Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 22:44

Kaczorku pamiętamy oTobie :ico_pocieszyciel:
Oj maj zapowiada Nam się pełen emocji tylko proszę relacjami z porodówki za bardzo nie straszyć :-D

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

Re: wiosna-lato 2013

20 kwie 2013, 22:52

jenny kazdy porod jest inny wiec nie ma co sluchac i cieszyc sie na razie swoim wspanialym stanem :ico_ciezarowka:

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

21 kwie 2013, 07:51

Hejka :) kaczorek pamietamy :) w koncu nie jest nas tak duzo i.jakos.ogarniamy to forum :) jenny ale fajnie jak dziewczynka :) dziewczynki sa super! I tak duzo sie ich rodzi.przez ten czas kiedy jestem w szpitalu na tym tylko pododdziale urodzily sie 3 dziewczynki i 1 chlopak. co do twardnienia bzuszka - mi te. ciagle twardnieje i nie moge za duzo chodzic bo potwornie ciagnie w dol.ale to pewnie z powodu takiego ze malo sie ruszam. Dobraska (?) przepraszam nie pamietam nicku apisze z tel i jak wyjde z opcji odp to przepadnie caly post - witaj i nie boj sie porodu. zadaj sobie pyt czego sie konkretnie boisz, wtedy sobie uswiadomosz ze nie ma czego sie bac :) bois sie bolu? Ojjj tam za cene zobaczenia kochanego malenstwa my matki zniesiemy wszystko, boisz sie ze nie.dasz urodzic sn - spokojnie wtedy zaleca cc a wtedy to nic nie boli :) boisz sie komplikacji podczas porodu? - rodzisz w szpitallu i na komplikacje znajda rade :)
Ja juz sie nie moge doczekac porodu.a jesacze jak jestem w szpitalu to wydaje mi sie ze jestem tu po to bo na dniach bede rodzic :) a to jeszcze praktycznie miesiac!
Milego dnia dziewczyny :) p.s co to za ciasto shreka.moze jakis przepis byscie napisaly a nie tak same sie delektujecie ;p

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

21 kwie 2013, 09:24

Czesc dziewczyny :-)

ja dzis swietuje :ico_zdrowko: i stawiam ogromnego :ico_tort: dla Was za moj skonczony 38 tydzien ciazy :509:

kaczorek nikt o Tobie kochana nie zapomnial !!!

misia hehe sama sie czasem dziwie ze ja jeszcze mam na sam koniec ciazy taki apetyt bo niektore dziewczyny to juz wtedy mniej jedza a ja jem tyle w sumie co na poczatku czyli duzo :-D

jenny to ja juz zaciskam mocno kciuki za Twoja wizyte z USG polowkowym :-)

anade podesle Ci przepis na tego placka :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

21 kwie 2013, 10:02

kaczorek, jak możesz mówic, że o tobie nie pamiętamy, co? :ico_nienie:

monika, :ico_buziaczki_big: za skończony 38tc! Teraz bez stresu możesz nam Patrysia dawac na świat.

misia, współczuję tego, że nie możesz jeśc za wiele :ico_pocieszyciel: przejdzie już niedlugo.

A ja wczoraj padłam razem z młodym po 19. :ico_wstydzioch: Tak mnie plecy bolały po całym dniu chodzenia, że nie mogłam ani leżec ani siedziec. Prawie wyłam z bólu. Na szczęście mamy olejek lawendowy, to mnie mąż trochę pomasował po pleckach wczoraj, pomogło ciut i padłam od razu.
A rano obudziłam się z plamą wielkości cycka od mleka na koszulce :ico_szoking:

jenny, nie przejmuj się porodem! Nie ma co o nim myślec. :ico_pocieszyciel:

Ja usg dopiero 09.05 :ico_noniewiem:
Jutro urodzinki Tobika i wyniki w przedszkolu!!!!!!!!!!!!!!! :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: wiosna-lato 2013

21 kwie 2013, 13:45

Dziewczyny cały czas was podglądam życzę wam szybkich i bezbolesnych porodów,a tym które jeszcze chodzą z brzuszkiem aby ich stan napawał was wielką radością pomimo wielu trudom i,uwierzcie jak urodzicie będziecie tęsknić za brzuszkiem...

Jenny ty wiesz że ja za Ciebie mocno mocno mocno......będzie córunia,gratulacje...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: wiosna-lato 2013

21 kwie 2013, 13:46

Jenny weż za przykład moją historę i myśl pozytywnie,ja jestem przekonana że już nie długo zostaniesz mamą ziemską swojej córeczki...

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

21 kwie 2013, 14:55

Nawet nie wiecie jak mi pomagacie :ico_buziaczki_big: A i czas szybciej leci.
U mnie leniwa niedziela mąż biedny sprząta i przygotowuje obiadek, a ja leże i cały czas jem, albo przeglądam strony na tablecie, a mała co jakiś czas robi szaleje w brzuchu.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

21 kwie 2013, 15:19

Szaleje są póki co fajne. Pamiętam, jak na twoim etapie ciąży każde puknięcie sprawiło mi przyjemnośc. Teraz przyjemnośc przerodziła się w lekki dyskomfort. W czasie siedzenia szczególnie.
Ja właśnie pograłam na fb sobie trochę.
Przeglądam strony z kosmetykami dla dziecka, bo wiecie, że nie mam pomysłu jakie kosmetyki teraz kupic dla Tomka. Na pewno wiem, że J&J uczula najmocniej maluchy, więc odpada... Myślałam nad Nivea, ale ponoc one mają w sobie sporo chemii.
Używałyście coś mamuśki innego? Ziajki HiPPy itp?

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

21 kwie 2013, 15:52

Tibby J&J potwierdzam odpada, ale Niveą mnie zmartwiłaś, z ciekawości czekam na wasze typu.
A ja mam inne pytanie odkładałam tak kupno biustonosza, ale dłużej się nie da, czy może coś polecacie?Mam jeden sportowy, ale nie jestem zadowolona, bo przez bluzkę odznaczają się brodawki. Wiadomo leże, ale do lekarza i laboratorium muszę jakoś ubrać się i czasami ktoś mnie odwiedzi. Niestety nie mogę chodzić po sklepach, więc albo mąż będzie musiał mi kupić, albo po wizycie od lekarza jak stwierdzi, że nie jest gorzej wejdę do jednego sklepu. Mój biust jest teraz pewnie ok miseczki c.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość