Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

04 kwie 2007, 09:51

witajcie w pochmurną środę
i dzisiaj ze spacerku nici... :-/
ja juz sobie :ico_odkurzanie: a teraz mnie czeka jeszcze male :ico_prasowanko:
pozdrawiam

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

04 kwie 2007, 10:04

karolas, dobrze że możecie być w domu - choroba szybciej mija bo nie ma szpitalnego stresu!

Moja Nina niby nie ma katarku ale w nocy slychać jak jej coć siedzi w srodku - w dzień już nie i nie wiem czy to nie sapka taka niemowlęca ...

Byłyśmy wczoraj na szczepieniu - wykupiłyśmy szczepionkę zalecaną. Po południu Nina miała 37 i pielęgniarka nam powiedziała że można podać czopka żeby ją nie bolałao i żeby temperatura nie wzrosła i podałam. Ale w nocy budziłą się najpierw co 2 godz. a od 7 już co godzinę...Ufff

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

04 kwie 2007, 10:15

Karolas ciesze sie, ze jestescie juz w domciu
oby wszystko jak najszybciej wróciło do normy i aby juz zadne wstretne chorobska nie tykały naszych maluszków
pozdrawiam

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

04 kwie 2007, 10:33

KarolasCieszę się bardzo, że z Twoim słoneczkiem już lepiej i że jesteście w domu. A swoją drogą to tymi szpitalami to koszmar i totalna durnota, ktoś przecież powinin przewidzieć jakieś miejsce dla rodzicow, bo normalne, że takie maleństwa same nie mogą zostać :ico_zly: Ale to w końcu Polska, więc czemu ja się dziwie.
Lutówkidziś normalnie umieram :ico_placzek: :ico_placzek: . Grypsko rozlożyło mnie na łapatki, maly calą noc budzil się co godzinę z okropnym placzem, nosek zatkany no to ja fridą go i znów okropny wrzask :ico_szoking: Normalnie na nos padam. a rano pogoda do bani zimno i leje, mąż też się załatwil i pożyczyl grypę. idę się polożyć bo maly dopiero niedawno zanął może więc i mi się chwilkę uda

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

04 kwie 2007, 10:38

Asiam tobie kochana tez duzo zdrowka a przede wszystkim sily!!!!!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

04 kwie 2007, 11:03

ASIAM-26 no wracaj szybko do zdrówka.
LUTOWKI my z Amelką wróciłysmy godzine temu z kroplówki i z inhalacji i badana była i jest coraz lepiej, w niedziele dostaniemy chyba juz całkowity wypis ale i tak mam stresa bo teraz kazdy najmniejszy katarek to juz bede na szpilkach :(
Była tam taka dziewczynka ma 6 miesiecy i wazy 6kg.tylko wiec sie przęjęłam bo Amelcia ma 2 miesiące i wazy 5500 to poprostu doznałam szoku jak mi ta mama jej poiwiedziała ale sie okazało,ze jej mała ma gronkowca i w ciagu 3 dni spadła jej tak waga bo nic nie jadła i straciła 1,5kg. od razu teraz dopiero na 4 dobe zaczyna działac antybiotyk i zaczyna jej jesc, ale masakra z jakimi choróbskami te dzieci musza sie nasze zmagac to szok :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
U nas dziś piekna pogoda, bezchmurne niebo ale strasznie zimno sie zrobiło jest ok.5 stopni i nieprzyjemny wiaterek i dlatego tak zimno sie zdaje byc brrrrrrrrrr dobrze ze tylko z domu do samochodu i myk myk i juz

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

04 kwie 2007, 11:23

karolas - dobrze że jesteście już w domu, życzę zdrowia.

Dzisiaj rano Tobiaszek zwymiotował wszystko co zjadł. Jadł o 7.00, ładnie odbił i zasnął, więc położyłam go do łóżeczka. Leżał na prawym boczku. Ja poszłam do toalety i chciałam jeszcze potem położyć się spać. Ale przed położeniem się do łóżka jeszcze zajrzałam do jego pokoiku. A tam TRAGEDIA.... cała poduszka, cały Tobiaszek w wymiocinach. :ico_szoking: Dobrze, że nie przewrócił się na plecki i nie zadławil tym wszystkim.
nie wiem co to było, maluszek nie ma temperatury, ogolni czuje się dobrze. Nie ma katarku...

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

04 kwie 2007, 11:57

Julcia sobie ladnie spi wczoraj dala czadu bo spala nieprzerwanie 10 godzin, dzis troche mniej bo spala 8,5 godziny no ale ma straszny katarek i wogole oddychac niemogla podalam jej smoka i chciala dalej zasnac ale zaczela sie strasznie meczyc przez katarek, nieplakala tylko tym noskiem tarla o kolderke i marszczyla. To jej wyczyscilam nosek i nakarmilam i spalysmy razem do 7. O 9 znow sie zdrzemnela jak zawsze i teraz ja znow polozylam, na 14 idziemy do znajomych to bedzie idealny czas bo mala akurat bedzie nakarmiona i pobawiona i gotowa na jazde wozeczkiem, a unas tez pogoda jaks taka nijaka dopiero sloneczko teraz wychodzi ...

wczoraj mielismy bardzo fajny wieczorek z mezem...jak wyszlam z prysznica to stol ladnie sprzatniety i swieczki na nim i winogrona, fajnie bylo tak sie *poprzytulac* bo juz dawno niemielismy seksiku :ico_wstydzioch: musze jutro zadzwonic do lekarza o tabletki bo jeszcze u lekarza niebylam od czasu porodu, a kazal mi przyjsc jak mala bedzie miala 8 tygodni a to wlasnie juz jest ten czas.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

04 kwie 2007, 13:38

Hekkate moj Dominis tez mial i w raczke i w nozke,
i tez wazyl w dniu szczepienia tyle co Twoj Danielek ;)
mial wtedy 1 miesiac i 26 dni :)))

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

04 kwie 2007, 14:10

dokladnie, mnie to juz czasami rece bola hihihi
a co bedzie pozniej :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość