Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

13 cze 2007, 16:45

no najlpesze to jest to ze przy tych naszych ogromniastych brzucholkach to cycki się malusie wydaje, a jak nam brzuszki spadna to dopiero sięnasze mleczarnie uwidocznią :-D

[ Dodano: 2007-06-13, 16:48 ]
dobra laseczki ja lece bo mezulek zaraz z pracy wraca to trzeba mu obiadek odgrzać :-D
a póxiej się wybieram w odiwedzinki do mojej koleżanki i jej 4 miesięcznego bobaska, fajny tylko troszke rozwzeszczany i ciagle by u mamusi na raczkach siedziął :-D ale ślicznisty jest :-D
miłego dzionka zycze :ico_haha_02:

Magdalena24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 18 kwie 2007, 16:55

13 cze 2007, 17:43

ja też niestety mam rozstety po bokach mi sie nie dawno zrobiły choroba pod sam koniec

to trudno sie mówi.Ale smaruje sie oliwka i balsamami .Ale w porównaniu do innych

dziewczyn to ja mam pikus.Nie martwie sie kiedyś zbledną :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Ale za to dzidzia bedzie sliczna :ico_dziecko: :ico_dziecko: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

13 cze 2007, 19:50

ufff, przebrnęłam przez wszystkie dzisiejsze stronki....... Ale się dziś napisałyście.......
Rozstępy mam już od jakiegoś czasu i jakoś się nie przejmuje choć myślałam że będę :-D :-D
Rzeczy juz pokupowane poprane i ,........ tak jakoś się nudno mi zrobiło. Zostało tylo czekanie...... :-D
A od poniedziałku ide na L4, decyzja podjęta! juz nie daje rady z tymi upałami.....

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

13 cze 2007, 20:34

ja jak narazie niemam rozstepow ale jeszcze troche mi zostalo takze zobaczymy.
Abegano to sobie wkoncu odpoczniesz, ja sie smieje ze wkoncu po ciezkiej pracy zasluzylam sobie na dluzszy platny urlop :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

13 cze 2007, 20:34

A mi cos na wieczor nogi popuchly.Pierwszy raz a nie ma upalu a nogi jak u bani :ico_szoking: Teraz musze nozki do gory tylko trzymac ach ta koncowka powoli bedzie mnie chyba wykanczac :ico_olaboga:
Abegano pewnie w koncu nam sie nalezy jak nikomu innemu :ico_ciezarowka:
A ja arbuzika sobie teraz wciagam :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

13 cze 2007, 20:48

Ja to w pierwszej ciazy mialam rozstepy tylko wokolo pepka i to tydzien przed porodem!!! To syn nogami mi porozpychal! To bylo bolesne i panikowalam strasznie, bo on pchal i widzialam jak pekalo!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: W drugiej ciazy one mi sie na nowo rozciagnely, ale nowych juz nie mialam! Tym razem tez nic, tylko te stare na nowo rozciagniete!!! Martwie sie troche o piersi, bo bardziej mi urosly, no ale na razie nie ma nowych rozstepow! :-D :ico_brawa_01:
Co do brzuszka po porodzie, to prawda, ze nie jest fajny i ze najwygodniej jestw wpodniach szerokich i na gumce! Pierwszy miesiac jest nieciekawy i dobrze jest dalej smarowac brzusio, bo masaz dobrze wplywa i oczywiscie karmic!!!! :-D :-D :-D
Rozmiar 68ciuszkow, to taki na 6miesiecznego dzidziusia, wiec na zime bedzie w sam raz!!! :ico_ciezarowka:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 cze 2007, 22:44

a ja dopiero teraz skonczyłam czytać, ale się napisałyście
moja przyjaciółka smarowała się cała najlepszymi kosmetykami przez cała ciażę, a po porodzie wyszły jej rozstępy na całym podbrzuszu i nic nie pomaga
ja w pierwszej ciąży dostałam kilka na biuście i te teraz mi się znowu uwidoczniły, a na brzuszku (odpukać) na razie czyściutko
ja smaruję brzusio Vischy cały czas (dostałam od mamy, podobnie jak poprzednio), a po kąpieli specjalną oliwką dla ciężarówek Clarinsa
po porodzie poprzednio stosowałam mustelę i teraz chyba też tak zrobię

a ja dziś przygotowywałam menu na sobotnią imprezkę mojego taty, będzie po włosku z elementami bałkańskimi (dla tych co nie lubią kuchni włoskiej)
tylko jak moja mama usłyszła co trzeba kupić, to osłabła
no ale imprezki na 20 osób nie da się zrobić z kilograma kurczaka, tym bardziej, że ma być obiadek na ciepło

dobrej nocki i kolorowych snów

[ Dodano: 2007-06-13, 22:46 ]
aha, u mojej przyjaciółki 5-miesięczna pociecha nosi rozmiar 74, więc wszystko zależy od dziecka

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 cze 2007, 22:48

ja też wpadam na chwilkę powiedzieć wam pa,pa :ico_papa: padam z nóg. wskakuję pod kołderkę i lulu :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:
Do jutra dziewczynki :)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 cze 2007, 09:08

witam wszystkich o pięknym poranku

moja panna od 2 dni budzi mnie o świcie hasłem: "mamo siusiu" i biegiem latamy do łazienki
jest już coraz lepiej i właściwie pielucha jest już tylko na noc (ostatnio sucha rano), no i zdarza się najwyżej 1 wpadka dziennie
myślę, że za tydzień przy takiej pogodzie będziemy miały pieluchy z głowy
strasznie się cieszę, bo jednak to są ogromne wydatki, a zaraz będziemy je mieli znowu na głowie, oby tylko noworodkowe
trzymajcie kciuki za Wiki

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

14 cze 2007, 09:09

witam wszystkie :ico_ciezarowka:
noc miałam dziś nie bardzo. Przy każdej zmianie pozycji bolała mnie kość łonowa. Bardzo nieprzyjemne.... I nie wiem z czego.......
stawiam dziś :ico_tort: :ico_kawa: bo zakończyłam 36 tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość