ElaKo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2022, 18:23

Re: Co na zaparcia!

20 kwie 2022, 18:32

Moja córka miała zaparcia gdy była młodsza i skuteczne w jej przypadku były tylko czopki musujące evaqu bambini. Pozwalała je sobie palikować. Działają już do kilkunastu minut po założeniu, ale nie gwałtownie co w przypadku dzieci jest bardzo ważne. Pomagają regulować wypróżnianie

Olimpia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 lip 2022, 07:41

Re: Co na zaparcia!

09 lip 2022, 07:44

Potwierdzam, że czopki evaqu bambini są bardzo skuteczne i pomagają w walce z zaparciami. Gdy moja cóka miała zaparcia to próbowalismy wielu metod, które nie radziły sobie skutecznie. dopiero czopki pomogły na 100%. Działają szybko, bo już do 15 minut po aplikacji dziecko musi siedzieć na nocniku.
Wedlug mnie rewelacyjne i warto mieć je w domowej apteczce.

Awatar użytkownika
alejakpl
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 sty 2021, 01:01

Re: Co na zaparcia!

10 lip 2022, 23:03

Można wypróbować różne babcine sposoby, gdy nie pomogą, to do apteki. Leki bez recepty nie dadzą rady, to trzeba udać się do lekarza.

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Co na zaparcia!

15 lip 2022, 23:25

Pewnie warto się przyjrzeć swojej diecie, bo niestety często okazuje się że właśnie to w niej jest pies pogrzebany. Dobrze byłoby też przyjmowac przez jakis czas sanprobi ibs by wspomóc prace jeli. Najwyraźniej coś organizm nie domaga i daje sygnały by zrobić głębszą diagnostyke

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość