Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

22 wrz 2007, 23:39

katelajdka, dzięki
idę spac dobranoc

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 wrz 2007, 23:54

Katelajdka współczuje kochana, kurcze przeciez można się wykończyć tak często wstawając w nocy :ico_olaboga:

Ja mojemu podaje codziennie i zupke i deserek, od soczków można tez przytyć, ale Fillipek nie znosi soczków żadnych, tylko glukozke pije i herbatke

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

23 wrz 2007, 00:49

Małgosia,lulu,madzia22,kataledajka,dzieki za zyczenia dla Patryczka
madzia22Spoznione ale nie zapomniane zyczenia dla Lenki :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :ico_brawa_01:

Co do postepow to Patryk ani dobrze nie siedzi, wiec oczywiscie tez nie raczkuje a tym bardziej nie chodzi, no i zebow tez nie ma haha normalnie wszystko na nie,nie wiem kiedy znow mnie czyms zaskoczy hihi bo ostatnio to chyba bylo jak sie przekrecil na brzuszek a to juz daaawno ze hoho A jak Lenka?
lulugratuluje chrztu i zycze wytrwalosci w wierze.choc to tylko religia a Bog i tak jest jeden

kataledajkaja tez daje codzienie deserki, tez cie podziwiam, ja karmie jeszcze tylko w nocy 2 razy bo w dzien mi juz ostatnie karmienie odpadlo a potem niestety tez wstaje po 7. A oprocz mleka to dajesz tez kaszki,kleiki? Bo cos duzo tych karmien masz, jak u noworodka.

[ Dodano: 2007-09-23, 00:56 ]
kajunia25sliczne fotki ,Milenka juz ladnie siedzi raczkuje i zacyzna chodzic super :ico_brawa_01: a moj Patryk cos sie ociaga,moglby chociaz dobrze juz siedziec

anilewewielkie dzieki za doslanie.....hm tylko tak patrze ze to jakas gra czy cos,chyba ze jeszcze nie doszedl poradniczek,jutro napisze,jasie na ciebie nie mam za co gniewac to raczej ty mozesz byc zla za to moje marudzensko. Ide spac bo ja znow ostatnia tu aby mi to w nawyk nie weszlo.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

23 wrz 2007, 08:56

KATELAJDKA hej, hej, o rajusku jak przeczytałm ile ty masz karmien to prawie spadlam z krzesła,kurcze ty sie wykonczysz, musich zdecydowanie kochana mu wprowadzic juz jakis rutuał bo nasze dzieci w wieku 7 miesiecy to sześć posiłkow powinny miec maksymalnie na dobe, to co ile ty go karmisz piersią? co 2 godzinki? Kurcze bedzie ci trudno z początku ale on musi miec wieksze przerwy bo mu ołądeczek juz sie rozepchał i dlatego on ciągle jest jakby na głodzie bo żoładek tak przyzwyczajony ze nie ma kiedy odpoczać, dzieci powinny miec juz 7godzinna przerwę w jedzonku wiesz,nie chcę sie wymądrzać tylko chcę pomóc i ci poradzic zeby i tobie było lżej i jemu. On ma taka duza wage hi hi ze nawet jak go przycisniesz z karmieniami od razu nie schudnie,ma z czego nawet ;), nie no zartuję ale mówię całkiem powaznie kochana piersią to juz wystarczyłoby gdybys do snu go karmiła no i w tych nocnych pobudkach czyli ok. 3 razy piersią wiesz, bo przeciez dochodzic powinien obiade, owocki albo jakas kaszka własnie to ci 6 posiłkow wyjdzie w dzień i jak sobie ładnie to porozkładac godzinowo jest rewelajca mwię ci, dzień zorganizowany i ty odpoczniesz i on z czasem bo nie od rau sie przyzwyczai ze zobaczysz jak bedzie fajnie. No chyba ze chcesz dalej jechac na samej piersi ale musze cie troszke przestrzec ze niektore dzieci jak są długo na samej piersi to pozniej moga sie tadkami-niejadkami okazac naprawde bo zobacz kiedy on sie ma uczyc rozpoznawania róznych smaczkow i poznawania nowości,naprawde kolezanka np. karmiła tylko piersia no i troche obiadkow dawała do 10 miesiąca i potem jej mała nie chciała nic jesc bo nie znała niczego i tylko piers akceptowała i w rezultacie ona chciała w tym 10 miesiącu skonczyc karmic a wiesz do kiedy karmiła? do 2,5 roku no więc zastanow sie kochana hi hi hi,karmienie piersia oczywscie jest najzdrowze itd... ale ile mozna, karm go jasne ale np. 3 razy i np. do roczku albo jak chcesz to koncz stopniowo i juz ale oczywiscie ja cie do niczego nie namawiam.
Ja tak jak chyba Hekkate czy ktoras z nas acha to IWONKA77 karmi tylko wnocy juz karmiłam do niedawna Amelke przed snem na noc albo jeszcze popołudniu jako deserek a teraz karmię tylko i wyłącznie ja piersią w nocy czyli dwa razy piersią a więc moge ci przedstawic jak to u nas wyglada i powiem ci ze super taki rozkładzik,ona juz nawet o danej porze jak jest małe przesunięcie bo spacer lub cos to umie sie dopomiec o swoje hi hi więc tak:
7.00- NAN2 180ML.
10.30- NAN2 180ml lub słoiczek z deserkiem owoc jakis
14.00-obiadek robiony przeze mnie ok.200ml
17-18.00- NAN2 180ml lub kaszka malinkowa wtedy90ml+dokładam reszte tych owocow ktorych nie zjadła rano
21.00- NAN2 210ML+8 łyzeczek kleiku ryzowego
3-4.00 piers albo np. o 2.00jedna a o 5.00 druga
Tak więc widzisz Amelcia sporo wcina tez tych ml. :) a posiłkow ma 6 posiłkow
Tobie lekarka mówi ze nie musisz mu podawac wiecej innych rzeczy no bo jak on ma 7 razy piers to gdzie inne posiłki ale naprawde warto bys sie zastanowiła kobieto i chyba czas na zmiany drastyczne no chyba ze chcesz sie męczyc dalej ale i tak juz pewnie chudzinka z ciebie co?
Pozdrawiam i zycze powodzenia no i zastanowienia bo moze ty chcesz zostac przy tym jak jest a ja tu ci wywody daję, przepraszam pamiętaj ja tylko hcce pomoc bo pytałas o rady w sumie hi hi ;)
HEKKATE czesc kochana powiedz mi a jaki długi ty masz spiworek? ja mam na 100cm. a ty tez na tyle czy na 90cm.? bo ja ze swojego jestem zdowolona z długosci teraz poprostu do tyłu bardziej naciągam zeby taki długi nie wisiał ale jak Amelcia urosnie to za rok bedzie oki bo bedzie miec miejsce na nozki co nie? Bo z tego co QUNICK pisze ona nastawila sie na 90cm. nie wiem czy to nie za mały co nie?
Acha ja tez jestem mega przeziebiona :( takze zycze Ci duzo zdrówka
STO LAT DLA 7-MIESIECZNIACZKOW-PATRYCZKA I LENKI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
JESTEM TEZ MEGA PRZEZIEBIONA,KATAR I GARDELKO ALAAAAAA NARAZIE TYLE ALE I TAK ZLE SIE CZUJE :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

23 wrz 2007, 10:07

WITAJCIE KOCHANE LUTÓWECZKI...
wszystkim dzieciaczkom, ktore mialy wczoraj swoje male swieto
Lenka córeczka madzi.22, Patryczek Jan synek Iwony77 oraz dzisiejszej małej jubilatce Oliwii córeczce ani0807
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO!!!!

Dominis dzisiaj budzil sie dwa razy do picia (daje mu herbatke) i spal dalej
dopiero rano o 6 zrobil pobudke
ale moja mała Nacia wzięla go i pozwoliła mi sie wyspac :-D :ico_brawa_01:
kochana corunia
moj M dopiero wrocil z pracy - mial na noc i teraz śpi...
a ja zmykam do kuchni obiadek szykowac
pozdrawiam

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

23 wrz 2007, 10:37

Hej Kobitki!
katelajdka witaj w klubie z tym karmieniem. Ja to tyle karmień to mam chyba tylko w samą noc nie wspomnę o dniu! Tyle że Kuba je i obiadek i deserek. On traktuje pierś raczej jako popicie a nie pełny posiłek. Zamiast herbatki woli cyca. A wy po tych mlekach modyfikowanych i po posiłkach to dajecie coś do popicia i jak często?
Nocki mam poprostu przesrane. Dziś budził się równo co godzinę. Jak przewrócił się z boczku na plecki to od razu ryk i chciał być noszony. Wymiękam normalnie!
Dziś przyjeżdżają moi rodzice więc zmykam bo zaraz powinni być.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

23 wrz 2007, 10:41

HaRe moj Dominis oprocz mleczka pije jeszcze herbatki i soczki

[ Dodano: 2007-09-23, 10:48 ]
moj Dominis puszcza do Was oczko

Obrazek

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

23 wrz 2007, 10:52

karolas, no musiałam wejść po Twoim smsie byłam ciekawa co pisałaś!!
No masz rację ze mozna się wykończyć ale szczególnie jestem wkurzona na karmienie piersią jak mnie przygryza ząbkami.
Tak jak Ci pisałam, dziś byłam w szoku bo jak Bartuś zjadł z piersi o 19:45, to potem o 1:30 się obudził, to dałam mu butlę : 260+ 6 łyżeczek kleiku, a potem to się obudził 7:20!!! No tak to może być!!Ale w ciągu dnia to pije moje mleko co 3 godz. Dosłownie z zegarkiem w ręku!
Mój harmonogram dnia to tak wygląda:
7:00-8:00 pierś
11:00 pierś
14:00 obiadek (130ml albo moja zupka albo słoiczek)
17:00 pierś
20:00 pierś
I tu zależy jak się budzi w nocy, jak mu podam o ok.23 butlę to już o 2:00 sie budzi a potem o 4:00 i o 6:00. Z tym jest różnie. Dziś to było super!! Jak zjadł o 7:200 to jeszcze nie woła o jedzenie.
Myślisz Karolas że mogłabym zamiast jednego karmienia piersią dać deserek. Z tym że ja muszę uważać zeby go nie przekarmiac, stąd wolę mniejsze porcyjki. W sumie to w tych piersiach to juz tak dużo chyba nie ma więc częściej jest głodny, tak myślę. On tak 3-5 minut pije z piersi, więc to chyba tak właśnie sobie popija jak Kubuś od HaRe.
Od kilku dni przygotowuję sobie herbatkę na noc żeby jedno karmienie było herbatką ale dziś to wyleję bo nie używałam.
Może mogłabym mu podawać kaszkę łyżeczką na gęsto tylko nie wiemkiedy...
Buziaczki dla Was wszystkich i dzięki bardzo za troske Dziewczyny!!!!

[ Dodano: 2007-09-23, 10:57 ]
ahca, jeszcze jedno. Ja daję zupkę albo deserek każdego dnia. Więc Bartuś zna smaki inne niż moje mleko. Wszystko mu smakuje. Do modyfikowanego też się od razu przekonał i pił. Takze spoko. Ale jak ja podaję deserek to moze nie jest wyjątkowo zasycony więc zupka powinna też być. Mimo że jest sam deserek to i tak dopiero za 3 godz woła o jedzenie.

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

23 wrz 2007, 11:21

Dzięki za życzenia
Iwona Lena tez nie siedzi nie raczkuje ale ma 2 zęby
Magdzinka a wy jestescie w czd zawsze do południa?
Ja to mam dobrze ze spaniem bo11 godzin śpi i się nie budzi(no moze raz w miesiącu sie obudzi w nocy)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

23 wrz 2007, 12:28

madzia22, to masz fajnie a ja się męczę jak katelajdka...

Kajunia ale fajne butki ma Milenka!

Sto lat dla Patryczka, Lenki i Oliwki!

Słuchajcie ale się wzruszyłam -
wkleję Wam jaką laurkę od Zuzi dostałam:
Obrazek
A tu się wybieram pojeździć z okazji urodzinek :ico_haha_02:
Obrazek
do tych zwierzątek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość