karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

03 wrz 2007, 14:33

ciekawe czemu żona sie nieodzywa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

03 wrz 2007, 15:24

moze zabalowala na weselu :ico_haha_01:

jak ograniczyc apetyt?????? na poczatku ciazy nie jadlam prawie nic, schudlam, a teraz ciagle chce mi sie jesc, nie moge chwili wysiedziec bez memlania czegokolwiek, a najgorsze, ze nie lubie surowek i jem rzeczy, ktore tucza, nogi mi strasznie przytyly, w ogole jestem nabita i tlusciutka...

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

03 wrz 2007, 15:32

coffe, ja tez non stop jem,najgorsze jest to ze mam chec na niezdrowe rzeczy.
Dzien bez placuszków ziemniaczanych jest dniem straconym :-D

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

03 wrz 2007, 16:03

karina22, ja mam podobnie, smakuja mi rzeczy malo wartosciowe i zdrowe, fast foody, tosty, jedzenie smazone, pieczone itd. Siedze w domku, wiec zzeram sniadanie, potem drugie sniadanie, potem zupke, potem drugie danie, potem kolacje, a w miedzyczasie zawsze jeszcze cos podjem :ico_sorki: no i znow jem slodycze..
plackow ziemniaczanych nie lubie :-D
najlepsze jest to, ze na poczatku ciazy nie moglam patrzec na jedzenie, a teraz nie moge sie od niego oderwac, skrajnosci...
Karina22, a czy tobie rosnie brzuszek tak jak pilka, czy wszerz? mi sie talia bardzo poszerzyla i ogolnie mam wrazenie, ze wygladam jak grubaska a nie w ciazy :ico_placzek:
do tego moim najwiekszym problemem jest to, ze idzie mi w biodra, uda, nogi!!!! horror, a chcialam ladnie wygladac w ciazy.
Spodnie ciazowe, ktore kupilam na allegro zaczynaja byc ciasne w udach :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

03 wrz 2007, 16:08

Coffe, nie masz co mi zazdroscic. Troche zaczynam sie martwic czy u mnie wszystko w porzadku, bo ja naprawde nie mam zbytnio brzucha, chyba ze cos zjem to wybije na chwilke... A na usg ide dopiero za dwa tygodnie.

Slyszalam ze wyglad brzucha zalezy od ulozenia dziecka. Jesli dziecko sie jakos wzdluz rozlozy to wtedy brzuszek jest taki troche rozlazly na boki. Ale chyba nie ma sie na to wplywu... Po prostu trzeba z tym zyc.

Bratowa mowila mi ze zanim dowiedziala sie ze jest w ciazy juz byla 3 kilo wieksza. Wszystko jej wywalilo na boki, do przodu, itd... Lacznie przytyla 25 kilo. A teraz znowu jest taka jak dawnie i wszystko super!

Sluchajcie - na allegro sa czasem fajne jeansy ciazowe. W ostatnich minutach mozna je tanio wylicytowac. Moze tam zobaczcie. Ja na razie ciagle wchodze w moje normalne ciuchy. Kupilam sobie tylko dluzszy sweterek, co by malego nie zaziebic. Ale co powiecie na ta spodnice? http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=230331478

Teraz jestem na etapie szukania kozaczkow... ale w tym roku moda na lysa skore i wysokie obcasy - a to nie bardzo moj styl :ico_placzek:

Ja tez juz bym chciala kupic cos dla dzidzi... a tak w ogole to moglaby juz przyjsc na swiat... jeszcze tyle czekania...

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

03 wrz 2007, 16:30

Tagar, napewno jest wszystko ok u ciebie, moja siostra do 5 m-ca tez wchodzila w dawne ciuszki i nie miala brzuszka, ale za to potem... :-D masz taka urode, ze dlugo jestes szczupla, a to fajnie, bo mniej wydatkow na ciuchy i latwiej oddychac :-D

mi sie brzuch wlasnie rozlewa, jeszcze ze dwa tyg. temu bylam szczupla, a brzuszek mialam typowo ciazowy, do przodu, ale od kiedy zaczelam tak zrec, rozlalam sie :ico_olaboga:

tez juz bym chciala dzidzie przy sobie, nawet nie wiecie, jak bardzo, chyba nie naleze do kobiet, ktore uwielbiaja byc w ciazy, ja wole juz to miec za soba i tulic malenstwo w ramionach a nie w brzuszku.

na allegro mozna kupic jeansy ciazowe, ale ostatnio sa drogie...caly czas kontroluje sytuacje :ico_haha_01:

Tagar, spodniczka jest super, taka jesienna, ale wydaje mi sie, ze rozmiar M jest dla ciebie za duzy, skoro nie przytylas jescze?

ja dla dzieciatka nie kupilam jeszcze ani jednej rzeczy, musimy jeszcze poczekac z wydatkami. Dzis sie dowiedzialam, ze z ubezpieczenia grupowego, do ktorego sie zapisalam w pracy w 3 mies. ciazy nie dostane za urodzenie dziecka NIC!!!! ani grosza!!!! cos mam ostatnio pecha, okazalo sie, ze musialabym byc zapisana tam 9 m-cy, a ja sie za pozno zapisalam, choc babka z pracy mowila, ze dostane.
Zostaje becikowe...

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

03 wrz 2007, 16:59

coffe, teraz mam brzuszek jak piłeczka :-D ,w poprzedniej ciązy byłam totalnie rozlazła na boki utyłam 30 kilo :ico_szoking: ,ale przez karmienie wszystko zżuciłam :-)

[ Dodano: 2007-09-03, 17:23 ]
Obrazek

mój busio :-D

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

03 wrz 2007, 19:25

coffe pisze:K@tk@, przede wszystkim gratuluje ci bardzo i ciesze sie, ze masz pod serduszkiem ukochane malenstwo. Napisz, jak sie czujesz, czy juz dopadaja cie dolegliwosci?


dziekuje :ico_buziaczki_big:

jesli chodzi o dolegliwosci to czasem mnie mdli, mam obrzmiałe i bardzo bolsena piersi, pobolewa mnie i kłuje w podbrzuszu, bywam zmeczona w ciagu dnia :ico_haha_02: to narazie tyle :ico_haha_02:
od dzisiaj przebywam na L4 i jestem bardzooo szczęsliwa :ico_haha_02:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

03 wrz 2007, 21:46

Karina fajny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-03, 22:32 ]
Obrazek

a to mój z dzisiaj :-)

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

04 wrz 2007, 07:40

Madziarka81 i Karina22, macie sliczne brzuszki, takie pileczki ciazowe i macie talie, o ktorej ja moge juz zapomniec, bo jako pierwsza mi zniknela :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość