Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

01 kwie 2011, 10:26

Zobaczcie co znalazłam, oferta dla rodzin z dziećmi. W sumie niewiele trzeba zrobić, tylko nakręcić film o swojej rodzinie :D
Obrazek

kathrina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2011, 17:30

20 kwie 2011, 11:49

Ford ma fajny program Rodzinne Podróże, gdzie znajdziecie wiele praktycznych porad jak bezpiecznie podróżować z dziećmi oraz miejsca na motoryzacyjnej mapie Polski przyjazne naszym pociechom. Szczegóły na Facebooku Link usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2011, 11:59 przez kathrina, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 maja 2011, 23:54

witajcie
Zastanawiam się gdzie sie w tym roku rszyć z dziecmi. Tylko ja gdzies niedaleko.Myslałam o Mazurach ale konkretnie nie mam jeszcze sprecyzowanej okolicy. Chcialabym by wkolicy bylo sporo atrakcji dla dzieci.
W zesżłym roku bylam w jantarze z dzieciakami i bylo sper, bo raz,z ę pogoda dopisała, do mrza lasu rzut beretem to i dzieciaki mialy ubaw. W okolicy jest mini zoo gdzie mozna karmić zwierzatka, farma strusi, zabytkowa kolejka, przystań rybaca,wioska indiańska. wesole miateczko w stegnie... dla maluchow atrakcje w sam raz. Jedyny minus, ze ludzi od pyty
No i szukam podobnego miejsca na mazurach. Jakaś nie za duża mieścina z atrakcjami dla dziieci. Ktos pomoże?

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

23 maja 2011, 12:26

Ale wchodzi w grę tylko podróż po Polsce?

kamilla1
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 11 lut 2013, 12:13

Re: Podróże z dziećmi

15 lut 2013, 11:06

Fajną sprawą jest to, że niektórej miejsca oferują animatorów, a w tym czasie można sobie pozwolić chociaż na chwilę relaksu. Tak jest w przypadku Hotelu Primavera Spa :)

Awatar użytkownika
MmartaA
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 25 lut 2013, 16:10

Re: Podróże z dziećmi

09 maja 2013, 16:15

mnie zawsze przerażało podróżowanie z dzieckiem jeszcze do obcego kraju ... wolałam zostawić babci taki maluch tylko się namęczy a i tak nic z tego nie zapamięta moim zdaniem co innego taki 5 latek już ;)

franka66
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2013, 13:52

Re: Podróże z dziećmi

10 maja 2013, 14:20

Ja swoją podróż z dzieckiem, 10-miesięcznym wówczas, do Ustki, wspominam dobrze. Dla dziecka to był super bodziec do rozwoju, mała zaczęła pierwszy raz raczkować na piasku. Wówczas źle wybrałam jeśli chodzi o kwaterę, było zdecydowanie za ciasno. W większych miastach nad morzem jest spory wybór dla rodzin z dziećmi, są place zabaw zabaw, animatorzy, specjalne menu.
A mniejsze: na Powiślu polecam Stajnię Iskra http://pobyty.pl/obiekt/8384_pensjonat-iskra.html

kuuukla
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 04 gru 2012, 12:05

Re: Podróże z dziećmi

25 cze 2013, 09:32

mnie zawsze przerażało podróżowanie z dzieckiem jeszcze do obcego kraju ... wolałam zostawić babci taki maluch tylko się namęczy a i tak nic z tego nie zapamięta moim zdaniem co innego taki 5 latek już ;)
tylko jak wypocząć na wakacjach skoro nie ma z Tobą dziecka, ja to chyba nie potrafiłabym tak długo wytrzymać

franka66
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2013, 13:52

Re: Podróże z dziećmi

27 cze 2013, 16:49

Dokładnie, ja już nie mogę doczekać się wyjazdu z dzieckiem. Mała polubiła zabawę w piasku, więc na plaży powinna być zachwycona możliwościami :) Tylko żeby pogoda dopisała.

Awatar użytkownika
kasia_ela
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 29 sie 2011, 09:55

Re: Podróże z dziećmi

19 lip 2013, 13:15

Ja już mam większe dzieciaki więc muszę organizować takie wycieczki żeby ich zainteresowały, ale czasem kończą mi się pomysły. Może Wy znacie jakieś ciekawe miejsca? My mamy z Krakowa blisko do Inwałdu to sobie jeździmy do Dinolandii, bo przynajmniej jest tam zabawy na cały dzień. Dzieci mają minigolfa, jaskinie, place zabaw a my z mężem siedzimy na plaży :D

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość