Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 lis 2007, 22:59


Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

21 lis 2007, 23:13

ja też odnalazłam kilka osób ze swoich szkół.Szkoda tylko,że serwery tej stronki są często przeciążone :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 lis 2007, 23:37

O ja tak to dużu minus

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

22 lis 2007, 00:08

Eluś - jutro specjalnie dla Ciebie zrobię i wyślę fotki :-D a Różuś nie wybudza Lilusi bo ona nie płacze, tylko zaczyna się wiercić i postękiwać cichutko i ja wtedy ją zabieram do drugiego pokoju i robię mliko ;-) aaaa teraz śpi w wózeczku bo ona ciepłolubna i lubi taką norkę mieć :-D

Witam, (w końcu - co za świnia ze mnie!!) inne dziewczynki :-)

Zdrowia dla Maćka :ico_chory: (Maciek - zawsze mi się podobało takie zdrobnienie :-D)

no i odpadła Diana, już czas na nią był :-/

ja siedzę do 12, bo karmienie Różyczki jeszcze i potem lulu - dziś Bartek ma zmianę ;-) wczoraj jakoś mu się nie udało :-P

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 lis 2007, 00:14

Ja śleńcze nad naszą klasą :D
Ale chyba póję w kimono bo łep mi pęka a poza tym jest Blade III a lubie takie filmy

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

22 lis 2007, 00:26

Asiu ja ciągle zapomianłam,że tu się mamy przenieść :ico_wstydzioch: ,ale czasem zagladałam .Teraz to już z całym październikiem spieszę za Wami :ico_oczko:

Chloe-zdróweczka dla Was

Maritko a dla Ciebie to taki specjalny ogromny buziak-podziwiam Cię,chociaz sama mam dwóch urwisków,ale twoje królewny prawie w jednym wieku :ico_szoking: .A jak sie czujesz w połogu ,jak szwy,ubkurczanie macicy itp bardzo dokucza???I cóz ty u tego fryziora będziesz kombinować ,podeślij fotki jak już bedziesz wyfryzowana :ico_oczko:

Idę do wyrka ,ba jakis ciężki łepek mam :ico_spanko:
Papa

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

22 lis 2007, 00:26

ja też lubię :-D i chyba sie skuszę ;-) a w naszej klasie musiałam założyć swoją :-/ bo nikt się pokwapił :ico_noniewiem: no i jestem 1 :-D

[ Dodano: 2007-11-21, 23:41 ]
Iwciu jaki połóg?? macica obkurczona, bolało w szpitalu... szwy prawie rozpuszczone, goi się, czuję ;-) ja teraz taka cwaniara bo Bartek ma urlop, fakt że na telefonie i przed kompem ciągle ale jednak jest :-D to łatwiej, potem... zobaczymy :ico_szoking:

Dziś na spacer Lilcię wzięła moja siostra... Różuś werandowana była na balkonie, jakieś 15 min. i jak słodko spała potem... miodzio :-D czekam na tadem mój, ale to ok. miesiąca przesyłka płynie :ico_zly: :ico_zly: kto by pomyślał, że dziecię na świat wcześniej przyjdzie :ico_oczko: jeszcze w sumie koleżanka nie wysłała go :ico_placzek: ale jak lotnicza nie będzie aż taka droga, to zdecyduję się :-/

dobra męża wpuszczam do kompa, bo zaraziłam go nasza klasą :-)

buziaki w mordeczki kochane :-*

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

22 lis 2007, 10:15

witam ja dziś pierwsza się melduej :ico_haha_01: widze marittko jż już wróciłaś do nas na dobre to dobrze że ci się wszystko tak fajnie goi i że dziewczynki grzeczne :-) moje też od początku śpia w jednym pokoju i jedna drugiej nie przeszkadza :ico_oczko: Martyna też mnie jeszcze woła no i matyldzia często teraz się budzi. Chodz dziś super nocka obudziła się dopiero o 4 na mleczko :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-22, 09:16 ]
Aha i dobrze że już ta diana odpadła wkurzaja mnie te majkelowe dziewczynki chodz wczoraj super wyglądała w tych prostych włosach i tej sukience :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

22 lis 2007, 10:46

i ja się melduję :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 lis 2007, 10:48

Witam

Ocy mam "na zapałki" znajomi bombardowali mnie na gg, jejuś ile się u nich wydarzyło. Nawet nie wiedziałam o czym gadac tak wiele chciało sie powiedzieć i o tak wiele zapytać. Ale dosłownie wszyscy o których myślałam się znaleźli :-D

Lecę po kawkę, potem sprzątanko :D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość