Joaśka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 679
Rejestracja: 22 mar 2007, 16:28

28 maja 2007, 00:21

ok wysylamy , u nas rzeczywiscie upały

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

28 maja 2007, 11:26

Witam z upalnych Łap :ico_haha_02:

Normalnie chyba naprawdę tropikalne lato nastało, strasznie to męczące. A ja w dodatku mieszkam w bloku w 'środkowym' i nawet jak mam pootwierane wszystkie okna, to przewiewu za bardzo nie ma :ico_noniewiem:

Co do imprezy, to dla dzieciaków chyba się podobało. Bawiły się, bardzo chętnie uczestniczyły w konkursach, a przedewszystkim mieli do dyspozycji sporo słodyczy :-D Ale patrząc tak realnie, to wyglądała ta impreza trochę drętwo. Przyszło chyba 4 rodziców i 1 babcia, z czego tylko 1 mama udzielała się trochę i bawiła z dzieciakami, reszta siedziała. No a ja zapomniałam się zabezpieczyć przed słońcem i przypiekłam sobie ramiona i dekold :ico_noniewiem:

Joaśka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 679
Rejestracja: 22 mar 2007, 16:28

28 maja 2007, 14:08

W bIAŁYMSTOKU TEZ TROPIK , MALA SPI A JA WLASNIE SIĘ RELAKSUJE U MNIE SLONCE DO 12 A POZNIEJ MIŁY CHŁODEK

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

28 maja 2007, 14:15

U mnie okna w mieszkanku pozasłaniane i wiatrak cały czas włączony.Gdyby nie to i spryskiwacz to nie wiem jakbym to wytrzymała.A podobno te lato ma być latem stulecia.A nie mogło być rok temu.

Joaśka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 679
Rejestracja: 22 mar 2007, 16:28

28 maja 2007, 14:44

a rok temu nie było , mialam na slubie 32 stopnie

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

28 maja 2007, 16:59

ja rok temu w lipcu byłam w anglii przez miesiac.Gdy wróciłam do Polski i hcieliśmy z męzem wyjechać na wakacje to niestety nie było ani ciepło ani ładnie.Deszcz, chmury.Oczywiście zdarzały sie ładne dni ale były sporadyczne.Ja jestem z tych osób które w upałach czuły sie wspaniale.Nawet niektórzy znajomi łącznie z rodzicami śmiali sie ze mnie że tak naprawde jestem córką murzyna a mój ojciec tylko głowe dorobił. :ico_brawa_01: A w tym roku niestety temperatutka powyzej 20 stopni a ja nie moge nawet na podwórko wyjsc , o opalaniu nie wspomne.Takie sa niestety uroki ciaży.Ale bedzie dobrze-tak sie cały czas pocieszam.

Awatar użytkownika
benten
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1434
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:11

28 maja 2007, 19:05

Ja ogolnie wole jak jest chlodniej ,nieznosze upalow .Wszystko sie lepi i spac nie moge,male moje tez.A jak sie niema samochodu z klima to juz zgon :ico_olaboga:

Joaśka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 679
Rejestracja: 22 mar 2007, 16:28

29 maja 2007, 19:13

ja lubie upal ale jak juz jest to jecze

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

29 maja 2007, 22:11

Dla mnie najgorsza jest duchota. Czasami nawet jak jest gorąco i powiewa wiaterek, jest całkiem przyjemnie. Ale przez ostatnie dni to normalnie nie było czym oddychać, na szczęście w końcu trochę popadało :ico_oczko:

Nie wiem, czy to pogoda tak na mnie działa, czy jakieś inne sprawy, ale od kilku dni czuję się fatalnie. Jestem osłabiona, ociężała, senna, na niczym nie mogę się skupić, czasami mam problemy ze zrozumieniem, co ktoś do mnie mówi :ico_noniewiem: Paranoja! A jutro mam zaliczenie z wykłądów i zwyczajnie nic nie mogę się nauczyć :ico_olaboga:

Wyżaliłam się i idę dalej ślęczeć nad notatkami, tylko czy to coś da :ico_puknij: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

30 maja 2007, 08:00

hej kobietki.
mi tez upały dokuczają - załapałam anginę i od piątku jestem na antybiotyku, na dodatek chyba moja mała na 99% ma ospę i zara idziemy do lekaza na potwierdzenie. Na szczesci eprzechodziłam jak miałam 6 lat więc może nic nie będzie, później zadzwonię do gina - ale co to da - od dziecka sie nie wyprowadzę... ech...dzoś ciut chłodniej i oby tak zostało
miłego dnia

[ Dodano: 2007-05-30, 10:03 ]
jednak ospa... lepiej teraz niż jak urodzę :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość