Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

06 paź 2008, 15:42

a moj sobie na razie nic nie trzyma, niekapkiem juz od dawna probuje, ale ciezko mu ciagnac z niego. A jak daje mu butle trzymac, to zaczyna sie nia bawic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

06 paź 2008, 15:44

basiu, ten kubeczek ma uchwyty, tylko na zdjęciu tak wygląda jakby miał tylko takie "skrzydełka" a pod tą tekturką są normalne uszka, ja na początku też myślałam że nie ma. Jak się moje dziecko marudne obudzi to zaraz ją "przetrenuję" i dam znać :ico_oczko:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

06 paź 2008, 15:54

basiu, ten kubeczek ma uchwyty, tylko na zdjęciu tak wygląda jakby miał tylko takie "skrzydełka"
no wlasnie myslalam ze nie ma :ico_oczko: to chyba tez zamowie, niech maja nasze Zuzanki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-06, 16:08 ]
zuzka mi dzis spadła z leżaczka na podłoge ale nie plakala przekrecila sie na brzuch i sobie lezala ja wlasnie zmywalam naczynia i obracam sie a ona na podlodze to to co mialam w reku zaraz wyladowalo na podlodze i zuzka sie przestraszyla i zaczela plakac dopiero bo ja chcialam ja ratowac :ico_olaboga: :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-10-06, 16:09 ]
Ja musze iśc ze swoją do lekarza bo jest normalni etaka żółtawo- pomarańczowa. M
idz bedziesz spokojna

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

06 paź 2008, 17:07

Sylwia.O., ja juz to dawno widzialam, tylko myslalam, ze ona taka opalona
no i ja tak myslałam ale tak szczerze mowiąc to ona od urodzenia taki kolorek skóry ma a teraz to jeszcze chyba bardziej widać.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

06 paź 2008, 18:07

AniaZaba, bardzo fajne zakupki zrobiłas :ico_brawa_01:

a ja dzis dołka załapałam mąż dostał wypłate :ico_placzek: jesli to co dostał moźna nazwac wypłata :ico_zly: po zrobieniu opłat zostanie nam 200 zł na życie na cały miesiąc :ico_placzek: normalnie nic tylko siedziec i ryczec ale wychowawczy mi sie nie należy bo ten kto wymyslil te pieprzone przepisy :ico_puknij: jest nienormalny liczy sie dochód z 2007 roku gdzie mąż dobrze zarabiał a nie liczy sie sytuacja obecna :ico_puknij: , normalnie zęby w ściane.
zuzka mi dzis spadła z leżaczka na podłoge ale nie plakala przekrecila sie na brzuch i sobie lezala ja wlasnie zmywalam naczynia i obracam sie a ona na podlodze to to co mialam w reku zaraz wyladowalo na podlodze i zuzka sie przestraszyla i zaczela plakac dopiero bo ja chcialam ja ratowac
dobrze że sie nic nie stało cwaniaki te nasze dzieciaki.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

06 paź 2008, 19:38

No Sylwia ja tez kiedys tak zauwazyłam, że ta Twoja Julcia to taka inna ma karnacje niz wszystkie tu dzieciaczki. Może to rzeczywiście taka karnacja a może cos inego. Ciekawa jestem z czego to tak???
No u mnie juz kolega uspiony i nakarmiony kaszka malinowa bo ja bardzo lubi na noc. Dzis spróbuje dac mu w nocy zamiast mleczka herbatki bedze widziec co sie będzie działo. Albo wypije i sie nie połapie i usnie albo narobi takiego hałasu, że całą klatke pobudzi :ico_oczko: Trudno trzeba spróbować.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

06 paź 2008, 19:54

dzwoniliśmy do lekarki i powiedziala nam że trzeba zobaczyć czy ma żółte oczy i podniebienie bo jeżeli nie ma to wszystko jest ok. Dzieci maja różny kolor skory. Niektore od paru marchewek potrafia sie zrobic pomarańczowe. Moja oczu żółtych nie ma a co z podniebieniem to sprawdze jutro w dziennym swietle bo w takim zarówkowym to nic nie widać.

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

06 paź 2008, 20:13

Dzis spróbuje dac mu w nocy zamiast mleczka herbatki bedze widziec co sie będzie działo. Albo wypije i sie nie połapie i usnie albo narobi takiego hałasu, że całą klatke pobudzi
ja chyba tez tak zrobię

a moja pannica nie spi, polozyłam ją w łózeczku,zobaczymy,kiedy jej sie znudzi...

AniaZaba, zamlowilismy ten coneco zenith, szkoda,ze wczesniej tego nie zrobilismy, bysmy mieli na podróż...

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

06 paź 2008, 20:30

ja juz z ta herbatka kiedys probowalam, u mnie nic nie dalo :ico_noniewiem: mam nadzieje, ze u Was pomoze... :-)

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

06 paź 2008, 20:40

dziewczyny czy macie jeszcze jakies sukienki z chrztu dla swoich pociech schowane czy macie juz sprzedane? bo ja mam ale dla Tosi byla za dluga specjalnie i teraz poszukuje sukienki dla niej na wesele i musi byc taka do kolan, do kostek ale nie dluzsza, moze ktoras z was zechce odsprzedac? pytam wstepnie bo jade jeszcze do miasta i zobacze co jest i po ile, dzis dostalismy zaproszenie a wesele 25 pazdziernika wiec musimy sie streszczac z zakupami

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości