Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 sie 2009, 00:54

jak ja teraz mam wizytę u mojej ginekolożki to nie zakładam już majtek , które i tak będzie trzeba zdjąć, a zakładam je dopiero po badaniu
no pewnie dobre wyjście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nawet gino zalecił ci " wietrzenie krocza"?
tak :-D

idę już spać
dobranoc

jak co to możesz napisać do mnie na gadu :-D

lilka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2009, 21:37

13 sie 2009, 01:12

Dobranoc Aniu. Równa z ciebie dziewczyna. Ja też zaraz idę spać, w samej koszulce. Ha Ha

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 sie 2009, 11:33

Równa z ciebie dziewczyna.
po prostu szczera :-D

Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

13 sie 2009, 12:10

mi też ginekolog kiedyś powiedział, że warto wietrzyć miejsca intymne :D czasami jak się jest dłużej w domu, to po prostu chodzić w samej spódniczce lub nawet w ręczniku owiniętym na biodrach. do higieny intymnej polecam np. żele z kwasem mlekowym i panthenolem lub korą dębu od ziaji a profilaktycznie jeszcze warto łykać probiotyki dla kobiet (np. lacibios femina). niestety w ciąży jest się bardziej podatnym na infekcje. taki lejf ;)

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

13 sie 2009, 12:26

ja w ciąży nie chodziłam bez majek bo po prostu było za zimno (urodziłam w maju), ale generalnie rzadko kiedy latem zakładam bieliznę pod sukienki czy spódnice.

lilka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2009, 21:37

14 sie 2009, 09:37

Nie pisałam wczoraj - niestety praca od rana, potem zajęcia w domu. Dzisiaj jakoś też mniej interesantów to mogę pisać. O ! W pracy - co za zbrodnia. Ha.Ha.
Wczoraj lało i było chłodno to ubrałam się normalnie, nawet założyłam rajtki.
Ale dzisiaj do pracy to tylko sukienka i na to sweterek( rano chłodno ). Właśnie przed chwilą
poszłam do wc i zdjęłam majteczki, jest zdecydowanie wygodniej i przewiewniej , bo u nas w pracy już robi się duchota...
Do Ewcik: Naprawdę latem , także poza domem latasz bez bielizny, nawet poza domem i do pracy? Odważnie . I nie krępujesz się?

Aniu myślę ,że się odezwiesz...

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 sie 2009, 11:17

dzisiaj do pracy to tylko sukienka i na to sweterek( rano chłodno ). Właśnie przed chwilą
poszłam do wc i zdjęłam majteczki, jest zdecydowanie wygodniej i przewiewniej ,
no widzisz od razu lepiej ci i tak trzymaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: po co się męczyć jak można sobie ulżyć :ico_oczko: a i na zdrowie wyjdzie :-D :-D

lilka1 a na kiedy masz termin???

lilka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2009, 21:37

14 sie 2009, 11:26

Wygodniej, ale jest jakiś opór, bo ci interesanci przychodzą, i człowiek ma wrażenie ,że się zorientują , czy co...
Termin - 20 paździrnika, ale im bliżej tym bardziej się boję.
Nie wiem jak wygląda np. po przyjęciu do szpitala, czy jest jakaś lewatywa, golenie tych okolic, badanie itd., czy bardzo boli ?
Mam nadzieję na poród naturalny...O ! Idzie jakiś interesant to na razie konczę...

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 sie 2009, 11:51

Nie wiem jak wygląda np. po przyjęciu do szpitala, czy jest jakaś lewatywa, golenie tych okolic, badanie itd., czy bardzo boli ?
nie stresuj się na zapas :ico_nienie: :ico_nienie: w każdym szpitalu jest inaczej :ico_sorki: u mnie np. nie robią ci lewatywy chyba,że sama chcesz,a krocze golą profilaktycznie w razie nacięcia :ico_sorki: a jak nie chcesz żeby ci golili to zrób to sama parę dni przed terminem :-D ja nacięcia nie czułam :ico_brawa_01: a było malutkie i nawet ładnie zszyli bo nic tam nie czuć :ico_brawa_01: po przyjęciu u nas robią jeszcze ktg a potem idziesz na salę lub na porodówkę od razu (bo ja przyjechałam po terminie i leżałam 2 dni zanim urodziłam). a o co chodzi z tym bólem??? ogólnie to nic nie boli jedynie poród :-D

też rodziłam naturalnie-jeśli można to tak nazwać :-D bo poród był wywoływany :-D a 20 paździrnik to juz niedługo :-D a znasz płeć czy nie chciałaś wiedzieć??

lilka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2009, 21:37

14 sie 2009, 12:01

Wolę niespodziankę. Ha .Ha.
Oczywiście chodziło mi o ból porodowy. A co do golenia , to chyba masz rację.
A jak ci się goiła rana po nacięciu , nie miałaś jakiś problemów.
A w ogóle, to jesteś teraz w pracy?

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość