Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

25 wrz 2009, 13:01

tibby, :ico_olaboga: ja tez wlasnie myslalam o mojej mamie do pomocy wiec ja poprosilam zeby przyjechala na miesiac i to byl najgorszy blad w moim zyciu, jak sie jej cos zapytac to nic nie pamietala bo to dawno temu byla, albo mowila mi o rzeczach wymyslonych chyba jeszcze w czasach kamieniolomu :ico_olaboga: w koncu prosilam ja zeby mi pomogla w porzadkach domowych, ale sie obruszyla strasznie bo *nie przyjechala mi gosposiowac* hmmmmm tak, a co moze opieke nad dzieckiem zostawie w 100 procentach jej, co wlasnie bylo jej marzeniem, tylko ciekawe kto rodzil? :ico_puknij: achhh nie wszystkie matki nadaja sie do pomocy....

[ Dodano: 2009-09-25, 13:03 ]
tibby juz poprawione :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 wrz 2009, 13:18

tibby juz poprawione :ico_sorki:
dziękuję, dziękuję.
z tymi mamami to się zgadzam. ja mieszkam z moją mamą, więc poporodzie i tak wrócę do niej. jakby nie patrząc nie mam się jak wyzbyc pomocy.

[ Dodano: 2009-09-25, 13:20 ]
tibby, torcik juz byl rano:)
i JA nic nie dostałam?
mam nadzieję, że się ostał jakiś okruszek dla mnie, co? :ico_placzek:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

25 wrz 2009, 13:42

JA nic nie dostałam?
mam nadzieję, że się ostał jakiś okruszek dla mnie, co?
jeszcze kilka kawalkow starczy ale trzeba sie poscieszyc:)

a z mami to moja ma sobie wziasc tydz urlopu a pozniej do pracy wroci i mieszka ode mnie kawalek ale jak cos to zawsze mam babcie pod reka bo mieszka 2 bloki dalej.
ale bardzo sie ciesze ze tesciowa mieszka daleko bo pawie 200 km

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 wrz 2009, 13:53

właśnie się dowiedziałam, że muszę się jutro pofatygować na uczelnię z moj wydrukowaną pracą licencjacką... pani promotor się przypomniało, że czas sprawdzić prace, a w poniedziałek już musi być wydrukowana i oprawiona i oddana w dziekanacie... bosko! :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-09-25, 13:53 ]
jeszcze kilka kawalkow starczy ale trzeba sie poscieszyc:)
ja poproszę, poproszę, chcę, chcę, chcę! :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

25 wrz 2009, 13:59

tibby, a co studiujesz?? i jak zaczynasz magisteke od wrzesnia? mi niestety zostal jeszcze rok i przegieli z planem zajec w soboty i niedziele zawsze od 8 do 20.30 :(

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 wrz 2009, 14:01

turystykę...
no nie wiem co z tymi studiami, bo obrony jeszcze licencjata nie miałam. niby jest przewidziana obrona dopiero między 20-30 października!!!!!!!!
więc raczej się w tym roku nie załapię na studia. ;-(

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

25 wrz 2009, 14:09

tibby, ale sobie wymyslila????? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
tibby, wisnia3006, mnie tez ciagnie do studiow :ico_brawa_01: ja swoje przerwalam ( pedagogike ) jak Julcia byla w brzuszku, potem wrocilam na rok i znow przerwalam ze wzgledu na prace. Nie chce juz pedagogiki studiowac :ico_nienie: ciagnie mnie na design!

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 wrz 2009, 17:39

hej kobitki widze ze tu wesolo :ico_brawa_01: ja ja dzis czuje sie koszmarnie :ico_szoking: caly dzien przespalam wymiotowalam kilka razy wszystko wrocilo z nasilieniem :ico_olaboga: mam nadzieje ze tylko na chwilke :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
MamciaKochana, ja mialam pozytek z mamy jak przyleciala na 2 tyg jak maly mial 4 miesiace , gotowala sprzatala , kapala malego ze mna oczywiscie chodz juz bylam wprawione , on tak go masowala i miala takie podejscie ze czem bylo mi przykro ze robi to leppiej odemnie :-D :ico_wstydzioch: tez chiala duzo przy malym robic a ja bylam najzwyczajnie w swiecie zazdrosna o wlasne dziecko :ico_szoking:
za to tesciowa to inna sprawa :ico_oczko: ubierz mu 10sweterek , pewnie jest mu zimno , i inne "dobre rady" ktore doprowadzly mnie do szlu :ico_olaboga: na szczescie Lukasz zawsze byl po mojej stronie i upominal mame , ale jak to kobieta po 50 robila swoje :ico_oczko: ale przezylam :-D od samego poczatku pierwsze 2 miesiace radzilismy sobie sami , nie powiem ze bylo latwo bo Kubus byl strasznie wymagajacy karmienie w nocy co 1,5 godziny , kolki wieczorami i wrzesk po 3-4godziny , czasem doprowdzal mnie do szlu , ale dalismy rade a milosc jaka czuje sie do dziecka nie da sie do nieczego porownac :-D cudowne uczucie i nie ma chyba silniejszego :ico_brawa_01:
zmieniajac temat mamy ogladajacego na dom :ico_brawa_01: w pozniedzialek trzymajcie kciuki kochane jej moze uda sie sprzedac i wyprowadzimy sie jeszcze przed swietami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 wrz 2009, 18:37

caly dzien przespalam wymiotowalam kilka razy wszystko wrocilo z nasilieniem mam nadzieje ze tylko na chwilke
strasznie ci współczuję. ja na szczęście nie mam żadnych z tych objawów. NA SZCZĘŚCIE!!!

a we wtorek już lecimy z M. do Grecji :ico_brawa_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

25 wrz 2009, 19:18

hello

widze ze juz wszystkie wybylyscie...
ja siadlam na chwile bo przedtem kumpela byla.poplotkowalysmy sobie porzadnie choc dla nas zawsze bedzie malo czasu bo dobrze sie dogadujemy i mozemy klepac i klepac
Seba zabral sie za malowanie u mojej mamy i tak fajnie mu wyszlo,moze uda mi sie go namowic i w nast tyg jak wezmie kase to moze u nas tez pomalujemy??
strasznie mi sie podoba np jedna sciana na czerwono lub bordo-ale u nas takie nierozstawne mieszkanie i wlasciwie w salonie nie ma zadnej wolnej sciany.bo albo drzwi albo okna albo kominek i zadna sciana mi nie pasuje...
echh
moze w castoramie na wzornikach cos wypatrze??
nie mam takiego zmyslu do dekorowania jak niektorzy

bardzo sie ciesze ze watek sie nam rozkrecil :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mi sie strasznie chce pepsi.. no i maz szedl wlasnie do sklepu i powiedzial ze mi nie kupi bo niezdrowa :ico_zly:
jejku po szklaneczce nic by mi sie nie stalo..no nie???????? :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość