Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

12 maja 2010, 08:19

No oczywiście ze byłam u lekarza, ale wyniki wszystkich badań (troche ich jest, chyba z pół litra krwi mi pobrała) odbieram dzisiaj, pierwsze USG mam dopiero 25 ale to dlatego, że mój Skarb nie znosi mężczyzn ginekologów i tym podobnych a USG mam takie takie :ico_haha_01: , więc czekamy ale myślę, że to mniej więcej 5 albo 6 tydzień bardziej nawet 5, ale ci lekarze jakoś dziwnie to liczą nie wiem. Pójdę na kolejną wizytę to już będę wiedziała coś więcej na razie to wszystko jest takie troche jeszcze z nie dowierzaniem.

[ Dodano: 2010-05-12, 08:22 ]
Objawów jako takich jeszcze nie mam tylko spać mi się strasznie chce ale u mnie to akurat normalne :-D no i jestem strasznie rozkojarzona zero jakiejkolwiek styczności z rzecyzwistością. Tak 86 to mój rocznik :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

13 maja 2010, 18:39

Agata86, to dobry czas na usg bo wcześniejszy termin mógłby być za wczesny,mogłoby jeszcze nie być dobrze widać.Ja mam na jutro i modlę się,żeby już było widać serduszko.
A termin oblicza się od ostatniej @ odejmujesz 3 miesiące i dodajesz 7 dni,tak ustala lekarz,czasem moze być ciut inny jeżeli miałam inny cykl niż 28 dni.
A twój skarb do lekarzy mężczyzn niech się przyzwyczai bo o ile sama możesz wybrać do kogo chodzisz i kto ci robi usg to w szpitalu przy porodzie lub nie daj Boże wcześniej jak coś sied zieje to już nie ma wyboru i nie raz 3 czy 4 na raz tam zagląda :ico_haha_01:

ja wczoraj byłam na koncercie Metallica i było super :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-05-14, 14:07 ]
i po usg ....
i

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
nic z tego...mam pusty pęcherzyk...mam wrócić za dwa tygodnie,bo może "coś" jeszcze wyjdzie...ale ja w "takie" cuda nie wierzę.
Wiecie co...nawet nie wiem co wam napisać... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Rano trochę poplamiłam,jeszcze przed usg i się przestraszyłam.Myślę,że "to" się stanie zanim pojadę na 2 usg :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

15 maja 2010, 12:06

zubelek, Jeszcze nie panikuj. Ja byłam w podobne sytuacji. Otóż @ sie spóźniała więc zrobiłam test, wyszedł pozytywny. No to więc szybko do gina(bo wczesniej mialam za soba dwa poronienia). Gin wg obliczeń stwierdził 6 albo 5 tydz. Zrobił usg a tam nic ie widać. Też sie wystraszyłam ale dla potwierdzenia zrobiłam badania krwi na hcg i wykazało na wczesną ciąże. Wizytę po tym zdarzeniu miałam tydz. później i okazało ze jest pecherzyk :-) Po tem niemiłe zdarzenie zaczęłam plamić a dodatkowo już wczesniej brałam leki na podtrzymanie duphaston. To więc szybko do gina-okazało sie ze wszystko ok (a juz myslałam o najgorszym). Serduszko już biło :-) A gin nie mógł mi wyjaśnić dlaczego plamię??? Tak, więc zubelek, bedzie dobrze. Czasami zaburzenia hormonalne powodują plamienia, a to, że jeszcze nie było widać serduszka to może być wczesna ciąża. A jak już nie możesz dłużej czekać to zrób badania na hcg a za 3 dni powtórz. Wtedy się okaże czy wzrasta czy spada poziom.
Trzymam kciuki za Ciebie!!!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

15 maja 2010, 17:55

a to, że jeszcze nie było widać serduszka to może być wczesna ciąża.
w ogóle nie było zarodka...
no ale też mam nadzieję,że to po prostu wcześnie...tyle,że ja nie mam żadnych leków,tylko nospę biorę.A na badania krwi tu trzeba skierowanie,nie da się prywatnie dopiero w poniedziałek zadzwonię do lekarki (JP) i powiem,zeby mnie umówiła na hcg ale czy się uda :ico_noniewiem:
plamić przestałam tylko trochę pobolewa brzuch,tak ciągnie dlatego biorę tą nospę.
no i czekam...

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

15 maja 2010, 18:13

A na badania krwi tu trzeba skierowanie,nie da się prywatnie
ja robiłam na własną ręke w laboratorium i chyba płaciłam 32 zł. a wyniki zaraz miałam w ten sam dzień. Na to skierowania nie trzeba mieć.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

16 maja 2010, 00:10

madzens, ja mieszkam w Irlandi pn i tu niestety nie można sobie zrobić prywatnie wyników :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

16 maja 2010, 09:59

zubelek, sorki nie wiedziałam :ico_noniewiem: Szkoda, że tam nie ma tak jak u nas. To trzymam kciuki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

16 maja 2010, 20:27

madzens, ah no skąd mogłas wiedzieć...
no szkoda,że nie ma ale kciuki mi się przydadzą jak nie wiem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

16 maja 2010, 20:54

zubelek, doczytałam Twojego posta...
z całych sił trzymam kciuki &&&
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

16 maja 2010, 21:06

Katka, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość