wypalona29
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 sty 2015, 22:08

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

11 sty 2015, 23:22

ja nie czytam nic innego....ostatnio namietnie kupoje ksiazki kinga i cobena :):)

CzarneOczko
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 23 gru 2014, 20:13

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

13 sty 2015, 15:57

O uwielbiam! Szczególnie Ludluma! :D

Awatar użytkownika
sali
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:00

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

16 sty 2015, 14:16

Ja uwielbiam jak trup ściele się gęsto i muszę rozwikłać zagadkę, kto zabija :). Moi ulubieni to Simon Becket i Stieg Larson. Moja mama czytając Lansona wychodziła nawet z pracy do domu wcześniej aby czytać :). Z polskich lubię Miłoszewskiego, piszę na światowym poziomie. Wyczekuję ekranizacji "Ziarna Prawdy", Szackiego zagrał mój ulubiony Więckiewicz :).

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

19 sty 2015, 21:50

Lubię kryminały, szczególnie jeżeli nie mogę się domyśleć kto kogo zabił.

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

09 lut 2015, 13:15

sali - no akurat Miłoszewski się wyróżnia w tym gatunku, nawet wolę jego książki od skandynawskich autorów, ale tych drugich jest więcej. :) A film też wyszedł super. Nie wiem czy widziałaś wcześniejszą ekranizację- "Uwikłani"? To nawet nie ma co porównywać. Więckiewicz jako Szacki się odnalazł w roli, a to akurat nie było dla mnie takie pewne.

Forest
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 03 sie 2015, 12:58

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

03 sie 2015, 13:05

Moja luba uwielbia, czyta częściej niż typowe romansidła i książki typowo kobiece.

Awatar użytkownika
matylda007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:38

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

20 sty 2016, 12:08

Bardzo lubię kryminały, ale nie każdego autora - niektórzy nie potrafią utrzymać napięcia i tak prowadzą fabułę, że wszystko wiesz od początku...
Zaczytuję się w Cobenie, ostatnio w ręce wpadł mi też Jack Higgins (nie jest to co prawda autor typowych kryminałów, ale nie można odmówić mu umiejętności wprowadzania intrygi)...no i Agata Christie ;)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

23 lut 2016, 00:09

A dlaczego nie? Przecież nie jest to typowo męska literatura i nie ma podziałów żadnych. Lubię thrillery, zwłaszcza psychologiczne i prawnicze Grishama. Wciągają na wiele ciekawych godzin.

Awatar użytkownika
jocasta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 23 lut 2016, 11:37

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

23 lut 2016, 12:57

ostatnio nie miałam czasu usiąść z dobrym kryminałem, ale bardzo lubię je czytać, jeden z niewielu gatunków literackich, które mi się nie znudzą.
uwielbiam tą ciężką atmosferę, ponurość, aspekty psychologiczne postaci, suspens, dochodzenie do prawdy, plot twisty - nic mnie bardziej nie wciąga niż te cechy.
filmy thrillery to tak nie do końca, bo jestem straszakiem, ale książki to mogę czytać godzinami.

Awatar użytkownika
mamuśka991
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 29 wrz 2011, 19:53

Re: Czy kobietki lubią czytać kryminały albo thrillery?

29 kwie 2016, 10:44

Lubię czytać ogólnie wszystkie ciekawe książki, kryminały również, nawet ostatnio czytałam taki biograficzny kryminał wydany przez wydawnictwo rozpisani.pl , niesamowita książka.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość