Kudi7
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 28 sie 2020, 11:38

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

28 sie 2020, 11:43

Cześć.
Co prawda nie jestem po ciąży, ale też mam problem z jędrnością skóry :ico_placzek:
Stosuję kremy i szczotkuję się okazjonalnie, ale właśnie słyszałam też kiedyś, że ćwiczenia bardzo pomagają.
Czy Alinka możesz mi coś więcej powiedzieć o tych Twoich ćwiczeniach w domu?
Nie mam zbyt dużo czasu na dojazdy do klubu fitness, a do tego jestem bardzo wstydliwa, bo nigdy do tej pory nie ćwiczyłam.

Alinka91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 sie 2020, 09:01

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

03 wrz 2020, 11:02

Hej Kudi7!
Każdy kiedyś zaczynał, nie ma się czego wstydzić ;)
Ja ćwiczę w domu z Pauliną Walczewską, ma super filmiki na swojej platformie treningowej na każdą partię ciała, na spalanie tłuszczyku i antycellulitowe, do tego ułożyła mi dietę i jestem bardzo zadowolona. Aha i co najważniejsze zawsze możesz się do niej zwrócić z prośbą o ułożenie planu treningowego i w przypadku pytań czy wątpliwości zawsze Ci doradzi.
Żeby zacząć dobrze mieć matę lub coś na czym będziesz robić ćwiczenia leżąc, może jakieś małe ciężarki, choć mogą być też butelki z wodą, gumy też się świetnie przydają.
Nastaw się pozytywnie do tego co chcesz osiągnąć i małymi kroczkami do tego zmierzaj. Nie musisz się rzucać od początku na głęboką wodę.
Trzymam kciuki za Ciebie, daj znać jak się mają Twoje poczynania :)

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

05 lip 2021, 13:47

Stosowała produkty od Bust Up (Keloo.store) i powiem szczerze, że to faktycznie produkty, które mimo że w 100% naturalne to dają bardzo dobre efekty przy ich stosowaniu i można liczyć na to, że ten wygląd biustu będzie znacznie lepszy dzięki nim. Warto spróbować szczególnie jeśli myślisz o operacyjnym powiększaniu biustu to wydaje mi się, że na początek taka opcja będzie dobrym rozwiązaniem. Jeśli to się nie uda to oddadzą pieniądze i wtedy możesz się decydować ewentualnie na zabieg. U mnie produkt nie tylko powiększył biust, ale jeszcze zmniejszył bolesność miesiączek.

ZmudaMaruda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2022, 20:44

Re: Ujędrnić skórę po ciąży...

14 kwie 2022, 20:50

Ja mega polecam Endermologie tylko ważne żeby wybrać oryginalna Alliance LPG. Efekty po serii petarda! Ja robiłam w Atmosphera w Legionowie bo mają super cenę na pakiety i wygodny parking więc warto nawet z północnych części Waw wyskoczyć

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość