katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

30 maja 2007, 17:52

Basik-witaj wsrod nas, dobrze,ze w koncu nas nie tylko czytasz,ale zdecydowalas sie i pisac.Mialas przezycia w ciazy.Nie zazdroszcze.A te krosteczki u dzidzi to czasem nie sa tymi pozostalosciami po hormonach.Wyglada jak tradzik i mija.
Osobiscie nie mam przekonania do dermatologow bo to najwieksze wrozki wsrod lekarzy.Przy opuszczaniu szpiatala polozna nam powiedziala, ze takie gladkie sliczne skory jak na zdjeciach dzidziusiow, noworodki nie maja i nie mamy sie tego spodziewac.Dopiero kolo 2-3 miesiecy.

[ Dodano: 2007-05-30, 18:10 ]
Im-musisz kliknac na ten suwaczek, ktory wyskoczy na tej stronie, potem z lewej strony wybrac 1st birthday(moge robic bledy bo z angielskim na bakier), potem wybierasz suwaczek, jak zaznaczysz jaki, pod suwaczkami naciskasz step 2(drugi krok)i wybierasz figurke i naciskasz step3.Wtedy tam wybierasz u gory date urodzenia i mozesz wpisac w set wording zamiast our child imie Twojego dziecka i naciskasz CREATE TICKER .Pokaze Ci Twoj suwaczek i kody do suwaczka, skopiuj ten drugi, ktory bedzie zaczynal sie na jakies "url".Potem wejdz na TT , na profil (u gory )i tam wstaw kod do podpisu i naisnij wyslij .Jak bedziesz miala klopoty do daj znac.

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

30 maja 2007, 18:59

proba

Katrin udało się dzięki za pomoc

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 maja 2007, 21:16

oki,oki. Juz wklejam :-D

Obrazek

Obrazek

Andrzejek uwielbia kapiel,placze tylko jak go wyciagamy,wiec szybko opatulam go reczniczkiem i przytulam policzkiem do policzka i pomaga :-D

A oto fotki z dzisiaj , niestety mamusia skusila sie na tort ze chrztu i malego znowu obsypalo :ico_wstydzioch:

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-05-30, 21:21 ]
basik, witaj :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

30 maja 2007, 22:52

iw_rybka, brawa dla Jedrusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nawet z krostkami wyglada slicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
basik, witaj wsrod nas i klikaj czesto :ico_haha_02:
syla75, mam nadzieje ze z pepuszkiem nie bedziesz musiala isc do lekarza i sam odleci.. przemywaj go bardzo czesto spirytusem wtedy szybciej wyschnie i odpadnie

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

31 maja 2007, 06:59

Witam!
Ja dzisiaj melduje sie baaardzo pozno, bo Majuto domagala sie raczek i jedzonka na zmiane przez caly dzien (z 2 godz. przerwa na drzemke).

Basik, fajnie ze z nami klikasz.

Dzieki za podpowiedzi w sprawie kolki. Ja tez podaje malej kropelki, ale te dostepne na tutejszym rynku. Kolezanki raczej sobie je chwala.

Bardzo balam sie pierwszej kapieli Majci. Okazalo sie, ze zupelnie bez potrzeby. Byla bardzo grzeczna i wcale nie plakala.

Zmykam do lozka, bo dochodzi polnoc, a nie wiem jaka noc mnie czeka :ico_spanko: .Wam za to zycze milego dzionka!!!!!!!!!!! :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

31 maja 2007, 08:26

Cześć dziewczyny,
na początku chciałam złozyć najlepsze życzenia dla świętujących dzieciaczków :ico_tort:
U nas jak na razie wszystko w porządeczku. Krystian nawet nie sprawia mi problemów, w ostatnich dniach dużo czasu spędzamy na spacerkach, chociaż od wczoraj pogoda się popsuła :ico_zly: i dzisiaj tylko do sklepu pójdziemy. Co do spania w nocy to niestety mój mały budzi się co 3 godz. więc śpię snem przerywanym, dostanie mleczko i śpi dalej, więc w sumie jest ok. Ja kąpię Krystka codziennie i jak na początku strasznie płakał tak od jakiś dwóch tygodni polubił kąpiel i płacze tylko przy wyciąganiu z wody tak jak Andrzejek Rybki. Chrzciny robimy 15 lipca.
Sorki dziewczyny, że nie odp na wszystkie posty, ale nie pamiętam co która napisała, wybaczcie mi :ico_sorki:
To sobie popisałam, mały już mnie woła. Pozdrowienia

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

31 maja 2007, 08:34

Mordko ten spirytus tojuż niedługo drugi będę musiała kupic bo co chwilę jej tam nim robię ale wczoraj już jakby tam sie nadrywał bardziej więc mam nadzieje ze do 6 czerwca odpadnie.
U nas od wczoraj chłodno nawet zimno

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

31 maja 2007, 10:18

Hej,
Katrin - masz racje z tymi dermatologami - baba sama nie wiedziala co mu zapisac:( powiedziala ze to moze po tej ogromnej dawce antybiotykow jakie bralam cala ciaze - on sie teraz pozbywa tych swinst przez skore. nic nie bede robic oprocz mycia buziaczka czesciej..
Syla - kurcze strasznie dlugo ten pepuszek ma malutka, ale moze sam sie zdecyduje odpasc i nie bedzie potrzebna interwencja hirurga. u nas odpadl bardzo szybko i tez mowili ze to nie dobrze - co lekarz to teoria...

Skorzystalam z podpowiedzi jak sie robi suwaczek i tez juz go mamy:) a mam jeszcze pytanie - jak dodac do podpisu zdjecie??
a teraz korzystajac z chwili ze maly spi ide cos zjesc - pozniej nie bedzie szansy:)
pozdrowionka dla was mamusie i dla dzieciaczkow

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

31 maja 2007, 10:36

czesc :-D
basik, zeby wstawic zdjecie w podpis trzeba zarejestrowac sie na www.fotosik.pl tam dodac fotke skopiowac kod i wkleic go w profilu w podpisie . Zeby zamiescic tu zdjecie tez trzeba skopiowac kod i wkleic tu gdzie piszesz :)
U nas wlasnie byla polozna i stwierdzila ze moje dziecko za duzo zjada :-/ ( 150 ml. co 2-2.5 godz) sama to wiem ale co mkam glodzic dziecko ?? :ico_placzek: jak on tyle potrzebuje i jest glodny to mam mu dawac przepisowe 90 ml?? ;:-/ mam ja gdzies .. widac tyle kacpi potrzebuje i tyle jje :ico_puknij: :-D i niech zjada na zdrowie i duzy rosnie :-D

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

31 maja 2007, 11:05

dzien doberek , ja dzis po akcji z laktacją..wczoraj mialam za mało mleczka i mała byla bardzo nie spokojna a to wszystko chyba przez to ze dostalam okres i jestem w szoku bo to dopiero 5 tydzien pologu a jakas kolezanka powiedziala mi ze jak sie karmi piersia to sie nie ma okresu....mordeczka moze Ty mi cos powiesz, bo bardziej obeznana jestes

[ Dodano: 2007-05-31, 11:06 ]
M0rD3CzKa, a jak sie karmi butelka to dziecko zawsze wiecej zjada, ja bym sie nie przejmowala poki kacper nie ma nadwago i nie jest otyły nie ma sie czym martwic , widocznie tyle potrzebuje a wiadomo ze takie mleko latwiej sie zjada wiec i wiecej

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość