kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

08 lis 2007, 13:46

Hej,
dziewczyny jak się wczoraj wkurzyłam na ten album :ico_zly: , udało mi się zainstalować program, zrobić cały album dałam sobie opcje podgląd, chciałam pochwalić się moją pracą mężowi i co :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: komp się zawiesił i szlag trafił album. Muszę jeszcze raz go zrobić :ico_placzek:
Pozatem to chciałam wieczorem z wami poklikać, a nie mogłam bo TT nie działało :ico_placzek:
RYBKA - Krystian też niestety chory, tak jak Twój Andzejek nie chce jeść tylko by spał. Walczymy z tym katarem i kaszlem domowymi sposobami, nie byłam z nim u lekarza bo dwa tygodnie temu skończył antybiotyk i nie chcę go znow faszerować lekami, ale jak nie będzie poprawy to pewnie czeka nas jednak wizyta w przychodni :ico_olaboga:
CARO - :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Oskarka, spryciarz z niego niezły :ico_haha_01:
DELICJA - udnych zakupów
MORDKA - mój synek też zna tą zabawę :-)
GABRYSIA - współczuję z powodu nie przespanych nocek, mam nadzieję, że małej wkrótce unormuje się to nocne spanie i da się w końcu wyspać mamie.
U nas dzisiaj strasznie wietrznie, niby nie pada ale wcale przyjemnie nie jest na zewnątrz. Ok uciekam bo ktoś mnie woła i to głośno hehe

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 lis 2007, 15:02

kari24, a jakie doowe sposoby?? Ja poszlam do apteki i dostala masc rozgrzewajaca Pulmex Baby i Pyrosal.Daje mu tez Oscillococcinum i chyba je lepiej,bo kaszelek taki wykrztusny ma o obiadek zjadl :ico_brawa_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

08 lis 2007, 15:09

Rybciu mam nadzieję że junior wyzdrowieje szybko no i Krystianek też!!!!!!!!

Gabrysiu no to nocke mieliście niezłą :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Delicja kurcze z tymi pieluchami to się masz, a huggisy są OK dla małej?

Byliśmy na długim spacerze z mama, ona przy okazji poszła do lekarza, ostatnio ją zaczeły strasznie drętwięć nogi i wyszło miażdżyca :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

08 lis 2007, 15:49

A u nas dalej temperatura :ico_placzek: Moim zdaniem moze byc to ta 3 dniowa goraczka, bo tylko jest gorącka,a zadnych innych dolegliwosci niema-wiecie moze cos-miały wasze dzieci juz ta 3 dniówke??

zdrowka dla Krystianka i Andrzejka!!!!!

[ Dodano: 2007-11-08, 14:51 ]
caro :ico_brawa_01: dla Oskarka!!! A to jak dretwieja nogi to moze byc miazdzyca?? Bo mi dretwieja czesto!!! :ico_noniewiem:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

08 lis 2007, 16:19

MRÓWECZKO trzy dnówka to jest trzy dni temperaturka moze byc wysoka a potem niższa a potem wysypka i koniec i nic na to sie nie podaje oprócz na zbicie temperatury nicolka miała
RYBKO zdrówka dla andrzejka niech szybko sie wyleczy bidulek
KARI dla krystianka tez powrotu do zdrówka
CARO to nieciekawie moja mam tez ma miażdżycę tetnic i własnie wnogach to czasami jest tak ze nie może wogóle nigdzie iść bo to tak boli.współczuje mamie :ico_placzek:
GABI widać olcia chciała mamusie przywitać i się z nia pobawić
wczoraj tez nie mogłam wejść na tt :ico_zly:
MORDKO kochana ja sama nie wiem jak to zrobiłam więc niewiele pomogę ale jak mi się udało takiemu matołowi komputerowemu to próbój napewno dasz radę
a mam pytanie do ciebie jak sie nakłada fragment zdjecia na drugie w corelu bo nie wychodzi mi cos tam :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-11-08, 15:20 ]
CARO oskarito to nieżle wygimnastykowany bo naprawdę cieżko wstać w turystycznym łózeczku a martyna nie ma tych raczek ale się wspina rękami po tej siatce i potem jakos tak myk i juz stoi.

[ Dodano: 2007-11-08, 15:21 ]
MRÓWECZKO a która to twoja synowa co was opuściła?????????

[ Dodano: 2007-11-08, 15:22 ]
ale od zabków tez moze być temperatura

[ Dodano: 2007-11-08, 15:24 ]
martynka czesto ma w nocy przesikane ale pielucha pełna że ho ho ale ona dużo pije,w dzień się to nie zdarza czy zmienić juz na 4 ona ma 7 kilo to jeszcze powinny 3 być dobre.

[ Dodano: 2007-11-08, 15:27 ]
muszę troszke popisać bo potem się zatnie tt i co.
zrobiłam marti zupke z dyni ale jadła az chciała mi wylizać miseczkę chyba.
teraz śpi ciekawe ile 30 czy 40 minut,bo ostatnio ma takie dzrzemki i potem marudzi.
ide sobie cos do jedzenia zrobić bo zemdleje.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

08 lis 2007, 17:06

Syla ale jakby ząbki to byłby marudny a niejest!!! u niektorych dzieci 3 dniowka trwa 7 dni :ico_szoking: A on ma tylko gorączke i śpi duzo-daje własnie na zbicie temperatury tylko i nic innego!!!
A opuścilanas Jagódka-Dagles

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

08 lis 2007, 17:57

RYBKA - ja też mam tą maść wygrzewającom, smaruje małego dwa razy dziennie rano jak go ubieram i wieczorkiem po kąpieli. Pozatem to daję mu takie kropelki Deflegmin, lekarka mi je przeisała jak mały miał antybiotyk i zostało nam jeszcze troszkę, te kropelki mają pomóc w odksztuszaniu tej wydzieliny co tam zalega, noi jeszcze awaryjnie krople do nosa Nasivin i ostatnio kupiłam wodę morską psikam młodemu do nosa jak nie może oddychać. Leczę go również czoskiem, tzn. potłukłam kilka ząków czosnku, owinęłam w gazę i zawiesiłam nad łóżeczkiem. Obecnie w całym domu pachnie czosnkiem, ale co tam muszę wykurować synka. Dzisiaj u nas też lepiej z jedzeniem :ico_brawa_01:, oby przeszło naszym chłopakom.
MROWECZKA - życzę Erykowi zdrówka, ja też myślę, że to 3-dniówka. Ja bym próbowała zbijać temperaturę, dawałabym paracetamol i okłady robiłabym na główkę, a jakby nie przeszło to bym do lekarza poszła.
SYLA - mówisz, że robiłaś zupę z dyni :ico_szoking: , a jak się ją robi bo ja nigdy nie robiłam.
Muszę się wam pochwalić, że zrobiłam 1 album :-D , udało mi się, aż dumna z siebie jestem jeszcze muszę 2 zrobić.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

08 lis 2007, 19:02

kari24 ja własnie tak robie!!!

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

08 lis 2007, 20:08

KARI gotuje wywar na piersi i włoszczyżnie dynie kroje w kosteczkę i gotuje osobno potem miksuje dynie z marchewką i ewentualnie mięskiem ale nie zawsze dolewam tyle wywaru zeby mieć dobrą konsystencję jak mam za lużne to dodaję taki misiowy sad dynie z ziemniakiem i na słodko doprawiam tzn dynie gotuje z cukrem troszkę.czasami jeszcze gotowanego ziemniaczka do tego daję zalezy różne kombinacje.
MRÓweczko faktyznie że dagles coś już nie pisze jak co to martynka sie pisze na narzyczonego co ma być sama .
Ja tez dawałam martynce Deflegmin jak miała oskrzela po wakacjach i antybiotyk i to rozrzedza wydzielinę ale jeszcze powinnyście oklepywać plecki tak od krzyża w górę na leżaco albo pod kątem główka w dół to bedzie szybciej schodzić mi tak pani doktor kazała i pomogło

[ Dodano: 2007-11-08, 19:09 ]
MRÓWECZKO a ile dni już ma temperature?

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

08 lis 2007, 21:09

syla od wczorajszej nocy czyli juz 2 dni-i jest tylko goraczka nic wiecej :ico_noniewiem:

Ja cos dzis aktywna-ale siedzimy cały dzien w domu!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości