Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: wykladziny,dywany,panele,plytki ...

05 gru 2016, 12:42

Nawet w łazience trzeba mieć jakiś dywan, ale nie duży, raczej niewielki, coś w takich klimatach - https://dywanstyl.pl/kategoria/lazienkowe
Podoba się Wam? Tylko starajcie się nie przesadzić z jasną kolorystyką. Sugeruję np. niebieskie dywany. Pamiętajcie również, że akurat w łazience panują trudne warunki.

Jasna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 24 mar 2014, 17:09

Re: wykladziny,dywany,panele,plytki ...

12 gru 2016, 13:31

To wszystko zależy od naszej aranżacji całego wnętrza. Ciekawe i modne pomysły na aranżację znajdziemy na tym blogu: http://tapetuj.pl/blog/ warto być na czasie.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: wykladziny,dywany,panele,plytki ...

04 sty 2017, 12:29

Przeglądajcie również https://dywanwdomu.pl/ Naprawdę wybór jest bardzo duży, nie brakuje świetnych okazji, można dopasować dywany w różnym stylu i klimatach. Sztuką jest jedynie dopasowanie tego z głową. Nie każdemu przecież musi od razu pasować dokładnie to samo, co nie? My lubimy włochacze... i mały dywanik w pomieszczeniu jest obowiązkowy.

BurgundowaMaja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:21

Re: wykladziny,dywany,panele,plytki ...

12 sty 2017, 15:48

Z tymi dywanami to bym uważało bo nie wielu z was wie, że dywany to raj dla roztoczy. Także jeżeli ma się alergików w domu to posiadanie dywanów jest samobójstwem. No chyba, że zdecydujemy się na ich ozonowanie wtedy spoko :) Sama mam alergię na roztocza wiec wiem co piszę. Tylko, że ja właśnie korzystam z ozonowania a mianowicie http://klinikadywanow.pl/pl/usluga-anty ... -roztoczy/

Rorok
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 kwie 2017, 10:19

Re: wykladziny,dywany,panele,plytki ...

25 kwie 2017, 10:23

Mielismy dywany przez prawie 5 lat w domu, a moj mąż problemy z katarem, dopiero po 5 latach to polaczylismy :ico_brawa: Przerzucilam się na panele podłogowe, bardzo polecam. Szczegolnie podeszla firma SWISSKRONO. A jak Wasze doswiadczenia z panelami?

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: wykladziny,dywany,panele,plytki ...

25 kwie 2017, 11:57

Może i taki kierunek - https://dywanstyl.pl/kategoria/welniane
Ogólnie uważam, że dywan w domu powinin faktycznie być, a to jaki sobie dopasujecie, jest już waszą kwestią.
W jednym pomieszczeniu będzie pasowało coś klasycznego, a w innym nowoczesnego. Dobierajcie to z głową.

wygodny
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:54

Re: wykladziny,dywany,panele,plytki ...

02 maja 2017, 14:55

Najlepiej wygląda dla mnie drewniania podłoga, przy czym nie musi to być stricte drewno - to nawet nieekologiczne kłasć na podłogi dobre, stare drzewa, jak można mieć równie ładny i trwały efekt z paneli laminowanych. A dywany tak, ale tam gdzie trzeba - przy łóżku itp miejscach, gdzie stajesz gołą stopą, albo siedasz, bo niektó®zy lubią np. na podłodze grać w planszówki, jak mają miejsce ;)

kasiakaska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2017, 12:01

Re: wykladziny,dywany,panele,plytki ...

05 maja 2017, 16:23

Ja chyba wkrótce zrezygnuję z dywanu, nigdy nie mogę go doczyścić... Często korzystam z usług firmy Clean-fast i chwalę sobie, ale przecież nie mogę tak w nieskończoność :D

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: wykladziny,dywany,panele,plytki ...

08 maja 2017, 11:12

Najlepiej wygląda dla mnie drewniania podłoga, przy czym nie musi to być stricte drewno - to nawet nieekologiczne kłasć na podłogi dobre, stare drzewa, jak można mieć równie ładny i trwały efekt z paneli laminowanych. A dywany tak, ale tam gdzie trzeba - przy łóżku itp miejscach, gdzie stajesz gołą stopą, albo siedasz, bo niektó®zy lubią np. na podłodze grać w planszówki, jak mają miejsce ;)
Panele są łątwiejsze w utrzymaniu w czystości, moja znajoma w swoim domku w górach zrobiła lite deski i bron boze tam w butach wejsc, a wiadomo jak to latem, bez przerwy się wchodzi i wychodzi do ogródka, to trochę uciążliwe, chociaż piękne. Ja jeste za wygodna na takie rzeczy, lubie jak coś jest ładne, ale musi być też funkcjonalne. Tak że panele jak najbardziej na tak.

RenataKo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 26 sty 2017, 00:00

Re: wykladziny,dywany,panele,plytki ...

12 maja 2017, 09:11

płytki zimne, wykładzina niepraktyczna bardzo, drewniana podłoga - super, ale trzeba mieć sposo energii by o nią dbać. Ja mam taką i jest już tak porysowana (pomimo ze twarde drewno) ze wygląda okropnie. gdybym teraz mogla dokonac wyboru to tylko panele, ale takie jak najbardziej przypominające drewno, ze słojami, wgłębieniami. Uwielbiam drewno, ale na dłuższą metę jest to totalnie niepraktyczne

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość