Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 mar 2007, 18:48

Witanko mamuśki majowo-czerwcowo-lipcowo-sierpniowe :ico_oczko:
My wrócilismy niedawno z zakupów, kupiłam Antkowi boski stroj i czapkę z daszkiem :-D a i jeszcze buty :one:
Kaolka a co jakcyś goście do Ciebie przybywaja, ze na dworzec wybywasz??? Cóś nie w temacie jestem chiba.
Agnika trzymasz sie jakoś.. :ico_pocieszyciel:
A mój Antek nauczył się tańczyć...co oznacza że podskakuje siedząc i kiwa się na boczki jak usłyszy muzykę i powie mu się "Antoś, tańcu, tańcu" :-D świetnie to wygląda :-D [/center]

[ Dodano: 2007-03-10 ]
abyss, trzymaj się jakoś chorowitko i wrqacaj do zdrówka, dobrze że z Moniczka juz lepiej :-)

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

10 mar 2007, 19:14

no wkoncu jestem :-D

taaak, pojawiam sie i znikam ...
caly dzien spedzilismy w parku, swietna pogoda i Kourosh lepiej sie czuje ... madal gorne jedyneczki sie wyzynaja ... nadal temperatura( juz znacznie nizsza :ico_brawa_01: iwonka stosuje letnie kapiele, oklady , jesli goraczka wysoka i nie zkladam zbyt wielu warstw cidzuszkow : w domciu tylko podkoszulka , koszulka i krotkie spodenki ... w ten sposob cialko naturalnie sie ochladza i maly odczuwa ulge ...tak mi mamuska poradzila ...

nadrobie zaleglosci i poczytam Was ... wczoraj wpadlam na chwile, przeczytalam zalegle stronki i juz mnie moj brzdac wzywal :ico_placzek:

:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

10 mar 2007, 19:27

heyka
mam nowine: moj Oskarek zaczal raczkowac, sa to dopiero krotkie posuniecia do przodu, ale stoi na czworakach, no i w koncu sie ruszyl.
Ciesze sie bardzo!!! :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

10 mar 2007, 19:33

:ico_brawa_01: dla Oskarka :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 mar 2007, 19:39

:ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_brawa_01: dla OSKARKA :ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_brawa_01:
Diem miło Cię widzieć, no racja pogoda dzisiaj piękna :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

10 mar 2007, 19:41

Witam was wieczorową pora
edyta82, gratulacje dla Oskarka :ico_brawa_01: i nie dziwię się, że się ceszysz, to jest dopiero radocha patrzeć jak zasuwa taki mały brzdąc - ja to przed moją nie nadążam uciekać czasem :-D
Maggie, to takie jedno z moich hmmm... , a mianowicie na dworzec znaczy się na dwór idę :-D potocznie podwórko :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01:

Dziewczyny chwalcie się co tam nakupowałyście :-D
ja się za robotę biorę, bo cały dzionek na dworze ( :-D dworcu :-D ) byłam
Ale mi dobrze teraz :ico_haha_01: i piwko było i grilek
:ico_sorki: ....... mam nadzieję, że jutro będzie podobnie ..... :ico_sorki:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

10 mar 2007, 20:14

kaola Kourosh 2-3 tyg temu wazyl 8.960 kg ... jest juz na pewno o pol kilo ciezszy :ico_oczko: a nie wiem jak jest z dlugoscia ... w przyszlym tyg.sprawdze i podam a ktualne wymiary ( takze wagowe)
Aginka przykro mi , trzymaj sie kobito!
iwona baw sie dobrze! i Ty takze iza ...choc nie ladnie,ze w ostatniej chwili powiadomili Was ...
Maggie a to co ? panie Moderator? :ico_brawa_01: :ico_brawa: dla Antosia za tance !
justynka podziwiam pracujaca mame :ico_sorki:
abyss zdrowka zycze!

wogoel to buziaki dla mam i pociech ... czytam ?was dziewczynki i mysle sobie,ze to forum to swietna sprawa ... i nawet ta nowa oprawa jest calkiem,calkiem!

jest tu kto?

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

10 mar 2007, 20:17

diem, oczywiście :ico_zdrowko: czuwam już i sprzątam sobie, bo w nocy spałam i mi się nazbierało :ico_smiechbig:

[ Dodano: 10-03-2007 ]
a forum żeczywiście jest bombowe i fajne kawały można robić i ikonki fajne, a przede wszystkim BABOSY DESPARADOSY NAJFAJOWSZE :ico_buziaczki_big: dla wszystkich :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

10 mar 2007, 20:22

kaola pisze:Maggie, to takie jedno z moich hmmm... , a mianowicie na dworzec znaczy się na dwór idę :-D potocznie podwórko :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01:

:-D no to się nie jorgnełam ze to o dwóþr chodzi :ico_oczko:
...ja siie juz pochwaliłam zakupowo :ico_wstydzioch:
diem, forum jest fajowe, przyzwyczaisz się do zmian, jak dla mnie to jest fajniejsze bo przypomina mi tt sprzed pierwszych zmian :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-10 ]
a forum żeczywiście jest bombowe i fajne kawały można robić i ikonki fajne, a przede wszystkim BABOSY DESPARADOSY NAJFAJOWSZE

peno ze tak, najwazniejsze ze MY jestesmy, bo bez nas to i bym tt nie było :ico_oczko:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

10 mar 2007, 20:24

brawa dla Oskarka!!!

Pogoda cudna ! Zaparzylismy herbate w termosie,zabralismy ciastka i w droge,do parku .Kourosh wygladal na znudzonego, a raczej zmeczonego ... zabkowanie daje sie we znaki ... minionej nocy nie spalismy prawie wcale ... kruszynka moja

dziewczyny co do zakupow...ale osiolek ze mnie! :ico_smiechbig: kupilam dwie pary spodni ... o prawie 2 rozmiary za duze :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: i bluzke :-D M zamiast S

tak wlasnie reaguje,gdy mnie nerwy poniosa ...znowu nie moglam nic dla siebie znlesc,wiec pod sam koniec wyprawy ( bylo to wczoraj) chwycilam ''co popadnie''

i kto mnie glupot 8-) a przebije? czekam

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość