Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 kwie 2007, 16:14

A ktory to tydzien? Na odliczanko lapia sie dziewczyny w okolicach 23 tygodnia. :)

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

12 kwie 2007, 16:41

Czesc Dziewczynki :-) !!!
Ale wspanialy dzis dzien :ico_haha_01: !!!!Kupilam sobie dzis fajne buty na 1.5cm obcasie bo moje ukochane wysokie obcasy czas najwyzszy schowac do szafki bo nozki sie mecza aja duzo chodze!!!Jetsem z tego zakupu zadowolona na maksa :-D !!!
Do mojego lekarza rejestruje sie telefonicznie na dana godzine ale wchodzi sie w kolejnosci przyjscia, takze totalnie bezsensu.Ciezarowki moga bez kolejki ale czasem jest nas 5 wiec i tak trzeba czekac w kolejce. Moj lekarz zmienil przychodnie i tutaj jest tak dziwnie a w starej bylo super bo nawet 5 minut sie nie czekalo. Ale jestem przywiazana do tego gina i ufam mu bo opiekuje sie mna juz 4 lata wiec nie chcialam zmieniac gina.
Super sprawa z ty odliczankiem wiec jak dojde do 120 to napewno zawitam :-D !!!
Dzidzia kopie mnie i mezusia i jestem taka happy bo juz sie martwilam. W srode albo w czwartek mam usg :ico_brawa_01: !!!Niemoge sie doczekac!
Buziolki dla Was!!!

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

12 kwie 2007, 16:58

moje maleństwo też nawala mnie, czasem nawet to, jak się nie odzywa, to wiemy przez dotyk gdzie jest, bo czujemy go tam. :ico_oczko: I tak było wczoraj, a dzisiaj po racki siedzi ciuchutko tylko brzunio mnie boli. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 kwie 2007, 17:28

Oj, dziewczyny, a ja dzis musze zasuwac na pogotowie bo chyba mam przepukline udowa. :ico_placzek: Dzwonilam do lekarza i powiedzial ze wszystkie objawy sie zgadzaja i mam isc do szpitala.
Boje sie o Kacperka, bo niby lekarz mi powiedzial, ze to jest zabieg rutynowy i Maly nawet nie bedzie o tym wiedzial, ale mimo wszystko jakos strach jest.
Jestem tylko zla na siebie bo juz dawno mnie ostrzegali zebym zrezygnowala z pracy a ja nadal pracuje, tylko mniej niz wczesniej... :ico_zly:
Poczekam na meza i wieczorem pojedziemy do szpitala. :ico_placzek:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

12 kwie 2007, 18:07

Nie marw się słonko, będzie dobrze. :ico_buziaczki_big:
Lekarz pewnie wie co i jak, przynajmniej teraz sobie odpoczniesz.
Daj sobie spokuj z pisaniem do nas i kładz się do ucha i nie ruszaj się, będziemy czekać na wiści o tobie i Kacperku. :ico_oczko:
Pamiętak Kackerek czuje, że się boisz i to nie pomaga mu. :ico_nienie:

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

12 kwie 2007, 18:36

wisienko nie pracuj za duzo. widzisz co sie teraz dzieje. tymbardziej,ze pracujesz w domu powinnas troszke sobie odpuscic. trzymam za ciebie kciuki i za kacperka.
lece zapisac sie na odliczanko.
ps.pewnie nie zdazylas pojsc do fryzjera. ojojojjoj. :ico_olaboga:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

12 kwie 2007, 18:57

Najważniejsze aby Kacperek nic nie czuł i się nie martw. :ico_oczko:
Szkoda że nie ma takich buziaków jak na gg bo bym cię uściskała.
A ja mam dylemat, jutro ide na uzg i teraz ja chce wiedzieć płeć. Nie dla ubranek, ale dla siebie, aby sprawdzić, czy dobrze czuje. Ja myśle, że to chopak i tak bym chciała.
A i imie najbardziej mi odpowiada dla chopaka Jakub-Dawid, a dla dziewczynki to po mojej decyzji coś mi nie tak brzmi Ashley- Sylwia , nie wiem sama.
Tylko na uzg idzie pasierbica, a ta to ma jęzor jak łopata, tak samo jak tatuś, i chciała bym tylko ja wiedzieć. Taki mały sekrecik do końca życia, bo nigdy bym nikomu o tym nie powiedziała. :ico_oczko:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

12 kwie 2007, 19:27

wisienka, nie martw się, jeżeli lekarz mówi, że to rutynowy zabieg, to napewno tak jest. I przystopuj. Wiem, jakie to trudne, bo też powinnam więcej lerzeć, a cały czas coś robię. Ale staczy pomyśleć, że to dla dzidziusia i od razu inne rzeczy są nieważne.
Moje maleństwo jakieś spokojniejsze jest od świąt. Czasem tylko takie delikatne kopniaczki dostaję. Wolę jak się bardziej wierci, tłumaczę jej, że teraz może matkę do woli skopać, bo potem to już tak dobrze nie bedzie ;-) , ale jakoś nie słucha.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

12 kwie 2007, 19:33

Słyszałam jak to dzieci potrafja ci posiniaczyć od wewnątr rzeberka i to jest potem nie wygodnie bo dzidzia jest taka duża a mało miejsca.
A mnie ciągnie ostatnio skóra i dziwnie się czuję, nie wiem dlaczego?

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

12 kwie 2007, 20:05

Wisienko jestem z Toba!!!Sluchaj lekarza bo jesli powiedzial ze bedzie oki i dzidzia nic czuc nie bedzie to na pewno wie co mowi.Ale rozumiem Twoje obawy bo tez bym sie bala!Wszystko bedzie dobrze!!!Uwazaj na Was!!!
A moja babcia powiedziala ze bedziemy miec corcie!!!Jka ja jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy moja babcia powiedziala calej rodzinie ze spodziewamy sie dziecka.Myslalm ze sobie cos uroila a tu nagle robie test i faktycznie ciaza :-) !Wiecie bo moja babcia to taka czarownica ktora nigdy sie nie myli :-) !!Dlatego nie moge sie doczekac usg!!!Ciekawe kto ma racje babcia czy cala reszta :-D .....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość