Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

21 kwie 2013, 16:01

Witajcie kobietki.

Jenny, wielkie gratki córeczki, obys stale takie dobre wieści przynosiła z wizyty u lekarza :ico_sorki: Trzymam mocno za Was kciuki.

Gratulacje dla wszystkich kolejnych tygodni :ico_sorki:

U nas w porządku, jeśli wszystko pójdzie dobrze po weekendzie majowym wypuszcza mnie do domku :ico_sorki: Trochę się boję, ale już tak tęsknię za Justynka i domem. Zobaczymy jak to będzie.

Z kolejnych dobrych wieści to Justynka dostała się do przedszkola :-D

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

21 kwie 2013, 16:27

Shiva do domku, ale super :ico_brawa_01: , ale w domu też będziesz musiała leżeć?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

21 kwie 2013, 16:30

Shiva, gratuluję przedszkolaka w domu!!! U nas wyniki jutro dopiero :( A szkoda, bo wg mnie mogli dac w pt, bo co oni nowego do tych list zrobią przez weekend? I tak już od dawna wiedzą kto się przyjmie, a kto nie.
Super, że w maju już do domku. W zasadzie na niedługo okres czasu, ale co dom, to dom. Córcia pewnie strasznie tęskni.
Ponawiam pytanie Jenny, będziesz musiała leżec? Co lekarze póki co omówią o waszym stanie? Dobry?

Jenny, jestem jeszcze na jednym forum (e-mama) i tam czekam aż mi dziewczyna podeśle z wątku link do bloga, na którym jedna laska przeanalizowała pod względem chemicznych dodatków wszystkie kosmetyki dla dzieci. Jak będę miała link, to podeslę na fb do grupy, żeby nam nie skasowano go tu.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

21 kwie 2013, 17:20

u mnie nudna niedziela ... maz 4 dzien idzie dzis na nocke i tak calymi dniami spi a ja razem z nim bo co tu innego robic :ico_noniewiem: ale jutro i we wtorek ma wolne wiec jakos sobie moze odbijemy ten beznadziejny weekend gdzie on calymi dniami spi a ja sie nudze ja cholera... :-/

ja jesli chodzi o kosmetyki to kupilam tylko emulsje do kapieli oilatum, mydelko i krem bambino, mam tez sudocrem i jakis z nivei krem na odparzenia tez, puder z linomagu i do pepka octenisept... i jak na razie mysle ze wystarczy. potem bede probowac jak juz maly bedzie wiekszy innych kosmetykow ale do kapieli to chyba bede caly czas tej emulsji z oilatum uzywaz zeby wlasnie nie mial problemow ze skora.

shiva fajowo ze Justynka dostala sie do przedszkola. :ico_brawa_01:
super ze w koncu bedziesz mogla w maju wrocic do domku po tak dlugim pobycie w szpitalu. wszedzie dobrze ale w domu najlepiej z rodzina. :ico_oczko:

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

21 kwie 2013, 17:35

Shiva superr ze do domku idziesz.ja jestem w szpitalu od wtorku a wydaje sie jakbym miesiac tu byla. monika nie wiem czy mydlo bambino jest do fajne.kuzynka kupila dla malego i mowi ze szczypalo ja w skorki przy paznokciach.niby dobre jest z serii aa dla niemowlat

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

21 kwie 2013, 17:51

wrzuciłam link do tej stronki z ocenami na fb

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

21 kwie 2013, 19:00

Hej!

Wróciliśmy ze spaceru, dzieci na koniach jeździły.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

21 kwie 2013, 19:13

Gratulacje dla wszystkich kolejnych tygodni :ico_sorki:

U nas w porządku, jeśli wszystko pójdzie dobrze po weekendzie majowym wypuszcza mnie do domku :ico_sorki: Trochę się boję, ale już tak tęsknię za Justynka i domem. Zobaczymy jak to będzie.

Z kolejnych dobrych wieści to Justynka dostała się do przedszkola :-D
:-D :-D Super, obyś wyszła, w domku jednak lepiej!
Fajnie, że sie dostała do przedszkola.

Tibby No to jutro świętujecie! Już :ico_tort: dla synka !
Daj znać czy się dostał czy nie, mam nadzieję, że tak.

Teraz zaczyna się kukanie czy któraś nie urodziła już :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

21 kwie 2013, 19:13

Na koniach? Super! Jak im szło? A to do jakieś stadniny pojechaliście czy jak?
Ja testuje internet w telefonie ale o dziwo działa i tylko jak mam telefon podłączony do laptopa. A tak, to chyba nie powinno być...
no nic i tak rzadko z tej opcji korzystam.

misia, jak sie masz? Jak brzuszek? Moje żebra wołają o pomstę do nieba. Nie wiem sama jak siedzieć :(

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

21 kwie 2013, 19:18

Tak na koniach. Córcia bardzo lubi konie i chce jeździć. Na szkółkę jeździecką za mała jeszcze to raz w miesiącu, czasami dwa razy jeździmy do stadniny koni i tam pani ją przyucza pomału co i jak. Jeździ po takim ogrodzonym polu z instruktorem. Nawet nie wiesz ile radości-ma z tego kiedy konia dosiada a ma dopiero 5 lat, widzę, że ma do tego żyłkę-ogóle się nie boi. Synek nie bardzo konie lubi ale dał się skusić :-) wyjątkowo.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość