Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 cze 2009, 12:43

no mialam stresa na maxa :ico_olaboga: do dzis nie wiadomo dlaczego :ico_noniewiem: robili jej badania zostalysmy jeszcze caly dzien i cala noc na obserwacji ale nic nie znalezle .
Mysleli ze jej cos w buzce wyjdzie czego jeszcze nie widac a juz ja boli :ico_olaboga: ale nic nie wyszlo :ico_olaboga:
wielka zagadka.
Ona sie darla jak oszalala nawet jak sciagalam mleko i ja szczekawka karmilam :ico_placzek:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

05 cze 2009, 16:06

mmarta81, bidulka :ico_noniewiem: najwazniejsze,że szybko jej przeszło,ale my matki długo do siebie dochodzimy po takich stresach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Bea
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2008, 22:22

05 cze 2009, 18:49

Witam moje kochane! Szukałam czekoś o asymetrii źrenic, bo wczoraj okulistka dopatrzyła się tego u mojego Mateuszka, i jakimś cudem trafiłam na ten wątek. I jakże się z tego cieszę, bo w moim otoczeniu mało jest osób, które tak wspierają się w karmieniu piersią. A teraz jak sobie poczytałam, strasznie urosłam :ico_haha_01: Wszyscy dookołą już mnie pytają "Mateusz ma już 8 miesięcy-nie planujesz jeszcze przejść na butelkę?" Ale widzę, że tu mam wsparcie :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

05 cze 2009, 19:23

Bea pisze:szyscy dookołą już mnie pytają "Mateusz ma już 8 miesięcy-nie planujesz jeszcze przejść na butelkę?"
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ECH co za potworne podejscie przeciez on ma dopiero 8 miesiecy i jak na chlopczyka przystalo jest jeszcze bardziej cycus mamuni i nie sluchaj nic kochana odpowiadaj im ze nie stac cie kupowac drogie mleko bo masz bezcenny i najzdrowszy produkt od siebie i odstawisz malego jak sie sam zdecyduje :ico_oczko: az mna potargalo :ico_zly:

Masz tu ogromne wsparcie i oby jak najdluzej bylo u was cycowanie :ico_brawa_01:
Bea pisze:Szukałam czekoś o asymetrii źrenic,
Niestety w tej kwesti nie m :ico_noniewiem: oge pomoc

A ja zamierzam tez do 2 lat ale jak bedzie towszystko sie okaze bo moze i dluzej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 cze 2009, 19:44

Bea, witaj :ico_brawa_01:
Bea pisze:Wszyscy dookołą już mnie pytają "Mateusz ma już 8 miesięcy-nie planujesz jeszcze przejść na butelkę?"
oj nie ladnie :ico_nienie: malenstwo 8 miesiaczne bardzo potrzebuje cycorka mamusi jak niczego innego :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

05 cze 2009, 20:22

witam cycusiowe mamy, ale fajny temacik, nie zauważyłam go, a ja też cycusiowa, córcie karmiłam 2 lata bo już o drugiego dzieciaczka chcieliśmy sie starać, a teraz karmię synka, mam nadzieje że 2-3 latka :ico_brawa_01: chociaż martwie się troche bo już nie czuję takiego napięcia w piersiach jak do niedawna, a nie pamiętam jak to przy małej było, mam nadzieję że mleczka starczy.
macie rację - dziewczyny często szybko się poddają, bo sutki bolą, bo maluch marudny - wiadomo da sie butlę i dziecko sie naje i minimum 3 godziny z głowy a na cycusiu chce częściej, później nocki zaczyna przesypiać no i wychodzenie bez malca ograniczone - ale za to uczucie przywiązania i ogromnej miłości jak wpija się w cycusia i głaszcze rączką drugiego jest nie do opisania, mega szczęście :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-05, 20:28 ]
dziewczyny a kiedy przy cycu pierwsze posiłki wprowadzałyscie?
ja u córci w 6 m-cu, a tera lekarka mi mówi że to dlatego że ona allergiczka i teraz za tydzien dwa po skonczeniu 4-mca kazała już pierwszy posiłek dac...

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 cze 2009, 22:10

Bea, karm ile sie da nie sluchaj innych, my tu cycowe mamuski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Beatris60, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za karmienie
Ja o ile dobrze kojarze to cyce napompowane mialam przez pierwsze miesiace potem takie sobie sobie ale mleczko bylo
Co do podawania posilkow to najlepiej tylko cyc do 6 miesiaca , bo w taki sposob mozna dziecko najbardziej uchronic od allegri, przynjamniej u nas tak mowia. Jesli sie najada cycem to nie widze sensu w podawaniu czego innego. Z reszta sama zadecydujesz a nie jakas baba.
Ale co swierdzila ze dziecko za male jest czy co ze kazala dawac??

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

05 cze 2009, 22:35

siunia pisze:Ale co swierdzila ze dziecko za male jest czy co ze kazala dawac??

kazała mi zrobić mu badanie krwi bo wiedziała że ja w ciąży anemię miałam, i źle spojrzała na wniki (ni na normy dla niemowląt) i powiedziała żeby mu szybciej jedzenie dać. jak wyjasniła sie sprwa że ma dobre wyniki to powiedziała że nie musze sie z tym jedzeniem spieszyć ale żeby w 5 m-cu podać.czyli teraz, bo skonczył 4. a ja zapytałam czemu u corki w 6 dopiero to powiedziała że u alergików po 6 m-cu pierwszy posiłek, no i nie wiem co robić, córcia niejadek i nie chce by i z nim tak było, czasem mysle że może jej za późno i za ostrożnie wszystko wprowadzałam i dlatego taki niejadek? sama nie wiem, mętlik mam i już nie wiem czy małemu cos dac teraz czy poczekac...

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 cze 2009, 22:41

Beatris60, a ja z dala od wszystkich w sumie nieswiadoma tego calego karmienia w 5 miesiacu zycia starszego synka zaczelam podawac , jakies jabuszko , czy papki ziemniak marchewka, i moj Milan wybredny do jedzenia jest.
A dla mlodszego zaczelam podawac pozniej, od 6 miesiaca i ten je wszystko, wiec chyba nie sadze czy wczesniej wprowadzona inna dietka moze sparwic by dzicko nie bylo niejadkiem.
Kazde dziecko inne, ja mysle ze jak bedzie ci sie do 6 miesiaca najadac cycem to nie ma sensu nic innego wprowadzac.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

05 cze 2009, 22:45

pewnie masz racje, tym bardziej że w lipcu nad morze jedziemy to wygodniej jak na cycuniu jeszcze samym będzie, a po powrocie zaczniemy wprowadzac :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość