gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 lip 2007, 11:27

ilonakk9 pisze:zreszta same wiecie jak to jest z maluchami.

Wiem, wiem jak jestem w domu to tez na nic nie mam czasu, cwaniakuje w pracy bo Tomek mi sie nie plącze pod nogami.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

30 lip 2007, 11:37

Dziewczyny wlasnie sie zorientowalam,ze Kasi.k ma dzis urodzinki,wyslalam jej smsa z zyczeniami od nas na angielski numer,ale nie wiem czy ma go w Pl..jak dojdzie to dam znac,bo nie mam polskiego jej numeru!!!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 lip 2007, 11:49

dziewczyny wasze fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja nocka nieprzespana, mały kupki nie moze zrobic a wczoraj pępek zaczął mu krwawic :ico_placzek: jak jutro polozna przyjdzie to jej walnę :ico_zly: idiotka :ico_zly:
bede popoludniu to wkleje conieco
Lucy mały podobny do ciebie
Beatko brzusio superowy
Jasnie Pani za kim Łucja taka ładna ???? hmmmmmmm
hhihihiihihihiihih zabijesz mnie??????

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

30 lip 2007, 13:11

Witam kochane :ico_haha_02:
kurde ja znow przez weekend sie nie odzywalam :ico_wstydzioch: ale bylismy zabiegani, bylismy u kolegi na urodzinach w sobote, w niedziele na pikniku (chociaz pogoda byla naprawde w kratke :ico_zly: ) jeszcze kolezanka wrocila z urlopu w PL wiec musielismy to oblac :ico_haha_01:
Julie szkoda Natusia na te chorobska :ico_zly: zeby tylko szybko mu przeszlo :ico_olaboga: bo dzieci sie srtasznie mecza 1000 buziaczkow dla niego niech szybciutko wraca do zdrowka
martuchafrost, Natusiowi tez dlugo nie odpadal i troszke krwawil, a pozniej juz praktycznie odpadl tylko ja balam sie ruszyc i polozna zdjela bo stwierdzila ze to juz i faktycznie, a niczym poza woda w kapieli nie przemywalam wiec glowa do gory pewnie szybko odpadnie
ilonakk9, vinne jest przeslodka a to "mial, mial" mnie rozbroilo
Ja lece z lekka sprzatac bo Alusie zabrala znajoma a Nati spi wiec mam chwile laby :ico_haha_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 lip 2007, 13:30

no i mamy antybiotyk- natek ma infekcje gornych drog oddechowych :ico_noniewiem: naszczescie ma apetyt i antybiotyk powinien szybko zadzialac ehhhhh no szkoda malenstwa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 lip 2007, 13:36

Zdrówka zyczymy Nathusiowi :ico_prezent:

dziekuję za zyczonka :ico_oczko:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

30 lip 2007, 13:41

Maggie Wszystkiego najlepszego z okazji Waszej 2-ej rocznicy slubu.Wielu lat razem,w milosci i wzajemnym szacunku i oby kazdy Wasz dzien spedzony razem byl jak ten pierwszy moment zakochania!!!!
Ps.a ja cos zle obliczylam,i wydawalo mi sie,ze jutro maci rocznice,zawsze bylam do tylu z matma i liczeniem i widac do dzis mi zostalo!!!! :-D
Julie buziaki dla Nathanka,na pewno antybiotyk zadzialo szybko i przegoni infekcje!!!

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

30 lip 2007, 13:48

Maggie wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 lip 2007, 14:24

Łubu dubu, łubu dubu...to ja Jarząbek :-D
Maggie, wszytskiego naj, naj, naj z okazji 2 rocznicy ślubu :ico_brawa_01:
ilonakk9 pisze:Dziewczyny wlasnie sie zorientowalam,ze Kasi.k ma dzis urodzinki

Ilonuś, mam do niej numer polski to wyśle zaraz od nas wszytskich życzenia! :ico_oczko: ale masz kotka w domu :ico_brawa_01: Lenka tylko wzdych przez sen do jakiegoś amanta...chyba do Konrado :-D
Gosia no niestety, dwie skarpety na mieszkanie musiałam opróżnić :-D ale też np: gładzie były i okna wymienili, więc chociaż to nam odeszło :ico_noniewiem: w każdym razie jako rasowa skarpeta ledwo to przeżyłam :-D no właśnie, gzdie zdjęcia? :ico_nerwusek: :ico_oczko:
Fela ale ci dobrze z tym jedzeniem, u mnie nie ma takiego dobrego chińskiego, ciesze sie, ze gen skarpety ci sie uaktywnił :ico_haha_01: i jedziesz na jedzonko do znajmomych :-D
Lucy nie ma sie co martwić o to krwawinie, u każdej jest inaczej, ale tak profilaktycznie do lekarza idź i zdaj relacje :ico_oczko:
Julie biedny Nathanek, mam nadzieje, ze po lekarstwie szybko mu sie polepszy :ico_chory: :ico_oczko: buziaki dla naszego geniusza od cioci Kasi :ico_oczko:
Emilka_M pisze:bylismy u kolegi na urodzinach w sobote, w niedziele na pikniku

no to weekend rodzince sie udał :ico_brawa_01:
martuchafrost pisze:mały kupki nie moze zrobic a wczoraj pępek zaczął mu krwawic

o, kurde to jak sie zjawi ta babka to wyjaśnij dokładnie o co chodzi, bo szkoda Frania i ciebie, męczycie sie oboje :ico_noniewiem: biedactwo :ico_pocieszyciel:
Jaśnie Pani, a ciebie zostawiłam sobie na deser :-D kiedy mi oddasz tą stówe??? :ico_nerwusek: :ico_haha_01: też mi sie wydaje, ze ta taczka Jacola to niezły sprzęt, więc GPS ma :-D a Lusia przecudna, prawdziwy kwatuszek :ico_oczko:

u nas dziś, na zmiane pada i wychodzi słońce :ico_puknij:
zaraz kłade lenke na drzemke, bo juz mi marudzi i tuli sie do kolan :ico_oczko: Kasia, pewnie wejdzie na TT koło środy, bo pisała, że net nawalił czy coś i bart podłączy jej jutro :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 lip 2007, 15:35

julie to mi sie zienciuniek pochorowal :ico_olaboga: zdrowka z jego narzeczona zyczymy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Maggie, wszystkiego najlepszego i oby nadal fajnie bylo :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

martuchafrost pisze:Jasnie Pani za kim Łucja taka ładna ???? hmmmmmmm
hhihihiihihihiihih zabijesz mnie??????


juz nie zyjesz!!!!!!!!!!!! zabije cie wirtualnie!!!!!!!!!!!! Luska tez oburzona :ico_oczko:

kaasiaa79 pisze:kiedy mi oddasz tą stówe???

przechowam ja dla ciebie i oddam jak ci sie dziura w skarpecie zrobi i nie bedziesz miala za co prezerwatyw kupic :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość