Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

20 cze 2008, 23:26

To znowu ja :-D :-D :-D
Wczoraj odebralam ostatnie wyniki, tsh ok, ale niestety prolaktyna znow za wysoka norma do 25 a ja mam 52, znow jem bromergon. Moj lekarz twierdzi ze t wysoka prl zabila nasze dzieciatka, przed ciaza mialam zbijana tylko ze za gwaltownie bo spadla do 2 a norma jest miedzy 15 a 25, wtedy zaszlam w ciaze ona skoczyla i zasiala zniszczenie, ja mialam brac bromergon do 13 tyg ciazy, ale moja lekarka spartaczyla robote, brak slow.
Mam nadzieje ze tym razem estem w dobrych rekach i sie uda.
Pozdrawiam :-)

[ Dodano: 2008-07-03, 12:24 ]
Noemi!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gdzie ty jestes kochana??
Daj znac co u ciebie :-)
Buziaki :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 lip 2008, 23:23

Ewka_82 pisze:Mam nadzieje ze tym razem estem w dobrych rekach i sie uda

:ico_haha_02: Wierzę w to i trzymam nadal kciuki mocno za Wasze szczęście

Awatar użytkownika
Noemi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 05 lut 2008, 19:35

06 lip 2008, 16:47

Jestem :-D

Wakacje sie zaczely i goraco .... slonko swieci wiec wiecej czasu na dworze spedzamy.

Ewka pozazdroscilam ci suwaczka i tez sobie zrobilam .... a co :-D

Pewnie beda pustki na forum ...

My za 3 tygodnie startujemy .... gumki PRECZ .... ma byc... :ico_ciezarowka:

Ewka dobry lekarz to juz polowa sukcesu , bo bardzo duzo od lekarza zalezy jak poprowadzi nasza juz "zagrozona" ciaze.
Bo my kobietki po przejsciach potrzebujemy wlasnie takiego lekarza!!
Ktory nie bedzie bagatelizowal nawet najmniejszych naszych obaw.

[ Dodano: 2008-07-20, 14:41 ]

Ewka .... co slychac!!!!!

Bo u mnie wielka radosc .... jestem w ciazy :ico_ciezarowka:
wielkie zaskoczenie .... :ico_szoking: bo nie liczylam na ten cykl a tu prosze niespodzianka :ico_haha_01:

kasww
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2008, 22:20

12 lis 2008, 12:35

witajcie chcialam tylko w kwesti pocieszenia wam wszystkim powiedziec ze ja równięż jestem po stracie 2 ciąż w 2000 roku stracilam mojego pierwszego aniołeczka w 12 tygodniu a w roku 2001 mojego drugiego aniołeczka ale walczylam do końca i jestem tym żywym przykładem ze cuda sie zdażaja w 2003 urodził mi sie synek Kamil z ktorym calutka ciąze leżalam jak z jajkiem zeby sie tylko udało i sie udało kamil dziś ma 5 lat i jest moim oczkiem w głowie a w 2007 na świat przyszla jego siostra Maja ta ciąza była owiele spokojniejsza poniewaz wmówiłam sobie ze i tym razem musi sie udac ale pamięć o aniołeczkach na zawsze pozostanie w mym sercu czesto zastanawiam sie jak by to bylo gdyby te dzieciaczki żyly i zaraz pojawiaja sie kamil i maja uśmiechem poprawiaja mi nastrój i odrazu wiem ze BYŁO WARTO CZEKAC!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

18 lis 2008, 21:23

Czesc dziewczyny!!! Odnalazłam wasze posty troche czasu po starcie mojej kochanej fasolki. Dzisiaj mija 4 tygodnie po zabiegu poprzedzonym poronieniem. Starsznie długo się smuciłam i było mi źle. Dosmyślam się że moje poronienie mogło być spowodowane przeziębieniem, bo we wszytskie inne wyniki są bardzo dobre i w normie. A w badaniu histopatologicznym nie wyszło wszytko nic złego, lekarz powiedział że wynik wyszedł dobry. Także myśle i po przeczytaniu waszych wpisów że może przyczyną było przeziębienie, a byłam mocno przeziębiona w 5-6 tc. Teraz czekam na @ powinna najdejść lada dzień. A jak strasznie chce szybko zajść w ciąże i czekam na zielone światło.
Mam nadzieje że Noemi, jeszcze tu czasem zaglądasz i może powiedzą mi inne dziewczyny czy rzeczywiście czekały te trzy miesiące żeby znowu się starać?? Ja bym chciała odczekać ten cykl który nadchodzi i w kolejnym zacząć się starać. Teraz czuje się fizycznie bardzo dobrze no i psychicznie też.
Oby następnym razem było dobrze!!! Boże pozwól!!!!

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

11 sty 2009, 00:13

Co tam u Was dziewczynki???????????

Awatar użytkownika
Noemi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 05 lut 2008, 19:35

25 sty 2009, 16:25

Czesc dziewczyny

magdus czyli jestes w bardzo podobnej sytuacji jak ja bylam .. tez stracilam fasolinke przez przeziebienie.

Ja mialam zabieg i powinno sie odczekac 3 miesiace , jednak ja juz w trzecim zaszlam :ico_wstydzioch:
Teraz wszystko jest dobrze ... synek w brzuchu kopie i glowka do wyjscia juz sie usadowil.

Trzymam kciuki.
Wiem ze te poczatki sa bardzo ciezkie, tyle nocy co ja przeplakalam, ale nie poddalam sie.

magdus a ty mialas zabieg ?? czy poronienie samoistne.
Bo jezeli to bylo poronienie samoistne to mozesz starac sie juz po pierwszym cyklu od poronienia.
Tylko sprawdz u ginekologa czy wszystko dobrze sie wyczyscilo.

Awatar użytkownika
anetusia83
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 03 maja 2007, 21:53

08 lut 2009, 22:33

tak sobie mysle,ze juz niedługo miałabym dzidzie ....juz za pare dni :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

08 lut 2009, 23:05

anetusia83, :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

17 lut 2009, 17:31

cześć dziewczyny mnie niestety też to się przytrafiło zabieg miałam 9 lutego, powtarzany znów 14 lutego, bo za 1 źle wyczyścili.
Myślałam, że tylko ja chcę jak najszybciej znów być w ciąży i mieć nadzieję, że już wszystko będzie dobrze.
Brakuje mi bardzo mojego aniołka, ale wierzę, że szybko znów zajdę urodzę zdrowe dziecko i takie myślenie mi pomaga.

z tego co widzę wiele kobiet po poronieniu zaraz zachodzę w ciążę,więc jesteście dla mnie nadzieją, że i ja wkrótce będę miała :ico_dziecko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość