Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

16 cze 2009, 14:56

Najlepiej wpisz sobie w google "macrolane" i wejdź sobie na oryginalną stronkę. Napewno się dowiesz co i jak :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dagmarka35
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 09 gru 2008, 13:33

02 lip 2009, 11:30

a skąd się o czymś takim dowiedziałaś?

kamilla1
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 11 lut 2013, 12:13

Re: Operacje plastyczne

21 mar 2013, 12:45

Ja nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym, ale na razie również korzystam tylko ze spa. Znam świetną ofertę Prmavera Spa w Jastrzębiej Górze. Tam to można się zrelaksować (masaże np. Siódme Niebo - odżywczy, relaksacyjny, niezastąpiony dla suchej i zmęczonej skóry masaż całego ciała olejem kokosowym. Rewitalizuje, relaksuje i dodaje energii do działania. ) Można również wybrać zabiegi odchudzające, ale zresztą najlepiej tam pojechać i korzystać z dobrodziejstw takiego miejsca.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Operacje plastyczne

12 wrz 2013, 14:52

Operacje plastyczne są dziś na porządku dziennym i, o ile nie przesadzamy, nie jest to moim zdaniem zła opcja dla osób, które chcą poprawić swoją urodę. Sama na razie się na coś takiego nie zdecyduję, ale kto wie, co zrobię za 10-20 lat :)

melonik24
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2013, 11:05

Re: Operacje plastyczne

16 wrz 2013, 11:21

No jak ktoś ma krzywy nos, odstające uszy albo twarz niekształconą w wypadku to jak najbardziej, ale przerażające jest to, że za operacje biorą się coraz częściej młodziutkie dziewczyny o figurach supermodelek ;/

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Operacje plastyczne

29 cze 2014, 23:54

Sama nie chciałabym w sobie nic poprawiać ani udoskonalać. Akceptuję siebie taką jaką jestem. Jeżeli jednak ktoś ma do końca życia cierpieć z powodu kompleksów, które ma na swoim wyglądzie, to dlaczego by się na taką operację nie zdecydować? Choćby dla własnego komfortu psychicznego :) Warto jednak wybrać dobrą klinikę taką jak chirurgia plastyczna chplast.com.pl, gdzie pracują świetni specjaliści. Dzięki temu człowiek nie będzie przynajmniej martwić się o ewentualne powikłania i na operację pójdzie ze świadomością, że jest pod jak najlepszą opieką.

viki88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 23 kwie 2014, 15:14

Re: Operacje plastyczne

29 paź 2014, 14:47

Ja też nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym. To prawda, czasem są one wręcz wskazane, kiedy po wypadku ktoś ma zniekształconą twarz czy liczne blizny. Choć szczerze powiedziawszy przeglądając ofertę botoxu też uważam, że nie jest to wcale złe rozwiązanie. Proclinic z Wrocławia ma całkiem przyzwoite oferty i podobno bardzo dobrą renomę. Jeśli potrzebujecie - warto przemyśleć ich ofertę.

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Operacje plastyczne

29 paź 2014, 22:17

ja niby nie mam nic przeciwko, ale sama bym się takiej nie poddała. Bałabym się ryzyka, które zawsze jest w przypadku każdej operacji... nie wiem czy warto aż tak ryzykować...

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Operacje plastyczne

28 lis 2014, 17:00

Widocznie nie masz aż tak poważnych kompleksów, żeby zawracać sobie nimi głowę. Moja przyjaciółka miała spory problem ze swoimi odstającymi uszami i po wielu latach zakrywania ich za opaskami, chustami czy rozpuszczonymi włosami zdecydowała się w końcu na korektę uszu w Katowicach. Bardzo zyskała od tego czasu na pewności siebie, więc myślę, że czasami takie zabiegi są wręcz wskazane, żeby pozbyć się zadręczających nas myśli i móc zacząć normalnie żyć.

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Operacje plastyczne

05 gru 2014, 16:44

Chyba nigdy bym się nie zdecydowała na operację plastyczną. Chyba, że byłabym do tego smuszona - wypadek, rekonstrukcja twarzy itp...

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość