Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 sie 2008, 08:52

cześć dziewczyny, my nie śpimy od 5.40...

Marcia nie ma tu mamy, która by Cię nie rozumiała w kwestii braku czasu :ico_oczko: trzymamy kciukasy za znalezienie pracy.

Gabriel drzemie sobie, ale już prawie godzinkę więc za chwilę będzie pobudka.

Brawa dla Uli :ico_brawa_01: za pierwszy metr :ico_oczko:
Gabriel jak ma iść na czworaka to tak stęka i marudzi jakby Go wszystko bolało-chyba lenia ma strasznego po prostu...


Iwona z tymi zębami to przechlapane, my mieliśmy już 2 ataki górnych zębów i jeszcze się nie przebiły do tej pory, a raz prawie tydzień Go męczyły :ico_puknij: tyle się człowiek namęczy a one i tak wypadną za kilka lat :ico_noniewiem:


Nam dzisiaj 8 lat mija :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 sie 2008, 09:45

Witajcie Dziewczyny!!

Troche nastukalyscie przez weekend...pewnie przez ta pogode :ico_noniewiem:

My dzisiaj w drodze do Karkowa od 6.00 rano... zebym zdazyla na 8.00 do pracy... rodzinka juz w komplecie :-)

Gosia, super ze zajrzalas do nas, na nasze wsparcie zawsze mozesz liczyc i nie martw sie wszystko bedzie dobrze!!!
najlepsze zyczenia z okazji Waszej rocznicy slubu, niech ich bedzie jak najwiecej :ico_brawa_01:
Brawa dla Karolka, wreszcie dolaczyl do grona "zabkowiczow"!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja jakos daje rade, chociaz jest bardzo ciezko..... :ico_placzek:

Spozniony :ico_tort: dla Uli z okazji urodzinek!!

Justyna, Wam tez zycze z okazji Waszek rocznicy duzo szczescia i milosci, zeby Gabik byl dla Was jak cement dla cegiel!!!

Marcia, zycze powodzenia w szukaniu pracy, trzymam kciuki!!!

Pinko, super zdjecie Uli!!! :ico_brawa_01:

U nas kolejne noki przespane, moj Pawelek jak go poloze po kapieli to zasypia tak ok. 30 minut a potem juz sie budzi dopiero nad ranem... :-)

Pewnie o czyms zapomnialam, jak sobie przypomne to napisze...

Milego dzionka!

[ Dodano: 2008-08-25, 11:07 ]
mnie sie podoba ten wozeczek....

http://www.allegro.pl/item416740997_tit ... ratis.html

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 sie 2008, 11:46

Witam,
my po weselu i poprawinach jakoś się trzymamy, Arturek był z nami w niedzielę, wytańczył się i ciocie wsystkie wybawiły :ico_oczko:
A i mieliśmy malowanie, skończone, efekt wyszedł super, póóźniej, zaraz, wkleję fotki. Arturek nadal tatę tylko woła i te ząbki na górze już śmiesznie widać. Muszę mu też tą szczoteczkę na palec kupić chyba już.

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla wszystkich za ich roczniece

Marila no śliczne to zdjęcie ostatnio wkleiłaś

Goonia niestety czasem tak bywa tymi rozstaniami ale napewno dacie radę :ico_haha_02: i :ico_brawa_01: za ząbeczka

Marcia powodzenia i znalezienia pracy

Pinko :ico_brawa_01: za raczkowanie

Ależ te dzieciaczki się szybko rozwiajają :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-08-25, 11:47 ]
mz74, ciekawy ten wózek ramę ma taką jakąś inną. Ja kupowałam od tego gościa też wózek szwagierce :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-25, 12:02 ]
Ah i Arturek też jakuśnie raz po kąpieli to już do rana, z pobudką na poprzekręcaie się w łóżeczku raz.
I zdjęcia, parę ale nie mogłam się zdecydować.
w taki lesie teraz mieszkam :ico_oczko:
Obrazek
mały elegant :ico_haha_01:
Obrazek
u cioci przed zamierzoną kąpieą w tejże misce :ico_haha_01:
Obrazek
z siostrą cioteczną (moją chrześnicą) i jej sąsiadką
Obrazek
po bitwie z zupą buraczkową :ico_oczko:
Obrazek
buziaczek od drugiej siostry ciotecznej
Obrazek

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 sie 2008, 12:31

Renia, super foty!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ... to z zupka buraczkowa wyglada dosc drastycznie.... :ico_oczko:

Arturek to cala mama!!
Alez widoki macie na scianie.... nieustajace wakacje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 sie 2008, 12:35

to z zupka buraczkowa wyglada dosc drastycznie
no dlatego też opis odpowiedni, żeby ktoś nie pomyslał że coś się stało. A swoją drogą tatuś wtedy karmił, ze mną jakoś mniej brudny jest :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-25, 12:43 ]
O juz się moja pynia mynia obudziła a ja obiadku nie mam :ico_olaboga: coś szybciutko muszę zrobić zamiast gotować to szafę przebierałam i na tt siedziałam :ico_puknij:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

25 sie 2008, 14:03

Obrazek a ja tak sie przemieszczam

[ Dodano: 2008-08-25, 14:05 ]
Czesc wam dziekuje za komplementy wy tez macie super zdjeiaRenia0601, nie otwieraja mi sie wszystkie
jestem strasznie niewyspane nie umialam dzisiaj spac zasnelam o 3 a o 5 30 budzik juz dzwonil do pracy

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 sie 2008, 14:48

A swoją drogą tatuś wtedy karmił, ze mną jakoś mniej brudny jest :ico_oczko:
..... u mnie jest podobnie..... dziwne :ico_noniewiem:

Mariola, ale Amelka sie super czolga.... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 sie 2008, 15:48

Cześć dziewczynki :-)
My już wróciłyśmy do Wrocka i mam w domu okropny bałagan, bo torby i walizki jeszcze nie rozpakowane.
Justyna, w Bajce na Długosza byłam kilka razy i tam najwięcej rzeczy kupiłam, mają duży wybór i nie aż tak wysokie ceny. Planuję w tym tygodniu się tam wybrać, żeby popatrzeć za spacerówkami, więc możemy razem tam iść... jeśli masz ochotę :-)
Co do baby maxa, to rzeczywiście bez sensu, że nie można odebrać towaru u nich w sklepie, tylko jeszcze koszty wysyłki we Wrocławiu ponosisz.... .chore.
Marcia, powodzenia w szukaniu pracy, trzymam kciuki żebyś szybko znalazła pracę, która Cię usatysfakcjonuje :)
Gosia, dziękujemy za torcik i komplementy... Ula się zaczerwieniła, wózeczek fajny, nawet nie drogi.
Renia, widoki masz ekstra, jeszcze szum strumyka, wiaterek i śpiew ptaków i z domu nie będziesz musiała wychodzić.... :-)
Pozostałe zdjęcia też ekstra, Twój synuś w krawacie.... hmmmmm nie pogadasz, widzę, że Jemu też się podoba :-) Co do karmienia, to jak Jarek karmi, to Ula też cała do przebrania.... hehehehehe, może te chłopy nie umieją wcelować w ruchomą paszczę :-D
Mariola, no pięknie Amelka pełza.... grunt to dotrzeć tam gdzie się zamierza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 sie 2008, 16:44

może te chłopy nie umieją wcelować w ruchomą paszczę
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: no chyba :ico_oczko:

Mariola nową jakość życia Mela odkryła

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 sie 2008, 16:50

może te chłopy nie umieją wcelować w ruchomą paszczę

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
.... a jeszcze jak ta paszcza rusza rekami i nogami w trakcie jedzenia to juz nasze chlopy sa bez szans..... :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość