JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

27 lip 2010, 08:53

Bardzo dobrze zrobiłaś z tymi zdjęciami, znajdziesz w niedalekiej przyszłości kogoś kto zasłuży na Twoją miłość i Twojego synka i będzie się Wami na prawde opiekował.
Powodzenia Wam obojgu życzę :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

27 lip 2010, 15:49

ostanowilam zamknac pewien rozdział w moim zyciu..
zapomniec o ojcu małego..
Gratuluje !!!! dobrego dojrzalego kolejnego kroku Mysle ze wlasnie to wyroznia madre mlode matki ze nie wazne jest nic tylko szczescie maluszka i swoje wlasne Napewno w zyciu znajdziesz wartosciowszego czlowieka ktory na was zasluguje bo niestety biologiczny ojciec na was nie zasluzyl i jego rodzinka rowniez.I pamietaj ze biologiczni ojcowie nie zawsze sa nimi bo czasem ten co sie nie przylozyl do poczecia potrafi sie najlepiej przylozyc do wychowania i do dania wiecej milosci z siebie Wiec zycze wam z calego serca abyscie szybko znalezli takiego kogos albo on was znalazl :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:


A co do nastoletnich mamus to mam kolezanke i kolege ktorzy majac ona15 on 16 zostali rodzicami i dzis ich corunia ma 12 lat a oni wzieli slub z jakies 4 lata temu i wiecie co sa wspanialymi rodzicami i zreszta byli jako dzieci tez wspaniali Dziecko zmotywowalo ich do lepszej nauki w szkolach w ogole patrzylam na nich z podziwem jak radza sobie z cala sytulacja w jakiej sie znalezli jak godza wszystkie obowiazki a przy tym sa tak niesamowicie dojrzali Dzis juz pokonczyli sudia pracuja a z corcia maja swietny kontak i oboje sa naprawde przykaldnymi rodzicami

Jak juz pisalam wiek nie ma najwiekszego znaczenia tylko co w glowie sie ma i to jakim sie jest czlowiekiem jakie ma sie bogate wnetrze
My decydujac sie taz na nasza pierwsz corcie prawie 14 lat temu podejmowlismy po mimo swoich mlodziutkich lat bardzo dojzala decyzje i nigdy ani przez chwile zadne z nas nie mialo chwili w ktorej by czego kolwiek zalowalo mysle ze dojrzalasc zalezy tylko od tego jak szybko my ja nabywamy jak rowniez madrosc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

07 wrz 2010, 16:32

Hej
Ja urodziłam córkę jak miałam 19 lat. Trzy dni po porodzie wyszłam ze szpitala na przepustkę i zdawałam maturę pisemną, a mała została na oddziale bo miała żółtaczkę. Rano wstawałam ściągałam pokarm, zakładałam maturalne ubranie, leciałam do szpitala zawoziłam mleko i na maturę. I tak do wieczora ściągałam i woziłam. Maturę zdałam, poszłam na studia "zaoczne". Świetnie dawałam sobie radę mimo, iż sama wychowywałam córkę. Gdy mała miała 2,5 roczku na internecie poznałam mojego męża. Zaakceptował i mnie i moją córkę. Ślub wzięliśmy po niespełna 9 miesiącach. Biologicznego ojca pozbawiliśmy praw rodzicielskich i mój mąż adoptował Agatkę. Teraz jesteśmy 6 lat po ślubie, świetnie nam się układa no i spodziewamy się dzidziusia :-D
Wiek nie ma znaczenia. Niejedna 19-latka jest bardziej psychicznie przygotowana do rodzicielstwa niż nie jedna 30-tka.

Plusy młodego rodzicielstwa: moja córka przychodzi ze szkoły i żali mi się że koleżanki nie wieżą jej, że jej mama ma 28 lat. A większość mam ma już po 40 lat.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

07 wrz 2010, 17:52

ja urodzilam blizniaczki majac 20 lat i uwazam, ze mimo, ze wychowywalam je sama to bylo najlepsze co mnie w zyciu spotkalo :-D I nigdy przenigdy nie zmienilabym nic w swoim zyciu, kocham dziewczynki ponad wszystko i nie uwazam, zeby nastoletnie mamy byly zlymi mamami

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

07 wrz 2010, 17:55

żali mi się że koleżanki nie wieżą jej, że jej mama ma 28 lat.
Dobre, uśmiałam się troche .
Ja urodziłam córke jak miałam 21 lat teraz mam 25 i jestem najmłodszą mamą w przedszkolu, reszta jest już po 30 i 40. :ico_haha_02:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

07 wrz 2010, 19:19

reszta jest już po 30 i 40. :ico_haha_02:
heheh u nas to samo... ja mam 24 i nie ma zadnej takiej mlodej mamy w przedszkolu hehe

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

07 wrz 2010, 19:33

Przynajmniej w wieku 40 lat bedziemy juz miały "dorosłe" dzieci i bedziemy mogły troche z mężusiem wyszaleć jak tak wcześnie poszłyśmy w pieluszki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 wrz 2010, 19:35

u mnie pewnie też ja będę ta najmłodsza mama w przedszkolu :ico_noniewiem: aż mi głupio na samą myśl :ico_noniewiem:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

07 wrz 2010, 19:37

u mnie pewnie też ja będę ta najmłodsza mama w przedszkolu :ico_noniewiem: aż mi głupio na samą myśl :ico_noniewiem:
a dlaczego głupio? to nic złego, jakbyś miała nie wiem 15 lat to moze mogłoby ci byc glupio :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 wrz 2010, 20:45

głupio dlatego,że taka najmłodsza będę :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość