Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

19 kwie 2007, 07:52

Moniś mój mały też już czwarty dzień nie robi kupki :ico_szoking: co mu się nigdy nie zdarzało. Wczoraj wieczorem próbowałam dosłownie wsystkiego, próbowałam wymusić kupke termometrem, włożyłam nawet czopka ale bezskutecznie bo mały co chwile miał go na zewnątrz tak się bronił więc nie chciałam go męczyć. Faktycznie dzieci karmione piersią mogą nie robić kupki nawet przez tydzień ale ja już wprowadziłam zupki więc moim zdaniem ta kupa powinna być min co 2 dzień. Przypomniałam sobie że na zatwardzenie dobrze jest podawać lakcid. Podałam mu wczoraj i dzisiaj zobaczymy czy poskutkuje.
Moniś zaparcia u ciebie mogą być przyczyną zaparć u malucha, a co do obiadków i deserków to mój mały tez jest wybredny. Narazie posmakował mu deser z bobovity jabłko z dynią a z zupek to je tylko 1 smak kurczak z jarzynami i jabłkiem. Jeśli chodzi o biszkopta to lekko zwilżam go przegotowana wodą i podaje mu taka papkę, czasami dodam więcej wody i kaszkę ryżową z malinami i wychodzi troszkę sytsze danie.

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

19 kwie 2007, 17:54

Witam
Byłyśmy u lekarza Ania ma lekką niedokrwistość a ja wyniki moich badań odbiorę dziś o 16. Ania jest z 22.11 i je wszystkie deserki i niektóre zupki nie chciała tylko szpinaku...ale nie dziwię jej się on był bez smaku :ico_szoking: kaszek jeszcze nie dawałam ma na jutro jedną zupkę z ryżem zobaczymy jak jej będzie smakowała.Nadal pierś to dla niej najważniejsze jedzonko :ico_haha_02: A po tych stałych posiłkach nie ma problemów z kupką :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

19 kwie 2007, 21:02

HI dziewczynki jakie tu pustki usypiacie malenstwa??

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

20 kwie 2007, 01:53

WITAJCIE :ico_haha_02:
Maju jak tam udało się twojemu małemu zrobić kupe pomógł mu ten lakcid? Jak byś próbowała wkładać czopka to podnieś nózki do góry żyby troszke uciskały brzuszek i włóż mu czopek do połowy i poruszaj góra -dół i na boki tak mi mówiła lekarka żebym robiła Kubie i pomagało. A odnośnie tego jedzenia to każdy radzi inaczej sama musze podjąć decyzje kiedy zacząc mu dawac , a tego biszkopta to musze mu dać ciekawa jestem czy mu bedzie smakować.

Margot co jest Ani że ma niedokrwistość od czego to jest? Twoja mała urodziła się tego samego dnia co mój Kubuś :-) To dobrze że nie masz problemu z jedzeniem że Ania chce jeść wszystko :ico_brawa_01:

Dziewczyny cały czas wyświetla mi się informacja o nie przeczytanych postach i nie moge otwożyć naszej stron (oznaczam temat jako przeczytany) ale nie zasze mi się uda otwożyć stone bo dalej mi się wyświetla że posty nie przczytane co mam zrobić :ico_zly: ??
A i ciągle nie moge wklejć zdjęcia robie teraz ostatnią próbe jak się nie uda to siepoddaje!! :ico_placzek:

[img]http://www.fotosik.pl/pokaż_obrazek/d96d02b04c6caa42html[/img]

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

20 kwie 2007, 08:03

Moniś jak najbardziej Lakcid pomógł i mały zrobił kupkę.

Co do tych nieprzeczytanych postów to mi sie też wyświetla :ico_zly: , ale już się przyzwyczaiłam. Jak wejdziesz na strone główną forum to musisz zjechać na sam dół i tam masz informacje aby odznaczyć nieprzeczytane posty. Co do zjęcia to spróbuj kliknąć na moje zdjęcie pojawi ci się stronka na której po wklejeniu zdjęcia pojawi ci sie kod, wklej ten kod do twojego pstu i powinno się wtedy pojawić zdjęcie. Powodzenia :-) Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-04-20, 08:05 ]
chodzi o ten drugi kod BBC :-)

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

20 kwie 2007, 15:22

Maju to super że lakcid pomógł twojemu maluchowi :ico_brawa_01: , mój Kuba dostał lakcid na kolki ale już jest przeterminowany bo to jest ważne tylko 4 tyg. może też bym spróbowała ale musiała bym kupić.
A z tym zdjęciem to mi podsunełaś pomysł zobacze czy się uda jak nie to spróbuje w ten twoj sposób .
A jak tam pogoda u was bo nas w Łodzi słonecznie ale bardzo zimno nie mozemy wychodzić na spacery bo strasznie wieje. :ico_zly:


Obrazek

[ Dodano: 2007-04-20, 15:38 ]
Wreszcie mi sie udało z tym zdjeciem :ico_brawa_01: bo też pisałam jeszcze na innym forum z dziewczynami ale ciągle jest problem ze stronką i właśnie tam wstawiałam zdjęcie ale nie myslałam że tu też można je wstawić i dopiero ty jak mi pokazałaś tą strone to mi sie przypomniało. Dziekuje za pomoc pozdrawiam

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

20 kwie 2007, 15:45

śliczny chłopczyk z Kubusia :ico_brawa_01: .

Jak to lakcid ważny tylko 4 tyg :ico_szoking: ? a trzymasz go w lodówce?, bo jeśli tak to data ważności jest na ampułce. Ja podałam lakcid który miałam z 3 m-ce w lodówce ale data ważn kończy się dopiero we wrześniu
u nas też w Legnicy strasznie wieje ale i tak byłam na spacerku bo muiałam odebrać córcię z przedszkola

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

20 kwie 2007, 18:48

Jak dawałam Kubusiowi lakcid w styczniu i nie wiedziałam żebym trzymała w lodówce a na etykiecie było napisane że po połączeniu z wodą przetrzymywać tylko 4 tyg. i ja to później wyżuciłam.
Ja troche się boje wychodzić w taki wiatr na dwór bo Kubie coś żęźi w nosku ale nie moge mu nic wyciądnąć może to sapka ale wole dmuchać na zimno a zresztą ja przerwałam antybiotyk a teraz boli mnie tak gardło :ico_olaboga: że spowrotem wziełam poczekam na ładną pogode :-) .
Maju którego urodził się twój synek??
Gdzie się podziały wszystie mamy tylko my dwie obie piszemy .

Obrazek

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

20 kwie 2007, 19:23

Nie wiem skąd u Ani ta niedokrwistość.Lekarka przepisała jej kwas foliowy i Cebionmulti.A poza tym Ania zupełnie zdrowa waży 7100 i ma 71 cm długości :ico_haha_02: Ja za to mam zapalenie dróg moczowych a reszta wyników w normie.Jak skończę leki to na te wypadające włosy mam sobie kupić witaminy ze skrzypem polnym.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

21 kwie 2007, 01:07

Mrgot ale twoja Ania jest duża , mój Kubuś wazy 6kg. ma 60 cm dł.
A co do tego skrzpu polnego to ja kidyś brałam i wcale mi nie pomagał ale spróbuj sobie może u ciebie będzie inaczej . Ale tak musi chyba być że jak się karmi to dużo włosów wypada mi też strasznie wypadają wosy i wszystkie moje koleżanki tak miały ale ja narazie nic z tym nie robie tylko używam odżywek do włosów.

Kupiłam mojemu Kubie dziś obiadek na jutro zupke jażynową zobacze jak mu będzie smakowało bo dawałam mu dzisiaj jabłószko z dziką różą GERBEA i nie smakowało mu wcale . :ico_placzek:

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość