emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 lut 2012, 12:04

Aniu tak, Tolka zgrzyta zebami i to dosc czesto, wlasnie dlatego dowiedzielismy sie jak wyszla gorna jedynka :ico_oczko:

Murchinson, dziekuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

07 lut 2012, 12:29

Witam, piszę 2 raz bo mi się wcięło :ico_zly:
Na początek NOWA super zdjęcia. Przyjrzałam się Poli i widzę pomalowane oczka i naklejki na krzesełku, moja Iza tak samo robi, ja mam naklejki nawet na kiblu by był przyjazny :-D a wczoraj prosiła bym jej na buzi malowała motylka. Udanego wyjazdu
Aniu moja Ada też tak zgrzyta nie wyróbka, bo mnie też to denerwuje.
Wiola moja Iza również nie pozwala się bawić Adzie swoimi zabawkami, każda próba zbliżenia się Ady d Izy kończy się tak samo, płacz i jednej i drugiej. Nie chcę ich izolować i tak pomału mówię Izie by popilnowała Ady mama musi siusi i tak łypię z kąta co Iza robi to jak do tej pory nie powiem by pilnowała, po prostu nie zwraca na nią uwagi ale nie bije. Bije dopiero jak Ada coś jej weźmie. Co do pomagania przy Adzie to nadal twierdzi że ona nie jest nianią Ady :-D . Ale chyba jest lepiej.
U mnie tyle, że wczoraj wylądowałam u dentysty. Mam koronkę na 1 i zaczęła mi się zbierać ropa i niestety jak antybiotyk nie zadziała to czeka mnie kanałowe i nie wiadomo czy mój ząb wytrzyma i czy koronka się nie zniszczy, czyli koszt od 800 do 1400zł. Chyba że chcę implant 4 tyś. I teraz dobra wiadomość m będzie miał wolne cały tydzień, ale pewnie w domu przesiedzimy. To na tyle. Zdrowiejcie.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 lut 2012, 12:34

. Ale chyba jest lepiej.
trzymam kciuki aby bylo juz tylko lepiej :ico_sorki:
wczoraj wylądowałam u dentysty.
oj, ja tez jestem w trakcie leczenia, czeka mnie jeszcze odbudowa jednego zeba, koszt tez spory :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 lut 2012, 13:26

dobrze,że nie tylko u nas to zgrzytanie,ale mnie to zaraz ciary przechodzą przy czymś takim,nie mogę tego znieść :ico_olaboga: oby jej to szybko przeszło...

Milena już po 9 na godzinę padła i teraz znowu marudzi to ją chyba położę,bo pewnie do 15 na jej porę drzemki to nie wytrzyma :ico_noniewiem:

na obiad sobie wymysliłam pieczone ziemniaki z czosnkiem a dla reszty ziemniaczki z jajkami :-D
Wiola moja Iza również nie pozwala się bawić Adzie swoimi zabawkami, każda próba zbliżenia się Ady d Izy kończy się tak samo, płacz i jednej i drugiej.
no to u nas problemu z tym nie ma :-D
Hania już jak w ciąży byłąm odkładała zabawki dla Milenki bo "ona już za duża na nie była",a teraz jak siądą do skrzyneczki z zabawkami to nawet Hania potrafi małej coś na siłę wcisnąć żeby się bawiła :ico_haha_01: :ico_haha_01:
U mnie tyle, że wczoraj wylądowałam u dentysty.
ładny wydatek wam się szykuje,znaczy bardziej tobie :ico_oczko:
mnie też czeka leczenie ale się wybrać nie mogę :ico_wstydzioch: między 1 u góry wypadła mi plomba i tak chodzę bez niej,dobrze,że to od wewnątrz,z innego też plomba wypadła,jeden do chirurgicznego usunięcia,8 do wyrwania bo cała dziurawa :ico_olaboga: :ico_olaboga: na samą myśl mi się odechciewa :ico_sorki:
I teraz dobra wiadomość m będzie miał wolne cały tydzień, ale pewnie w domu przesiedzimy.
nawet w domu możecie posiedzieć,ważne że razem będziecie :-)
mój jak ma urlop to go jeszcze mniej widzę niż jakby normalnie pracował :-/

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

07 lut 2012, 13:54

Hej kobietki :)

Ania u nas to samo od kiedy ma tyle ząbków to zgrzyta tak że hoho a mnie aż się słabo robi że połamie te biedne mleczaki

b]mamaIzuni[/b] mi po ciąży tak zęby poszły że nieporozumienie tylko do dentysty nie mam ani czasu ani pieniędzy się wybrać... zostanę bez zębów jak nic :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 lut 2012, 14:51

zapomnialam Wam pisac, ze Antosia umie pic przez rurke :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 lut 2012, 15:08

Mariola_Larose, raczej tym zgrzytaniem ząbków sobie nie połamie :ico_oczko:
zapomnialam Wam pisac, ze Antosia umie pic przez rurke :ico_oczko: :-D
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my uczymy się pić z niekapka póki co :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 lut 2012, 15:11

wlasnie dostalam przesylke z bobovity :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 lut 2012, 15:17

wlasnie dostalam przesylke z bobovity :ico_brawa_01:
fajnie
to ta po 9 miesiącu?
my jeszcze nie dostaliśmy nic od tych po 4 miesiącu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

07 lut 2012, 19:25

Emilia mi też dziś właśnie przyszła ze słoiczkiem i saszetką kaszki
Co do rurki o tym nie pomyślałam może małemu też tak zrobię i zobaczę czy potrafi bo już chyba powinien odchodzić od butelki bynajmniej nie za często... Niekapek mu strasznie nie podchodzi

Ania on tak mocno zaciska te ząbki że mi brak tej pewności :-D straszny dzwięk... ufff...

Chciałam napisać coś co tam u nas ale nie wiem co wymyślić :ico_haha_01: mały już prawie zdrowy jutro postaramy się iść na kontrolę, antybiotyk odstawiłam, strasznie dużo mały mi siusia :ico_szoking: ostatnio założyłam mu pieluszkę o 21 przed snem o północy była jeszcze ok a o 2 wszystko było mokre, dziecko, materacyk i wszystko inne... byłam w szoku a pielucha normalnie 10 kilo :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość