Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 sie 2008, 10:16

czego się nie robi gdy dziecko marudzi...
Obrazek

co do bollywood, to nie oglądałąm, choć mam, ale jakoś mnie odpycha-muszę w końcu spróbować. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 sie 2008, 10:50

Oj teraz to juz wszystko mozna robic zeby tylko dzieciaka zabawic u nas tez czesto zabawy na macie bo inaczej jest placz

super fotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 sie 2008, 11:47

witam a ja znowu cala zagoniona maz na montarzu a ja musze dzieci wyszykowac zawiez autobusem do babci no i potem autobusem do pracy ta tesciowa wygodna nie moze przyjechac i tak wieczorem z tesciem samochodem musza dzieci przywiez to lepiej jak przyjechalaby a on wieczorem po nia .U nas ma lozeczko zabawki to zawsze tak lepiej nie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 sie 2008, 14:34

Ula dziękuje za wszystkie życzonka i komplementy :-)
Teraz sobie drzemie, a ja mam chwilkę spokoju :-)
Justyna, zdjęcie ekstra.... to Gabik musiał mieć niezły ubaw, jak "zabawiał" tatę :ico_oczko:
Mariola, dzięki za info o wózku, może w jakiejś hurtowni będzie, to go "na żywo" pooglądam.
ja wlasnie czekam na paczke z polski z tymi filmami jak byly u nas znajome przywiozly mi kilka filmow i mnie wciaglo we wtorek mam dostac paczke
Fascynują mnie te ich stroje, muzyka, tańce, filmy są takie kolorowe i inne niż amerykańskie, opowiadają o całkiem innych wartościach... Dużo różnych oglądałam, mam swoją ulubioną parę aktorską, oglądnij sobie "czasem słońce, czasem deszcz", to największa ich produkcja i chyba najpiękniejsza :-)
Uciekam pomóc na dole przy obiadku.... później się odezwę :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 sie 2008, 20:25

oglądnij sobie "czasem słońce, czasem deszcz", to największa ich produkcja i chyba najpiękniejsza
wlasnie od tego zaczelam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 sie 2008, 21:44

Kuba pojechał do garażu, pilnować dobytku pod nieobecność kumpli, zabrał kolegę i butelkę whiskey...

ja idę spać, Gabriel dzisiaj slicznie zasnął... Jutro zobaczy się z dziadkiem...

do jutra

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 sie 2008, 21:49

Majka tez juz poszla spac a mezus kolacyjke robi :-D pozniej moze zobaczymy filmik

[ Dodano: 2008-08-24, 09:03 ]
Witam sie jako pierwsza i od razu sie chwale :ico_wstydzioch: Majeczka nauczyla sie robic "papa" lezala sobie na macie i podniosla reke i pomachala babci i teraz jak sie jej powie to od razu macha

stawiam ze dzisiaj pierwsza jestem :ico_kawa: i :ico_tort:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 sie 2008, 10:25

Obrazek
witam z ranka stawiam :ico_tort: :ico_kawa: i ide piec ciasto dzisiaj przyjezdza do mnie szwagierka z szwagrem z ktorym 4 lata nie rozmawiamy przyjezdza nas przeprosic jestem ciekawa jak to sie potoczy

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 sie 2008, 10:45

Dzień dobry :-)
Pochmurno dziś w Polanicy i na deszcz się zbiera. Może to dlatego, że wracamy do Wrocka?
stawiam ze dzisiaj pierwsza jestem :ico_kawa: i :ico_tort:
A dziękuję, chętnie się dołączę
Nocka była ciężka, więcej pobudek niż zwykle i nawet nie chciało mi się na zegarek patrzeć. O 6:30 Ula zrobiła mi już pobudkę, o 7:30 Jarek ją zabrał, więc mogłam jeszcze sobie pospać z godzinkę.
Teraz Ulek sobie drzemie, marudna jest dzisiaj, chyba też się nie wyspała.
Wczoraj nie dałam rady na neta wejść, bo mój mężulo okupował kompa przez cały wieczór, grał sobie w diablo, więc poszłam spać, a dzisiaj mi się przyznał, że grał do 1 w nocy :ico_szoking: faceci.... :ico_puknij:
wlasnie od tego zaczelam :ico_oczko:
Też od tego filmu zaczęłam i się zakochałam, teraz oglądam wszystko co mi wpadnie w ręce z aktorami z tego filmu.
zabrał kolegę i butelkę whiskey...
To ciężka noc pewnie była....
Brawa dla Majeczki za "papa" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Też próbuję Ulę tego nauczyć i czasem się jej uda pomachać.
Mariola, super zdjęcie, Twoje dziewczynki są przesłodkie.
Uciekam zbierać się do kościoła.... na razie :-)

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

24 sie 2008, 14:37

Hej dziewczynki :)))
Dzięki za słowa otuchy co do mojej sytuacji...1 wrzesnia zbliża się nieubłaganie...a mój dołek wcale nie ustępuje :ico_placzek:
Gosia fajnie, że zabierasz Pawełka już do domu...ja teraz narzekam, ale zostawić go u babci...Nie wytrzymałabym...nawet mimo swiadomości, że będzie pod dobrą opieką. Ale muszę Cie pochwalić, że trzymałaś się bez Synusia bardzo dzielnie!
Jak tam poszukiwania niani?
Śliczne zdjęcia jak zawsze ....
Mariola to, które wstawiłaś ostatnio jest śliczne, tak samo Pinko to w opisie :-D
Zaległe życzenia dla maluszków, solenizantek imieninowych i rocznicowych :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
My wczoraj mieliśmy 5tą rocznicę ślubu :-D Było bardzo miło :-) nie robilismy jakiejś wielkiej rodzinnej imprezy. Atrakcje dotyczyły tylko naszej dwójeczki :ico_oczko:
Muszę się Wam pochwalić, że Lolek ma w końcu ząbka ! Wyskoczyła mu dzisiaj jedyneczka na dole, a ząbek obok tez się już wypycha. Obyło się na razie bez gorączki. Nie mógł spać mój bobas wczoraj i tyle...mam nadzieję, że z innymi zębiskami też tak bedzie. Śmiejemy się, że to jest jego prezent na rocznicę :ico_haha_01:
Byłam u pediatry na wizycie kontrolnej. Lolek waży teraz 8200g. Wszystko z nim oki. I chyba nie ma tej skazy, bo kazała mu dawać normalne mleko modyfikowane - Bebilon Comfort. A Wy jakie używacie?
Pinko ja też lubię "Czasem słońce czasem deszcz" :-D A oglądałaś "Monsunowe wesele"? Tez fajny :-) Kiedyś pytałam Cię o te pieluszki Cien...no i są we Wrocku? Bo w Kielcach nadal ich nie ma :ico_noniewiem:
Na razie tyle...znikam..papa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość