Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

08 mar 2008, 14:35

martuchafrost pisze:a mi 10

mnie tez tyle by starczylo ale niedam rady tak duzo schudnac chyba ze sie ostro za siebie wezme :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
wiem ze ajkbym poszla do pracy i zyła na szybkim biegu to bym zrzucila troche kilo atak czlowiek siedziw domu i niby zajmuje sie domem ale to nie to samo co bieganiana dom, przedszkole,praca i dom i jeszcze czas na dziecko i meza i juz niewspomne o czasie dla siebie :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ciekawe to tam u Emali??
niech wypoczywa duzo nalezy jej sie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magda Sz., jak patrze atk na ciebie to uwazam ze bardzo dobrze wygladasz i wiem ze jak kazda z nas chce zgubic te zbedne kg ale moje zdanie jest takie ze widze ze jestes piekna kobieta i napewno dasz rade zgubic te kg ktore chcesz trzymam kciukasy nie poddawaj sie bo bedzie wtedy zle :-D :-D :-D

zreszta kazda znas jest piekna i trzeba sie akceptowac taka jaka sie jest nawet z dodatkowymi kg :-D :-D :-D :-D
chociaz przeszkadzaja w normalnym zyciu hihi ale damy rade hihi
jestesmy dzielne jak nikt inny :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

08 mar 2008, 19:20

witam wszystkie ciepło w naszym dniu kochane :-D
jak i życzę wszystkim kobietkom i mamusiom zarazem wszystkiego co najlepsze,by wszystkie marzenia Wasze się spełniły,każdy problem szybko się rozwiązał ,zdrówko dopisywalo.pociechy z dzieciaczkow i wytrwalosci w kazdym przedsiewzieciu na obczyznie jak i wszelkich powodzen!!!
Mocno ściskam was ,buziaczki

Obrazek

[ Dodano: 2008-03-08, 18:22 ]
a jesli chodzi o mnie to nie wypoczywam :ico_placzek: ,ten weekend w pracy a jest jej nie malo,sa jakies mecze i hotel jest full a jutro odchodza i bedzie przerabane :ico_zly:

ost jakos sie nie odzywam,brak mi wenny jak i checi-wciaz jak na razie nic do przodu,ale modle sie

uciekam-mam gosci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

08 mar 2008, 19:29

no dziewczyny, chyba jestem na dobrej drodze, zeby sie za siebie wziąć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przelamalam sie i poszlam dzis na 1,5 godziny na spacer :-D tak wialo, ze sie spocilam i to porządnie przy pchaniu wozka. Musze do tego wrocic, po porodzie chodzilam na takie dlugie spacery po "trudnym terenie" i schudlam 8 kilo :ico_brawa_01: ale od swiąt przystopowalam i zaczęłam częściej zaglądac na promocje w sklepach w czasie spaceru...i podskoczylam o 2 kilo!!! :ico_placzek:
bardzo mi to poprawilo humor :ico_haha_01: postanowilam od poniedzialku acząc zalatwiac wszystkie zaleglosci. Zobaczymy czy to slomiany zapal, czy w koncu cos konkretnego :-)
Mąż zaraz wraca z pracy, ciekawe czy bedzie pamietac...

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

08 mar 2008, 22:15

A ja mam dola strasznego i wsciekla jestem jednoczesnie bo maz jak wrocil z pracy oznajmil ze wczoraj otworzyli ta restauracje w ktorej niby mialam pracowac :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: swinie nawet nie zadzwonili powiedzieli ze mnie przyjmuja i ja glupia miesiac czekalam i miesiac stracilam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Nie rozumiem mogli dac znac ze narazie mnie nie potrzebuja :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
I znowu wszystko od nowa roznoszenie CV i poszukiwania :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

08 mar 2008, 23:28

Magda Sz., nieprzejumuj sie kochana bedzie dobrze ,ich strata naprawde niewiedza co stracili jakiego dobrego i madrego i pieknego i superoweeeeeego pracownika jakim jestes ty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
napewno znjadziesz lepsza prace trzymam kciuki:)
a oni co fakt to fakt zachowali sie jak ostatni wrrr :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

09 mar 2008, 00:06

Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 mar 2008, 11:42

HEJ DZIEWCZYNY
Magda myślisz , ze to Twoja strata , ze Cie tam nie przyjęli???? pewnie wzięli jakąś ropę co sie nie zna, a Ty taka laska- powtarzaj sobie, ze stać Cię na więcej i nie przejmuj sie nimi, widocznie chcieli mieć do kitu staff :ico_puknij: kiczowata restauracja widocznie :ico_oczko:
no dziewczyny mój ukochany wczoraj mnie zasypał kwiatami :ico_oczko: bardzo mnie zaskoczył i jak rano wstałam to juz miałam posprzatane i obiad ugotowany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale On zawsze taki kochany :ico_brawa_01:
pozdrawiam Was kochane
u nas pogoda sie rozjaśnia, ale nie wiem jak bedzie potem bo na razie jest 6 stopni :ico_olaboga: a chciałam iść z małym na spacer :ico_noniewiem:

a co do kilogramów, to ja jestem na diecie i mimo ze waga nie ruszyła w dół to czuje po spodniach , ze juz jest ciut lepiej, :ico_oczko: mam nadzieję, ze chociaż troszkę schudnę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

10 mar 2008, 11:24

mikusia1 pisze:ich strata naprawde niewiedza co stracili jakiego dobrego i madrego i pieknego i superoweeeeeego pracownika jakim jestes ty

martuchafrost pisze:pewnie wzięli jakąś ropę co sie nie zna, a Ty taka laska- powtarzaj sobie, ze stać Cię na więcej i nie przejmuj sie nimi, widocznie chcieli mieć do kitu staff kiczowata restauracja widocznie

dziewczyny dzieki kochane jestescie naprawde :ico_buziaczki_big:
martuchafrost pisze:jak rano wstałam to juz miałam posprzatane i obiad ugotowany ale On zawsze taki kochany

ogromniaste brawa dla J. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: skarb jednym slowem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
martuchafrost pisze:a co do kilogramów, to ja jestem na diecie i mimo ze waga nie ruszyła w dół to czuje po spodniach , ze juz jest ciut lepiej, mam nadzieję, ze chociaż troszkę schudnę

:ico_brawa_01: to tak wlasnie jest z ta waga wazne ze czujesz ze jest lepiej :ico_haha_01: a stosujesz jakas konkretna dietke?czy cos po prostu wyeliminowalas?
Ide niedlugo do lekarza z chlopcami bo Olus kaszle brzydko tak slychac ze siedzi mu duzo ale nic sie nie chce odrywac :ico_olaboga: Dawidka skontroluje przy okazji bo u niego dobrze szybko przeszlo :-)
a potem biegne na silownie :ico_haha_01: wiosna idzie i coraz wiecej kobitek przychodzi cwiczyc :-)

[ Dodano: 2008-03-11, 10:21 ]
Ojoj a co tu tak cicho :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Emalia ty sie odzywaj kochana bo najbardziej o ciebie sie martwie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

11 mar 2008, 17:15

witajcie
Magda Sz. pisze:Ojoj a co tu tak cicho

co racja to racja :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

a my bylismy w niedziele w Dublinie poraz pierwszy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: od 1.5 roku hihi
ale lepiej pozno niz wcale no i super wycieczka sie udala zrobilismy kilka fotek apotem bylismy takie zmeczone ze odrazu spanko :ico_spanko: :ico_spanko:
a wczoraj bylam na kawce u kolezanki a Wiki sie wybawila ze swoja kolezanka i na koniec placz bo niechce ics do domu :ico_olaboga: :ico_olaboga:

a dzisioja pogoad do bani deszcz i wichura taka ze glowy urywa :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
no ale musielismy z wiki wyjsc bo pusto w lodowce i niema nic na obiad :ico_noniewiem:

martuchafrost pisze:no dziewczyny mój ukochany wczoraj mnie zasypał kwiatami bardzo mnie zaskoczył i jak rano wstałam to juz miałam posprzatane i obiad ugotowany ale On zawsze taki kochany

wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla mezusia

martuchafrost pisze:a co do kilogramów, to ja jestem na diecie i mimo ze waga nie ruszyła w dół to czuje po spodniach , ze juz jest ciut lepiej, mam nadzieję, ze chociaż troszkę schudnę

i to najwazniejsze hihi tak trzymaj dalej i bedziesz laska ze hej zreszta jestes laska ale taka jak chcesz byc hihi :-D :-D :-D

Magda Sz. pisze:Emalia ty sie odzywaj kochana bo najbardziej o ciebie sie martwie

no wlasnie Magda ma racje odzywaj sie bo sie martwimy o ciebie :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

11 mar 2008, 18:52

Emalia ty sie odzywaj kochana bo najbardziej o ciebie sie martwie
-dziekuje kochnane za troske -milo wiedziec,ze o mnie myslicie

u mnie nic ciekawego procz natloku pracy :(
zblizaja sie swieta a przed nimi St Ptricks Day i wiem,ze juz od jutra na plenych obrotach i teraz niestety juz tak pozostanie -wycieczka za wycieczka a weekendy ostatnie daly mi popalic,w niedziele brzuszek mi sie stawial pod koniec dnia,a niech to szlak z tym wszystkim,do tego mojemu M. jeszcze nie odeslali prawo jazd i juz 2 tydz leci jak siedzi bez pracy,nawet za bardzo nie ma gdzie jechac i pytac,bo jak tak bez prawka :ico_zly:

pogoda tez ostatnimi czasy do bani,glowy chce pourywac,ja chce juz wiosne,ciepelko itd :ico_zly:

Mikusia zdiecie Wiki wysylajacej caluska jest przeslodkie :ico_haha_02:

wlasnie zaraz ide jesc-dzis robilam knedle z truskawkami
sciskam wszystkie a ty Madziu z powodu pracy sie nie zalamuj-nie ta to inna i ty dyktuj warunki-glowka do gory kochana

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość