Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 cze 2011, 13:45

Hejka

My dalej smarkamy, Pawełek w nocy chrumkał i musiałam mu czyścić nosek. Byliśmy rano u lekarza i mam dawać mu witaminę C w kropelkach i tak jak do tej pory psikać spreyem i odciągać fridą. Bidulek mój malutki, mam nadzieję że szybko mu przejdzie. Pytałam też pediatrę o tą witaminę K i powiedziała żeby odstawić jeśli wymioty będą się powtarzały. Powiedziała że mogę próbować dawać mu po troszeczku tej witaminy.

Murchinson, a jaki macie fotelik? Wygodnie w nim Mateuszkowi? Pytam bo my chyba kupimy nowy bo mamy pożyczony od szfagierki taki co do wózka miała w komplecie ale chyba jest niewygodny dla Pawełka i boję się że dlatego zwymiotował. No i zastanawiam się jaki. Myslę o Maxi cosi city.

aniawlkp86, bardzo Ci do twarzy w nowej fryzurce :ico_brawa_01: Ślicznie :ico_brawa_01:
Strachu się najadłam i boję się teraz z Pawełkiem do samochodu wsiąść :ico_sorki: Jak tylko sobie przypomnę całą akcję to gorąco mi się robi :ico_sorki:

Pawełek przeważnie też zasypia sam w łóżeczku, ale ma czasami ochotę usnąć na rączkach więc wtedy go przytulę i zaraz śpi. Pamietam jak Filipek był na piersi to zasypiał głównie przy cycuszku a Pawełek przeważnie najpierw się odessie i dopiero zasypia :-)

emilia7895, to odpoczywaj dzisiaj jak masz możesz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 cze 2011, 14:50

Dzisiaj u nas marudny dzień :ico_sorki: mały budzi się po 15-30min z płaczem i tylko cycek go uspokaja :ico_sorki: na szczęście nocka była spokojna.

Murchinson szerokiej drogi i miłego wypoczynku :-D

Ania super fryzurka :ico_brawa_01: zupełnie inaczej wyglądasz :-D

Zoola ja mam alantan plus krem, jak Krzysiu miał krostki na buźce, to po 3 posmarowaniach wszystko zeszło

Motylek straszne z tymi wymiotami :ico_szoking: jesteś pewna, że to wina witaminy?

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 cze 2011, 15:11

markotka, w samochodzie to nie była wina witaminy a raczej troche moja troche fotelika i ogólnie samej jazdy. Niepotrzebnie go nakarmiłam zaraz przed jazdą do tego fotelik mamy niewygodny. A dwa razy wczesniej to napewno po witaminie bo dawałam mu witaminę, potem karmiłam i odrazu wymiotował. Dzisiaj jeszcze spróbuję mu dać, jak zwymiotuje to sobie daruję tą witaminę. Jeszcze zobaczę co na wizycie patronażowej mi powie moja pediatra. WIem że często organizm tak reaguje jak ma nadmiar jakiejś witaminy a to też może być groźne.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 cze 2011, 15:17

Motylku ja mam fotelik bobbiway implast był razem z wózkiem i ma wkładkę dla niemowląt. Mateusz lubi w nim jeździć i właściwie to zaraz po włożeniu do nosidełka zasypia. W sobotę jak byliśmy na tej imprezie to cały czas w nim był i spał. Może Pawełkowi niewygodnie bo mocno wpada w fotelik, może podłóż pieluszkę pod pupę to będzie wyżej.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 cze 2011, 15:50

Murchinson, dokładnie, bardzo wpada bo jest malutki a do tego fotelika nie ma wkładki. Tak czy inaczej chcę kupić jakiś lepszy.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 cze 2011, 17:40

hejka

dzięki dziewczyny za miłe słowa :ico_sorki:

u nas usypianie to w dzień mała sama usypia,za to wieczorem przy cycusiu na razie bo jak ją odkładam to płacze a nie chcę żeby Hani obudziła :ico_sorki:
teraz obie śpią :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson szerokiej i bezpiecznej drogi :ico_sorki: a z synka zdolniacha :ico_brawa_01:

emili7895 , Motylek22 zdróweczka dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki:

dzisiaj położna ostatni raz u mnie była :ico_sorki: a Milenka ma pleśniawki :-/ kazałam A kupić apthin i będziemy wycierać :ico_sorki:

[ Dodano: 22-06-2011, 17:42 ]
mały budzi się po 15-30min z płaczem i tylko cycek go uspokaja :ico_sorki:
dobrze,że cycuś chociaż go uspokaja :ico_sorki:

pokażę wam moje koteczki :-D
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 cze 2011, 18:15

Motylek ja mam ten sam fotelik co Murchinson, bo i wózek ten sam i mały też tak właśnie wpada, mimo wkładki dla noworodka, ja podkładam kocyk pod pupę i plecy i wtedy myślę, że jest lepiej.

Aniu słodziaki :ico_brawa_01: a skąd u Milenki te pleśniawki? Do mnie położna w tym tygodniu nie dotarła, może jeszcze w piątek będzie.

Znowu mi dzisiaj pokarmu brakło :ico_sorki: Krzyś marudził, bo nie mógł się najeść, zrobiłam mu butlę, wypił wszystko i śpi od 15.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 cze 2011, 18:17

aniawlkp86, ale słodziaki :ico_brawa_01:
U mnie też miała być położna ale doszły jej nowe wizyty i się nie wyrobiła więc będzie dopiero za tydzień. No ale dziś lekarz oglądał Pawełka więc jestem spokojna.
teraz obie śpią
U mnie starszy zasypia a młody się pewnie zaraz obudzi bo spi już prawie 3 godziny to zaraz na cycuszka się przebudzi. Dzisiaj w ogóle dużo śpi, wczoraj to tylko raz w dzień spał 3 godzinki a dziś dwa razy po trzy godziny i jeszcze drzemki rano w drodze do lekarza i spowrotem.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 cze 2011, 18:17

a skąd u Milenki te pleśniawki?
nie mam pojęcia :ico_noniewiem: muszę poczytać skąd się biorą :ico_sorki:

markotka może masz teraz kryzys laktacyjny i dlatego Krzyś często ssie bo się nie najada :ico_noniewiem:

[ Dodano: 22-06-2011, 18:20 ]
Milenka dzisiaj spała od 6-8.30 ppotem 11-15.50 i teraz od 16.50

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 cze 2011, 18:21

markotka, a jak układasz ten kocyk? Da się normalnie pasy zapiąć?
Znowu mi dzisiaj pokarmu brakło
Może za mało pijesz? :ico_noniewiem: Ja się nie rozstaję z butelką wody :ico_oczko:

[ Dodano: 22-06-2011, 18:23 ]
aniawlkp86, to chyba dziś dobry dzień na spanie :-D Że nasze dzieciaczki tak ładnie spią. ALe jakby mój Pawełek spał 4 godziny to chyba już bym go obudziła :ico_sorki: Oczywiście wyjątkiem jest noc.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość