Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

02 cze 2021, 09:37

Brałam 3 rodzaje tabletek.Pierwsze 2 rodzaje zamawiane na allegro, gdzie trochę głupio mnie skusił opis i reklama. Nałykałam sie i efektu nie było. Ani negatywnego ani pozytywnego. Tak wiec placebo. Potem po 2 latach i po urodzeniu córki biusst mi się jeszcze bardziej zmniejszył, a duzego nie miałam i znajoma namówiła mnie wlasnie na perfect bust. Pomyślałam sobie,ze do 3 razy sztuka i postanowiłam kupić. Pewnie,że piersi nie powieksza się tak jak w reklamie z rozmiaru a do c, ale są ładniejsze, bardziej jędrne. Nawet mój mąz się pytał co zrobiłam.

Minuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 06 maja 2019, 20:36

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

01 lip 2021, 20:05

Ja wolę staniki z push upem :) można niedrogo na przykład w sklepie Lovita sobie zamówić i naprawdę optycznie bardzo powiększają one biust

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

05 lip 2021, 13:50

Z mojej perspektywy mogę Ci polecić kurację z suplementy Bust Up Line (bust-up-line.pl). Świetny produkt, nawet właściwie te efekty jakie się z nim pojawiły mnie dość mocno zaskoczyły. Bardzo dobre działanie, efektywne. Jak dla mnie to przede wszystkim super opcja jak kobieta nie chce jakoś mocno powiększać piersi, ale chce poprawić jędrność biustu i jego wygląd. Zaczynałam to stosować jak jeszcze było w słoiczkach, potem tabletki, obecnie kapsułki.

genderis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2021, 14:47

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

26 paź 2021, 15:10

właśnie zakończyłam kurację tymi wspomnianymi kiedyś wcześniej tabletkami Breastfem i w mojej opinii w porównaniu z innymi to wypadły całkiem nieźle. Biust powiększony wzrokowo o jakieś 25% zmieniłam też rozmiar miseczki. Co do składu tych tabletek to z tego co wyczytałam na ulotce składają się z wyciągów z trzech ziół rosnących w Brazylii, Meksyku i USA. Jak na tabletki to dosyć skuteczne są a brałam wcześniej przez pół roku inne wraz z kremem i zupełnie zero efektów

Mirania
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 19 lut 2019, 00:07

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

03 maja 2022, 23:51

Moim zdaniem bardzo dobry wybór implantów. i polecam tutaj dr Annę Olender, moim zdaniem jedna z najlepszych specjalistów jeśli chodzi o operację piersi.

rotka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2022, 10:46

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

12 sie 2022, 10:47

Mi się wydaje, że to już lekarz powinien doradzić jaki implant. I to zarówno jeśli chodzi o markę, jak i wielkość oraz kształt. Ja tak przynajmniej miałam w swoim przypadku. Powiększałam piersi w Olmedical w Częstochowie i tam pan doktor Januszewski zaproponował mi kilka najlepszych opcji według niego. ja się mogłam o wszystko wypytać, pan doktor cierpliwie odpowiadał. I dzięki temu wybraliśmy najbardziej optymalne rozwiązanie :)

niki357
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2022, 13:56

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

18 paź 2022, 12:03

o dziwo ten breastfem rzeczywiście powiększył biust a sądziłam że to ściema jest

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości