Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 lut 2011, 16:37

Ania a ja myślałam, że mąż poluje, a on poluje, ale tylko na same rogi :ico_haha_01: spryciarz, znajdzie, sprzeda i kaska jest :ico_brawa_01: Mój mąż ostatnio strasznie przemęczony jest, ma bardzo dużo pracy, więc nie chciałam już go budzić jak tak sobie smacznie chrapał :ico_oczko:

Murchinson ja mojemu swoich stóp nie dam :-D kiedyś chciał mi się odwdzięczyć za ciągłe dbanie o jego stópki i zrobił mi pedi, a był aż tak dokładny, że spiłował mi pół płytki paznokcia od góry i miałam później jak papierki :ico_haha_01: jeszcze jakoś sobie sama radzę, a później do kosmetyczki się wybiorę i już :-D

Wiola hmmmm.... kiepsko z tą chorobą synka :ico_noniewiem: niestety dyżurujący lekarze olewają pacjentów strasznie :ico_olaboga: zdrówka dla małego :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

20 lut 2011, 22:13

hej dziewczyny

ciesze sie ze po wizytach wszystko ok i ze sie wszystkie w miare trzymamy bez wiekszych problemow, choc ja malo wczoraj nie wyladowalam na patologii i jutro musze robic usg i mocz 3 dni z rzedu oddac i pozniej zapadnie decyzja czy mnie nie poloza bo podobno maly podjal probe obrotu i potrzaskal mi nerke no i teraz jest problem z jej praca jak z wynikami bedzie cos nie tak i bedzie grozilo zatrzymaniem pracy nerki to w niedlugim czasie czeka mnie cc i to tak wczesnie :ico_placzek: nie wiem czy mnie tylko nastraszyli czy rzeczywiscie mi grozi ten czarny scenariusz
Bol niesamowity ale wszystko bym wytrzymala tylko ze ten lobuz dalej sie nie odwrocil i glowke pod zebrami trzyma, wiec i tak w ciegu najblizszych dni moga podjac decyzje ze bede miala w kwietniu cc, ja jestem przerazona

Wiola, zdrowia dla synka, niestety to jest nasza sluzba zdrowia, i najgorsze jest ze w tych weekendowych jedziesz z sercem a przyjmuje cie np dermatolog, szkoda slow

Murchinson, bardzo mi przykro z powodu psiaka :ico_placzek:


Dziewczyny do problemow pod brzuchem z okolicami bikini i stop dodalabm jeszcze zapinanie butow, u mnie to tez srednio wychodzi i najczesciej zgaga sie konczy

A mi to sie tak libido w ciazy obnizylo ze pewne kwestie moglyby nieistniec, ku rozpaczy mojego meza ale coz chyba takie uroki i skutki uboczne ciazy :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-20, 21:14 ]
a no i :ico_tort: na 30 tydzien, to juz tak blisko ale jednak tak daleko :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 lut 2011, 22:37

Dziewczyny dziękuję.
Patrycja trzymam kciuki by wyniki wyszły dobrze i wszystko zakończyło się po Twojej myśli. Nie martw się na zapas. Ból nerki jest okropny wiem coś o tym. Torcikiem chętnie się poczęstuję.
Mój Mati obrócił się w dół ale urządza sobie chyba potańcówkę i to jakiś break dance albo techno-okłada w kilka miejsc równocześnie i jeszcze wieczorem dochodzi czkawka więc cały brzuch skacze. W nocy potrafi mnie nawet obudzić tymi kopniakami. Kopniaki kopniakami ale najgorzej jak się obraca z lewej na prawą i odwrotnie.

[ Dodano: 2011-02-20, 21:39 ]
Wiola, zdrówka dla Filipka. Teraz panuje znowu jakaś fala grypy/przeziębienia. U mojego siostrzeńca w piątek na 25 dzieciaków przyszło 1 :ico_szoking:

[ Dodano: 2011-02-21, 08:39 ]
Witam się w bardzo mroźny poniedziałek. U mnie -17.
Musiałam pójść do sklepu i tak zmarzłam, że miałam czerwone policzki. Teraz piję cieplutką herbatkę.
Wiola, jak Filipek, temperatura spadła?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

21 lut 2011, 09:51

hej

patrycja ale sie porobiło, bardzo Ci współczuje :ico_pocieszyciel: oby wszystko dobrze się ułożyło i obyło się bez wcześniejszej cc, trzymam mocno kciuki :ico_sorki:

murchnson współczuję z powodu pieska, a on na coś chorował, bo chyba sam upadek nie spowodował śmierci?
Wczoraj czytałam w gazecie lokalnej, ze u nas Szkarlatyna panuje :ico_olaboga:

markotka to się nieźle mąż przyłożył do pedicure :ico_haha_01: , ja jakoś daję radę, ale jest coraz ciężej z tymi sprawami.
co do seksu to u mnie nawet chęci są, ale czasami sił brak, a męża tez mam ostatnio przemęczonego więc w tym względzie bez większych szaleństw.

wiola zdrówka dla synka, :ico_sorki: , jak się czuję, a o naszej służbie zdrowia nie wypowiadam się, szkoda zdrowia :ico_zly:

zoola :ico_brawa_01: dla synka. a nie wiedziałam, ze ilość przyjmowanych płynów ma wpływ na ilość wód płodowych. Ja staram sie sporo popijać, ale z kolei wieczorem się juz muszę ograniczać, żeby do kibelka za często nie wstawac :ico_sorki:

U nas weekend zleciał szybko, w sobotę skoczyłam sobie na fitness (bylam z kolezanką też :ico_ciezarowka: ), potem sprzątanie, spacerek i po dniu.
Wczoraj mąż był z moim tatą na nartach, a ja z małą pojechałyśmy do mamy.

Dziś idziemy na 11 z małą do stomatologa, ciekawe jak się będzie zachowywać :-)

W przyszłym tyg. (od niedzieli do czwartku) jedziemy do Krynicy :ico_brawa_01: , noclegi już zarezerwowane. Mąż chce trochę na nartach pojeździć, a my z małą pooddychamy innym powietrzem :ico_oczko:

Zmykam, bo suszarka mi piszczy, ze się ciuchy wysuszyły, jeszcze muszę psiakowi jedzonko zrobić

[ Dodano: 2011-02-21, 09:10 ]
Witam się w bardzo mroźny poniedziałek. U mnie -17.
hej :-)

:ico_szoking: , niezła temperaturka, u mnie tylko - 8

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 lut 2011, 10:42

murchnson współczuję z powodu pieska, a on na coś chorował, bo chyba sam upadek nie spowodował śmierci?
Nie był chory. Yorki mają bardzo delikatny kręgosłup. Upadł na bok i to spowodowało pęknięcie rdzenia albo złamanie karku. Tego nie wiem bo wet nie robił mu sekcji. Powiedział, że gdyby upadł na plecy to może dałoby się go uratować ale byłby sparaliżowany, a tak przynajmniej nie cierpiał.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 lut 2011, 10:52

dzień dobry
u mnie też mroźno,bo -15 stopni :ico_olaboga:
zawiozłam dzisiaj Hanię do przedszkola i o dziwo prawie cała grupa była,może 2 dzieci nie było,może choroby na razie minęły :ico_sorki:
dzisiaj na obiadek mam mielone z ziemniaczkami i jakąś suróweczkę do tego :ico_oczko: zrobię sobie na 2 dni,bo jutro do położnej jadę i do koleżanki zajdę :ico_brawa_01:

wiola85 jak się Filip dzisiaj czuje? zdrówka dla niego :ico_sorki: skoro oczko napuchło to może jakaś alergia się ujawniła albo ma oczka przewiane?

patrycja_g współczuję ci bardzo :ico_pocieszyciel: mam nadzieję,że jednak wyniki wyjdą dobre i nie będzie trzeba robić cc :ico_sorki: trzymam kciuki :ico_sorki:

markotka to ci ładnie mąż pazurki zrobił :ico_haha_01: mój w pierwszej ciąży,a raczej już w 9 mc to mył mi nogi i zakładał skarpetki i butki :ico_brawa_01: niestety 20 kg zrobiło swoje i nie mogłam się schylać...chciał mi też okolice bikini golić ale to powiedziałam,że się pomęczę i sama zrobię,nie zaryzykuję żeby mnie zaciął :-D

NOWA zazdroszczę takiego wyjazdu do Krynicy :ico_brawa_01: odpoczniecie sobie i zrelaksujecie się przed porodem :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 lut 2011, 11:00

czesc

ja dzis od rana po przedszkolach sie najezdzilam, Marcel dostal sie do najblizszego od nas :ico_brawa_01:
patrycja ale sie porobiło, bardzo Ci współczuje :ico_pocieszyciel: oby wszystko dobrze się ułożyło i obyło się bez wcześniejszej cc, trzymam mocno kciuki :ico_sorki:
ja tez trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo ok
co do seksu to u mnie nawet chęci są,
a u mnie na odwrot, moglo by to nie istniec :ico_noniewiem:
Dziś idziemy na 11 z małą do stomatologa, ciekawe jak się będzie zachowywać
duzo zalezy od podejscia lekarza, ale mysle ze bedzie ok :ico_brawa_01: bo na piewrszej wizycie pewnie bedzie pokazywala tylko zabki :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-21, 10:01 ]
dzisiaj na obiadek mam mielone z ziemniaczkami i jakąś suróweczkę do tego
a ja chyba zrobie tylko nalesniki bop jakos pomyslu nie mam i natchnienia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 lut 2011, 11:26

dzień dobry :-D

Patrycja nieciekawa sprawa :ico_noniewiem: mam nadzieję jednak, że wyniki będą dobre i urodzisz normalnie w maju :ico_sorki: trzymam kciuki!

Nowa super pomysł z wyjazdem :ico_brawa_01: mój mąż wymyślił wakacje we wrześniu, bo w wakacje nie ma szans na wyjazd, tylko że wtedy mały będzie miał 3 miesiące i jakoś średnio to widzę :ico_noniewiem:

Ania i jak tam, mąż znalazł jakieś rogi wczoraj?

Murchinson a będziesz chciała mieć jeszcze jakiegoś psiaczka?

Emilia super, że tak się z tym przedszkolem udało :ico_brawa_01:

Mój Krzyś wczoraj jakiś taki ospały chyba był, raz po raz tylko kopnął i już się nawet zastanawiałam czy do lekarza nie jechać :ico_noniewiem: dzisiaj od rana za to daje czadu, nadrabia chyba wczorajszy dzień :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 lut 2011, 11:33

ja dzis od rana po przedszkolach sie najezdzilam, Marcel dostal sie do najblizszego od nas :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
co do seksu to u mnie nawet chęci są,
a u mnie na odwrot, moglo by to nie istniec
u mnie zazwyczaj też może nie istnieć,ale jak mnie ochota najdzie to nie ma zmiłuj :ico_haha_01:
Ania i jak tam, mąż znalazł jakieś rogi wczoraj?
niestety nie,ale jak ma znaleźć jak żona mu nie przyprawia żadnych :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Mój Krzyś wczoraj jakiś taki ospały chyba był, raz po raz tylko kopnął i już się nawet zastanawiałam czy do lekarza nie jechać :ico_noniewiem: dzisiaj od rana za to daje czadu, nadrabia chyba wczorajszy dzień :-D
ja mam nieraz cały dzień ciszy,ostatnio to dzień i noc się maluch nie ruszał,ale nie panikowałam :ico_oczko: jakby mi się na drugi dzień nie ruszał to wtedy bym juz była u lekarza :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 lut 2011, 11:48

markotka napisał/a:
Ania i jak tam, mąż znalazł jakieś rogi wczoraj?

niestety nie,ale jak ma znaleźć jak żona mu nie przyprawia żadnych
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ja mam nieraz cały dzień ciszy,ostatnio to dzień i noc się maluch nie ruszał,ale nie panikowałam jakby mi się na drugi dzień nie ruszał to wtedy bym juz była u lekarza
mój lekarz mi powiedział, że w ciągu dnia nie powinno być dłuższej przerwy niż 5h :ico_noniewiem: jeżeli dziecko się nie rusza, to mam poruszać brzuchem, jeżeli nadal nie będzie się ruszać, to mam podnosić alarm. Wczoraj jak poruszyłam brzuchem, to za każdym razem dostałam jednego kopniaczka, na odczepne zapewne :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość