hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

07 wrz 2007, 17:15

matula1, uwazam że nie jesteś wyrodną mamą, chyba musisz mnie nauczyć być taką jak ty, razem z ivon, przyjedziemy do ciebie na lekcje, ja również cię podziwiam. Jeseś napewno super mamą.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 wrz 2007, 19:56

matula1, na prezydenta :ico_brawa_01: :-D ty to masz podejście, tak trzymac :ico_brawa_01: ja tez lubie czuc ze kontroluje sytuacje, zresztą wychodze z założenia, no i mam przykłady w pracy, że bezstresowe wychowanie to bujda, dzisiaj np: chłopczy w sztani spoliczkował mame, a ta uklekła i mówiła "piotrusiu, nie bij mamusi (a mały dale ją okłada)" ja tam bym od razu strzeliła w tylek, dzicko musi znać sowje miejsce w szeregu. tak uważam.
maryla, świetny pomysł z tym policjantem :ico_brawa_01: :ico_oczko:
ivon pisze:od razu reaguje wlasnie takimi bólami

ja sie wysypiam, nic mnie nie boli, ale mam taki humor depresyjny, że tylko bym w łóżku siedziała :ico_noniewiem:
hektorka, z ciebie mamusia o dobrym serduszku, nic sie nie przejmuj, może z czasem mały sie uspokoi, trzymamy kciuki :ico_oczko:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

07 wrz 2007, 21:33

kaasiaa79, mam taką nadzieje

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 wrz 2007, 23:06

czy ja wam pisałam, ze jutro mam wesele? w ogóle nie chce nam sie iść :ico_noniewiem: mam nadzieje, ze to tylko oznacza, ze będzie naprawde super, bo inaczej nawet do oczepin nie wysiedze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

08 wrz 2007, 19:49

kaasiaa79 pisze:czy ja wam pisałam, ze jutro mam wesele

jakos nie zauważyłam nic na ten temat :ico_oczko: ale ja tu ostatnio żadko zaglądam, co nie znaczy oczywiście że nie czytam zaległości - czytam, czytam :-D
co do szkolenia dzieci to wydaje mi się, że w każdym momencie4 można zacząć choć im wcześniej tym lepiej - ja zaczynałam szkolić moje dzieci od dnia narodzin o co ma do mnie wyrzuty mnoja teściowa, bo zabroniłam jej brać dzieci na ręcę :-D
jak szliśmy z wizytą do nich to dzieciaki leżały grzecznie w wózku, lub na wersalce na swoim kocyku, a na ręce były brane tylko do karmienia

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 wrz 2007, 20:33

kaasiaa79 pisze:ja tam bym od razu strzeliła w tylek, dzicko musi znać sowje miejsce w szeregu. tak uważam.

a mi sie ochrzan dostal za klapsa w pampersa :ico_noniewiem: Ogolnie, powiedziano mi (no i teraz sie niestety czy stety do tego STARAM stosowac) ze jesli twoje dziecko bije innych, to nie mozesz go bic, a to dlatego, ze pozniej dziecko nie rozumie dlaczego nie wolno bic skoro mamusia / tatus bija... No, w sumie mi przeszlo po tekscie malej: mami, nio nio nio!!! Wstyd mi sie zrobilo :ico_wstydzioch: Odkad jej nie bije tylko stosuje "kare" to i mniej bije :-D :ico_brawa_01:
A TAK W OGOLE TO CZESC LASECZKI :-D KLANIA SIE LASKA Z LISTOPADA ´79 :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

10 wrz 2007, 07:32

Witam osita :-)

maryla pisze:a jak sie nie chce dziecko zapiac w foteliku albo sie wypina to zatrzymac sie kolo jakiegos policjanta albo podjechac pod posterunek i nastrs\aszyc dziecko policjantem albo poprosic go zeby dziecku cos tam naopowiadal jak to sie trzeba zapinac

Dobre :ico_smiechbig: , tylko ze mojej Majce to mozesz mówic najstraszniejsze rzeczy a ona i tak jeszczenie kuma :ico_olaboga:

kaasiaa79, pierwsze słysze o jakims weselu, napisz nam relacje, moze jakies fotki :ico_sorki:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

11 wrz 2007, 19:32

matula1, ty powinnas jakiś poradnik wydac dla mam :ico_brawa_01: :-D
osita pisze:dziecko nie rozumie dlaczego nie wolno bic skoro mamusia / tatus bija...

ja dostawałam w tyłek, a wytłumaczenie było jedno...będziesz kiedyś tatą to zrozumiesz :-D
może dlatego, ze pracuje w przedszkolu i widze, co bezstresowe wychowanie niesie ze sobą :ico_noniewiem: dorośli nie mają autorytetu, a dzieci mają wszytsko, coś tu jest nie tak :ico_noniewiem: naprawde zgroza, kiedy ja byłam w przedszkolu i niejaka pani wandzia postawiła mnie do kąta to była to dla mnie święta niepodważalna decyzja, a teraz...co najwyżej, mogę powiedzić, kochanie, nie bij kolegi, bo sie spocisz :ico_puknij:
osita pisze:KLANIA SIE LASKA Z LISTOPADA ´79

nareszcie nas odkryłaś!!!! :ico_brawa_01: :-D
ivon pisze:napisz nam relacje, moze jakies fotki

właściwie to właśnie doszłam do siebie, było super, fotki mam, ale tylko z poprawin i wkleje na pewno jak tylko zgram na kompa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

13 wrz 2007, 21:42

Witajcie stęsknione za mną kobietki :-D
Teraz to pewnie składki zostaną zwiększone dla mnie za zaniedbywanie naszego wątku :ico_olaboga:
kaasiaa79, :ico_sorki: litości :-D
uciekam bo malutka woła

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

14 wrz 2007, 11:13

Ulcia oj tak zaniedbujesz wzystkie wątki :ico_nienie:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość