NICOLA_1985

23 lis 2009, 09:44

hej laski mnie nie bylo kilka dni bo mi sie dziecko pochorowalo dwie noce pod rzad nie przespane dopiero dzisiejsza fajna, chcemy sie do lekarza wybrac ale dodzwonic sie nie moge wiec moze jutro bo w sumie młodej mija...
Nicola, gdzie się podziewasz??
jestem juz jestem :-D

katinka, witaj na czerwcowkach 2010 juz Cie dopiesuje do nas na liste :-D

ja od paru dni czuje sie calkiem dobrze juz mnie nie mdli i gdyby nie to ze czasem pobolewa mnie brzuch to jest ok jakbym wogole w ciazy nie byla :ico_oczko:
wczoraj poszlam usypiac karoline i zasnelam razem z nią bo długo zasypiala ponad godzine wiec i mnie znuzylo.. no i zapomnialam duphastonu wziasc... no ale lekarz i tak kazal juz odstawic wiec w sumie.. stwierdzilam ze nic w nocy sie nie dzialo a tabletki nie wzielam to rano dzisiej tez juz brala nie bede i bede miala to juz za soba.. :ico_sorki: bałam sie co bedzie jak odstawie a tu w sumie samo sie tak jakos stało...

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

23 lis 2009, 09:59

I ja się witam! :-)

Katinka! Gratuluję i witam wśród nas! :ico_brawa_01: Ja mam termin na 24 czerwca :ico_oczko:

Martalka, właśnie - spodnie ciązowe - dobry temat. Już teraz wiem, że będę miała z tym problem. Narazie jeszcze mieszcze się w normalne dżinsy, ale już muszę zacząć rozgladać się za ciążówkami. Chodzi o to, że jestem wysoka i trochę nieproporcjonalna (długosć nóg w stosunku do tułowia) i zawsze mam problem ze znalezieniem wystarczajaco dlugich spodni. :ico_olaboga: A jak narazie nie mam nawet pojęcia gdzie w moim mieście znajduja się sklepy z odzieżą ciażową :ico_noniewiem:
Martalka, a brzusiem możesz się pochwalić - chetnie popodziwiamy :-D

Nikola, współczuje Ci nieprzespanych nocek i cieszę sie, że już lepiej sie czujesz.

Ja w sumie też mam teraz trochę więcej energii, ale nadal mam problem z jedzeniem :ico_zly: - przebieram i przebieram

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

23 lis 2009, 14:20

Nie wiem czy was to zainteresuje, ale widziałam szorty ciążowe w H&M. Obniżka była- 30zł para. Myślę, że sobie kupię jak wrócimy od teściów. Chyba maj i czerwiec będą już ciepłe :ico_noniewiem: ??? hmmm???

julchik, a ja mam odwrotnie. Każde spodnie muszę skracać :ico_oczko:
Zajrzyj na allegro. Czasami można coś fajnego znaleźć.

Nicola, zdrówka życzę Karoli :D A Tobie też :) fajnie, że się dobrze czujesz, więc oby tak dalej.

U nas też niestety choróbsko.
Bartek miał gorączkę, troszkę pokasłuje. Został w domu dzisiaj i jutro pewnie też będzie się kurował, skoro mamy jechać do teściów...

Julchik, ja problem z jedzeniem też mam. Apetyt mi dopisuje nawet, jem, tyję... ale już z resztą, czyli procesem trawienia :ico_noniewiem: gorzej. Mam wręcz wrażenie, że pakuję, pakuję i potem nic nie wylatuje :ico_puknij: Dzisiaj na czczo zjadłam pół dużego kefiru... może pomoże.

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

23 lis 2009, 16:34

Dziekuje dziewczyny :ico_haha_01:

Martalka- z tymi szelkami swietny pomysl zeby je doszyc do ciazowych nie wpadlam na to :ico_brawa_01:

Julchik- super prawdopodobne ze wyladujemy na porodowce w tym samym dniu

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

23 lis 2009, 19:42

Martalka, życzę zdrówka Bartkowi ! :ico_sorki: Na Allegro zagladałam - niestety wszytskie spodnie mają długość standardową - czyli w moim przypadku miałabym je po kostkę - jak klaun :sylwester: . Zazwyczaj jest też tak, że długość jest uzależniona od rozmiaru, a ja noszę 36, więc parodia totalna. g:D

Katinka, no właśnie - chyba mniej więcej w tym samym czasie znikniemy z forum :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

23 lis 2009, 23:03

Martalka, życzę zdrówka Bartkowi ! :ico_sorki: Na Allegro zagladałam - niestety wszytskie spodnie mają długość standardową - czyli w moim przypadku miałabym je po kostkę - jak klaun :sylwester: . Zazwyczaj jest też tak, że długość jest uzależniona od rozmiaru, a ja noszę 36, więc parodia totalna. g:D

Katinka, no właśnie - chyba mniej więcej w tym samym czasie znikniemy z forum :ico_oczko:
:668:
A to nigdy nie wiadomo :) i dwa tygodnie wcześniej i dwa później niż termin są... w terminie, więc może was i miesiąc różnić (teoretycznie gdybając) :ico_haha_01:

Julchik, to spódniczki, spódniczki :)
A tak serio, to może "urośniesz" do rozmiaru 38 i będzie coś na ciebie :)
To ile masz wzrostu?? że tak wścibsko spytam :ico_oczko:

Bartek niestety gorzej. Kaszle gorzej, gorączkuje...
Noo, nie wiem co będzie z tym wyjazdem w czwartek, ale ciiiii... na razie mężowi nie psuję humoru :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

24 lis 2009, 10:12

Martalka, ja mam wzrost 177 cm i do tego nieproporcjonalnie długie nogi w stosunku do tułowia - to się nie rzuca w oczy ale przy wyborze ubrań ma znaczenie. Ja kiedys sobie dla jaj mierzyłam wszystkie rozmiary spodni żeby zobaczyć których długość będzie dla mnie odpowiednia - okazało się, że XL lub XXL pod warunkiem że były szyte z rozciągającego się materiału. Myślę, że nosząc rozmiar 36 wyglądałabym bynajmniej komicznie w ww rozmiarach :ico_haha_01: . Spódniczki odpadają - nie cierpię chodzić w spódnicach - uwielbiam spodnie. Z markowymi nie ma problemu Wrangler i Levis szyją dżinsy na mnie, ale nie szyją ciążowych z tego co mi wiadomo. No coż będę szukać do skutku. Ostatecznie by wchodziły w grę jakieś leginsy z sukienko-tuniką, ale to nie to samo co dzinsy :ico_noniewiem:
Jak się Bartek dzisiaj czuje? Do czwartku mamy jeszcze 2 dni, więc na wyjazd są duże szanse :ico_sorki:
No a z terminiami porodów wiadomo, że nic nie wiadomo - zobaczymy jak będzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 lis 2009, 12:49

Czesc Kobitki,pisze z pracy wiec króciutko,u mnie wszystko ok tylko na wszystko brakuje czasu,postaram sie wieczorem zagladnac do was i poczytac co u was,buziorki sciskam.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

24 lis 2009, 15:15

aga, hej hej. Miło Cię widzieć :-)

julchik ja mam podobnie. Markowe mają dla mnie rozmiarówkę, bo szyją różne długości. Ale resztę spodni- niemarkowe dżinsy, jakieś wyjściówki z materiału, nawet dresy- muszę skracać. Ale to i tak mniejszy ból, bo skracam i mam, a ty nie wydłużysz :ico_olaboga:

Bartek... gorzej. W nocy 39stopni. Kaszle gorzej. Właśnie leży w łóżku i ma zakaz wychodzenia. Nudzi się jak mops. Idę mu podać rosołek, może zje.... chociaż apetytu nie ma... ale jakoś leki muszę podać.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

24 lis 2009, 15:53

Hej Aga! Fajnie, że jesteś! :ico_brawa_01:

Martalka, trzymam mocno kciukasy za zdróweczko Bartka! :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-11-25, 09:04 ]
A co tu taka cisza? :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość