bardzo polecam ten sklep! :-)

DominikaJ
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 21 gru 2014, 10:54

Re: Jakie buty na imprezę firmową?

01 mar 2018, 10:03

Bardzo fajne buty. Myślę sobie jednak, że przy okazji imprezy firmowej, buty warto dobrać pod kątem jej charakteru. Jeżeli w grę wchodzi np. bankiet, szpilki sprawdzą się bardzo fajnie. Sama chętnie postawiłabym na taki model Obrazek .
Jest to na pierwszy rzut oka dość klasyczny model, ale jednak nie do końca. Bądź co bądź bez wątpienia w ofercie butymodne.pl znajdziemy idealne obuwie zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Jakie buty na imprezę firmową?

09 mar 2018, 09:20

Obrazek

To od Amoreshoes. Klasyczne szpilki, ale wysokiej jakości. I właśnie buty tego typu powinny być takie. Nie byle jaki kolor, byle jaki wzór, tylko coś uniwersalnego. I wiadomo, że czarne szpilki po prostu będą mieć, wielokrotne zastosowanie.

olgaxx
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 17 lis 2016, 12:57

Re: Jakie buty na imprezę firmową?

16 mar 2018, 12:27

Jeśli w planach są tańce to raczej coś na niższym obcasie, fajną alternatywą mogą być jakieś kolorowe botki, popatrz tutaj https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/da ... -botki.cat ja bardzo lubię ten typ butów bo jest ich szeroki wybór i niektóre są eleganckie a za razem bardzo wygodne.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość