Dorota 24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 24 lis 2007, 15:29

05 gru 2007, 17:34

Samopoczucie tragiczne mam cały czas brzusio boli, jutro na usg więc się dowiem czy wszystko w porządku. A na Mikołajki Kubusiek raczej nic nie dostanie za to mamy w planach super brykę na Gwiazdkę.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

14 gru 2007, 18:25

Witajcie
I ja dolacze do was :ico_oczko: jak pozwolicie :ico_haha_02:
U mnie ok,moje samopoczucie super :ico_brawa_01: malutki moj Grosio to mnie juz kopie mocno ale to nie boli :ico_oczko: tylko tak fajnie jest wyczuwalne pozatym czuje sie juz taka troche ociezala jak slonica i chetnie bym sobie polezala caly dzien ale nie da sie :ico_oczko: Zajmuje sie Nicolcia i zawsze mam cos do pracki ale nie narzekam bo jest ok i sobie radze :ico_oczko:
A na mikolaja to moja Nicolinka dostala pieniazek do skarbonki i duzo slodkosci i lakoci a za to na swieta pod choinke to mala dostanie mnostwoo prezentow :ico_oczko: Od swoich dziadkow dostanie wozek dla lalek i lalke i podusie od nas dostanie klocki drewniane i do tego taka chocby slizgawke i tam moze sie bawic kuleczkami pozniej wkleje wam fotke to same zobaczycie co to za cudo :ico_oczko: :ico_brawa_01:
I od swojego wujka chrzestnego niemam pojecia co mala dostanie :ico_oczko: ale cos napewno ok pozdrawiam was i do nastepnego poklikania :ico_oczko:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

20 gru 2007, 14:52

Witajcie Dziewczyny. co tak cichutko na wątku się zrobiło?
Jak wasze samopoczucie? i jak idą przygotowania do Świąt?
ja byłam 2 dni temu na usg i zobaczyłam swoje Maleństwo. Jest wszystko dobrze. Ma już 52 milimetry a termin z usg na 29 czerwiec :)
Fotkę wkleję, jak będę miala aparat...
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

22 gru 2007, 01:26

Witajcie nocną porą.
Ostatnio komputer nam się zepsuł (padł cały system :ico_szoking: ).
W poniedziałek byłam podglądać dzidzię. Będzie synuś!!! [glow=orange]Patryczek[/glow].
mojamaja.corcia, święta coraz bliżej, już nie tylko w kalendarzu... :ico_haha_01: . Praktycznie już posprzątane mam w domu, zostało pieczenie i gotowanie. Tylko jakoś nie za bardzo mam na to siłę i chęci.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

26 gru 2007, 20:08

Witam was serdecznie. Pisalam ze moze do was dolacze jako dwupak i jestem. Narazie tak po cichutku dopiero 5 tydzien.Czeka mnie jeszcze wizyta u gina i wtedy bedzie wiadomo czy wszystko jest dobrze. A jak bedzie to dzidzia pojawi sie w polowie sierpnia!

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

26 gru 2007, 22:31

szkrab, witaj. No to piękny świąteczny prezent :ico_brawa_01: .
Czekamy na dobre wieści i wtedy wpiszę Was na pierwszą stronkę.
GRATULUJĘ!!!

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

27 gru 2007, 10:42

Witajcie!
We mnie się ostatnio bardzo mocno odezwał instykt. Chyba ma to związek z tym, że mój synek niedawno skończył roczek i jest to takie swoiste zamknięcie jakiegoś etapu. Ostatnio śni mi się po nocach, że jestem w ciąży. Marzę o porodzie :ico_szoking: (chyba jakaś nienormalna jestem) i zaglądam matkom w wózki (a raczej w sanki).
Niestety.. muszę najpierw skończyć studia (w czerwcu się bronię), no i poszukać jakiejś pracy.. sytuacja materialna nie pozwala nam na razie na drugie dziecko :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
A z dnia na dzień pragnę go coraz bardziej.. marzy mi się córeczka :-D
Pozdrawiam wszystkie mamusie w dwupaku :)

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

27 gru 2007, 11:47

szkrab, -gratuluję :) Ja już widziałam swoją Dzidzię :) Oto foteczka z usg :)
Obrazek
troszkę rozmazana, ale widac. Pod koniec lutego, albo na poczatku marca bede miala kolejne usg i zobaczymy co bedzie :) może braciszek dla Corci :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

28 gru 2007, 22:14

to i ja dołączam :-D
Maja urodzona 18.12'2006 termin porodu mam na 17.05'2008 :-D
pocichutku marzę o drugiej córci :ico_wstydzioch:

Mama_Kingi, czemu nie zaglądasz na wątek Majowy? :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 gru 2007, 00:43

babe_boom, super!!! Cieszę się, że do nas dołączyłaś. Gratuluję!!!
Nasze maleństwa urodzą się tego samego dnia :ico_brawa_01:

Oj, jakoś ostatnio zaniedbałam mocno "majóweczki" :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość