Zajawka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2010, 21:53

19 lis 2010, 21:56

Podobno camelowy jest bardzo trendy i króluje na pokazach wielkich projektantów. Nie wiem jak u nas z ubraniami w tym kolorze, ale jeśli chodzi o buty to duży wybór ma Prima Moda. Całkiem przypadkowo tam trafiłam i od razu spodobały mi się wysokie kozaczki - rewelacyjnie wyglądają na nodze. Chyba je kupię:)

a ja zachorowałam na botki za kostkę na szpilce i grubszej podeszwie:) mam hopla na punkcie butów i jestem strasznie drobiazgowa - lubię dobre wykończenie. PM dba o to wyjątkowo. Botki mają dekoracyjne podwójne przeszycie na środku i to wcale nie odbiera im klasy. Dzięki temu nabierają bardziej uniwersalnego charakteru - na dzień o jeansów, na wieczór do eleganckiej spódniczki:) Fajna sprawa:)
Te botki kupiłam, są jak marzenie (tylko zdecydowałam się na czarne) i jeszcze dostałam rabat na kolejne buty! Wszystkie miłośniczki PM informuję o fajnej promocji, która jeszcze trwa!!! Do 21 listopada!!!

marusia1978
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:49

19 lis 2010, 22:21

Podobno camelowy jest bardzo trendy i króluje na pokazach wielkich projektantów. Nie wiem jak u nas z ubraniami w tym kolorze, ale jeśli chodzi o buty to duży wybór ma Prima Moda. Całkiem przypadkowo tam trafiłam i od razu spodobały mi się wysokie kozaczki - rewelacyjnie wyglądają na nodze. Chyba je kupię:)

a ja zachorowałam na botki za kostkę na szpilce i grubszej podeszwie:) mam hopla na punkcie butów i jestem strasznie drobiazgowa - lubię dobre wykończenie. PM dba o to wyjątkowo. Botki mają dekoracyjne podwójne przeszycie na środku i to wcale nie odbiera im klasy. Dzięki temu nabierają bardziej uniwersalnego charakteru - na dzień o jeansów, na wieczór do eleganckiej spódniczki:) Fajna sprawa:)
Te botki kupiłam, są jak marzenie (tylko zdecydowałam się na czarne) i jeszcze dostałam rabat na kolejne buty! Wszystkie miłośniczki PM informuję o fajnej promocji, która jeszcze trwa!!! Do 21 listopada!!!
Wow! Bomba! Możesz coś więcej napisać o tej promocji!? Marzą mi się wysokie kozaczki w camelowym kolorze. Gustuję właśnie takim stylu – niewymuszona elegancja bez przesadnych zdobień. Tylko martwią mnie te ceny….

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

19 lis 2010, 22:29

Drogie Panie!!!
Informuję,że obsługa forum ma możliwość sprawdzenia IP użytkownika
Proszę o zdecydowanie się na jeden nick!!

Proszę również o zapoznanie się z regulaminem forum, reklama bez zgody administratora jest zabroniona!!!!!

gagaszka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2010, 17:01

BUTY!!!!

21 lis 2010, 17:04

Ja najbardziej jak większość kobiet... BUTY :ico_brawa_01: Od lat kupuję w Prima Modzie bo mają ciągle moim zdaniem najpiękniejsze i najmodniejsze kolekcje! Teraz są takie kozaki na wysokim obcasie na które choruje i zbieram pieniądze :-D Kolor jak już ktoś tu pisał ten karmelkowy tzw cuoio oczywiście.

Ktoś ma buciki w tym kolorze już???

Adra
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2010, 13:33

23 lis 2010, 01:21

ja uwielbiam kupowac torebki

nastka501
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 wrz 2010, 11:57

25 lis 2010, 16:46

A ja uwielbiam kupować buty. Ostatnio se kupiłam reeboka easy tone. Teraz mam zamiar kupić sobie jakieś szałowe buty na zimę.

Awatar użytkownika
obcasywchmurach
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2011, 19:34

28 sty 2011, 09:52

Uwielbiam kupować torebki, koszulki, buty.

Awatar użytkownika
pomarancza00
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 14 lut 2011, 12:16

14 lut 2011, 14:47

Chyba jak każda kobieta uwielbiam zakupy butów. O dziwo sprawiają mi więcej radości niż np torebki.
Problem gdy okazuje się, że wcale ta kolejna para nie była tak potrzebna jak wydawało się gdy ją się kupowało... Ale cóż zrobić.

Prestige7
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2011, 15:41

14 lut 2011, 15:54

Mnie ogarnęło uzależnienie od torebek. Ostatni zakup: mała neonowa Bremi :)


Obrazek

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

14 lut 2011, 15:59

no neonówka niezła, daje po oczach samo zdjecie ;-) ciekawe czy na zywo tez jest taka.
Ale ogolnie to fasonik bardzo ładny :-)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość