Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

20 mar 2007, 22:31

:ico_tort: dla Alusi na 11 miesięcy!!!!
A od Michasia :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
ładniutka ta Alusia!!!! jak fajnie dzieci wyglądają na raczka :ico_haha_02:
a kiedy mój taki będzie? :ico_olaboga:
my tez mamy nową spacerówkę, no i wniej też Michał nie lubi siedzieć. :ico_placzek:

justyna79
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:45

22 mar 2007, 00:29

Dzieki tyna za życzonka
Oj, jeszcze troszke a i Michaś będzie raczkował, to tak szybko zleci,ze się nie obejrzysz.
A ja z ta naszą spacerówką to się pospieszyłam, a teraz żałuje, że ją kupiłam, jakos nie odpowiada mi, aj tam mi jak mi ale Alusi to na pewno nie odpowiada, bo buntuje się dziecię troszkę.
A dziś latałam po sklepach dziecięcych za kojcem, no i oczywiście zerknełam okiem na wózeczki i takie fajne były, a teraz to sobie tylko w brodę pluje.

[ Dodano: 2007-03-26 ]
hej dziewczynki :-) :-)

CO tu tak cichutko?
Zaczęła się wiosna ,słonka świeci i jest w ogóle jest fajnie , cieplutko.
Piszcie co u Was słychac kochane kobitki>

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

26 mar 2007, 22:36

Hej! No właśnie
justyna79 pisze:Zaczęła się wiosna ,słonka świeci i jest w ogóle jest fajnie , cieplutko.

i przed komputerem rzadziej się siedzi :ico_haha_02: Michał wytrzymał dziś dłużej na dworku, ale wzięłam stary wózek i chyba rzeczywiście bardziej mu pasuje :ico_olaboga: nie mogę się doczekać kiedy nie będę musiała go tak ubierać w tą kurtkę i czapę :ico_sorki: nie znosi tego :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-03-29 ]
no i nikogo tu nie ma :ico_placzek:
Też macie problemy z wejściem na forum? bo mi wieczorem się nie udaje, w dzień rzadko mam czas. No i suwaczek stoi :ico_placzek: coś jest nie tak :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-03-29 ]
Wymieniłam suwaczek :ico_haha_02: Ciekawe czy się nie zatrzyma :ico_noniewiem:

arika25
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 mar 2007, 16:27

29 mar 2007, 16:32

Cześć dziewczyny ...
Przyjmiecie nową Lubliniankę ...? choć widzę, że rzadko tu ostatnio bywacie - ale to pewnie przez tą śliczną pogodę ... :-)

justyna79
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:45

29 mar 2007, 22:52

witajcie dziewczynki, :-) :-) :-) :-)

arika25[b][/b] fajnie że jesteś z nami
no faktycznie rzadko tu zaglądamy, ale jest taka sliczna pogoda że komputer schodzi na dalszy plan.
tyna fajne zdjęcie synka, bardzo mi się podoba i ten uśmiech, boski :-) :-) :-)

Ja to problemy nie tylko mam z wejściem na forum, bo coś szwankuje nam komputer, pewnie znowu padnie system jak ostatnio :ico_placzek: , a mój mąż się wścieknie,
a i jeszcze przy logowaniu dostaje białej goraczki bo ciągle pojawia się relkama british airways i info o nieprzeczytanych postach:ico_zly: :ico_zly:

Zmieniliśmy Ali łóżeczko na kojec, bo od kiedy nauczyła się wstawac to pogryzła je dookoła , tak więc zjadło sobie moje dziecię troszkę farby :ico_olaboga:
ale za to teraz lepiej śpi, bo strasznie wierci się w nocy i ciągle blokowała się w szczebelkach , a ja nie wstaje teraz przynajmniej w nocy.

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

30 mar 2007, 11:37

Witamy arika25 !!!!!!!! Staram się tu zaglądać codziennie, chyba że synio nie pozwala :-) Napisz coś o sobie, z jakiej części regionu jesteś?
justyna mnie też wkurza to info o przeterminowanych postach :ico_zly: , na szczęście ta reklama już mi się nie pojawia :ico_brawa_01:
Pogoda piękna :ico_haha_02: Jak Misiak wstanie to zmykamy na spacerek :ico_haha_02:

Buziaki dla podgryzającej Ali :ico_buziaczki_big:

arika25
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 mar 2007, 16:27

30 mar 2007, 13:45

Cześć dziewczyny ....
Dzięki za miłe przyjęcie nas do Waszego grona mamusiek ... :-) Jestem z Lublina, a dokładnie z samego serca tego miasta, czyli mieszkam w Centrum i o tyle dobrze, że teraz poruszanie się z moją piłeczką z przodu jest trudniejsze, więc załatwienie spraw nie zajmuje tyle czasu ile mogłoby, gdybym mieszkała dalej ... :-) tym bardziej, że choć to dopiero 26 tydzień to chodzę jak kaczka i ledwo się ruszam ... :-D
Słoneczko rzeczywiście śliczne, więc to Was usprawiedliwia :ico_haha_01:
Pozdrawiam i przesyłam buziaki

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

30 mar 2007, 16:58

My już po spacerku, a Michałek zasnął :ico_brawa_01:
arika25, to masz teraz trochę luzu, wykorzystaj ten czas dla siebie, bo potem możesz go nie mieć :ico_haha_02: To do całkiem niedaleko ode mnie mieszkasz. ja mam do Lublina jakieś 25 km :-D mam to szczęście,że mieszkam na wsi :ico_brawa_01: chociaż ma to dobre i złe strony, ale dla dziecka raczej same dobre.
A jak znosisz ciążę? Mam nadzieję, że wszystko ok. :ico_haha_02:

arika25
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 mar 2007, 16:27

30 mar 2007, 17:25

tyna, szczerze mówiąc dużo teraz wypoczywam i staram się korzystać z tego błogiego okresu macierzyństwa, kiedy nie trzeba biegać co chwilę z pieluszkami i wstawać kilka razy w nocy do dzidzi :-)
Ale chciałabym już zobaczyć swoją kruszynę i upewnić się, że wszystko jest ok :-D
Czuję się teraz dobrze, choć jak już pisałam co raz ciężej mi się chodzi z rosnącą piłeczkę i czasami mam trochę mniej siły, ale ogólnie rzecz biorąc to jest ok. Pierwszy trymestr był dla mnie ciężki, ale to już za mną. Teraz czeka mnie tylko uporanie się z co raz większym brzuszkiem i poród.... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Tego się boję, ale nie da się tego ominąć ... niestety ...
Fajnie Wam, że mieszkacie na wsi...też tęsknię ostatnio za większą ilością zieleni i przestrzeni a w mieście tego brak ..
Pozdrawiam i do usłyszenia :-D

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

30 mar 2007, 22:52

Też miałam pierwszy trymestr okropny, najfajniejszy był drugi, bo w trzecim to było mi już bardzo ciężko :ico_olaboga: Porodu też się bałam ,skończyło się na nieplanowanym cc. Mały miałby za wąskie przejście :ico_haha_02: ,ale miałam już skórcze. Raczej strasznie nie było, tylko po cc to dopiero niedawno brzuch mnie przestał boleć :ico_olaboga: Idę już spać, bo moi chłopcy już dawno posnęli, tak ich dzisiaj zmogło :ico_haha_02: Dobrej nocki :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość