Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 maja 2012, 12:32

pewnie blisko jej do 3kg i ta duża głowa, jak ja urodzę :ico_chory:
Ale popatrz na to pozytywnie...jak już urodzisz tę "dużą głowę" to reszta to tylko plum.... i już :ico_haha_01:

Mamusia28, super wieści :ico_brawa_01:
Kawał kobietki będzie z Marysi :-)

Marta26, to my jesteśmy bardziej nudni w barwach :-D U mnie dominują beże, brązy i biel. No w sypialni zaszaleliśmy i jedną ścianę + skos będziemy malować na ostry fiolet :ico_oczko: Ale żeby nie było za wyraźnie to panele będą szare :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 maja 2012, 12:36

a na tych zdjęciach co wklejasz wcale grubo nie wyglądasz
Bo poszlo mi w nogi bardzo i takie wielkie balerony mi sie zrobily no i buzia... ;/ niestety

my jesteśmy bardziej nudni w barwach
My tez,prawie cale mieszkanie mamy w bezu,tylko sypialnie mamy taki koktajt jagodowy no i marcinka pokoj to taka jasna limonka :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

10 maja 2012, 12:53

aaa zapomnialam napisac ze przytylam niecale 7 kg od poczatku ciazy, gdzie moja mama bedac ze mna w ciazy przytyla 40 kg

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 maja 2012, 12:59

przytyla 40 kg
Ale to chyba wiekszosc kg byla przez zatrzymywanie wody?
Moja znajoma miala zatrucie ciazowe w 8 miesiacu i zaczela jej sie zbirac woda i wlasnie wtedy doszla do 45 kg na plusie...a wczesniej prawie nie bylo widac,ze jest w ciazy;/ Musiala przez to w szpitalu lezec.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 maja 2012, 13:08

U mnie dominują beże, brązy i biel.
u mnie kolory jak u Marty. Tomka pokój to zieleń taka jaskrawa, sypialnia - tam na razie będzie dziecko wrzosowy, przedpokój pomarańcza, komputerowy ( tam w przyszłości albo my się przeniesiemy albo Tomka) - niebieski, salon na 2 ścianach czerwony a na dwóch kawa z mlekiem :ico_haha_02: wszystkie kolory z duluxa gotowe :ico_haha_01:

[ Dodano: 10-05-2012, 13:16 ]
napisac ze przytylam niecale 7 kg od poczatku ciazy
wow ale fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

pokaże wam Tomka pokój

Obrazek

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

10 maja 2012, 13:42

:ico_olaboga: jak Was doczytać? :ico_olaboga:

Kasiala, moje dziecko mi zrobiło pobudkę o 6:00, ściągnęło mnie z łóżka, włożyło jeszcze będąc w pizamie sobie na głowę czapkę i zaprowadziło do wyjściowych drzwi - że idziemy na spacer :ico_haha_01: Musiałam szybko uporać się ze śniadaniem, jego nudzeniem, ubieraniem, smarowaniem i pędzić śmigać pomiedzy kszakami :ico_haha_01: Wróciłam wykończona!!!

Mamusia28, ciągle o Tobie dzisiaj myślałam i cieszę się strasznie że po wizycie jest ok :ico_brawa_01:

Marta, wiesz co ja też nie mogłam zrozumieć kilka dni przed porodem skąd te sra....ki - a to zwiastun był :ico_haha_01: Więc może rzeczywiscie pierwsza się rozpakujesz :ico_oczko:

Gosia, śliczny pokoima ma Tomeczek!!! Ja też chce takie łóżko! :-D Będę spała na górze, a Męża do namiotu będę wysyłać jak będzie chrapał :ico_haha_01:

Madleine, koniecznie pochwal się zdjęciami!!! :ico_brawa_01:

Qanchita, przypomniałaś mi że mi się pranie w pralce kisi - lecę rozwiesić :ico_szoking:

Coś jeszcze miałam napisać .... nie pamiętam - może później mnie olśni :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 maja 2012, 13:44

Madleine, koniecznie pochwal się zdjęciami!!!
Zdjecia beda gotowe pewnie dopiero za miesiac bo oni teraz maja mnostwo pracy,ale moze uproszę ich o jakies 1,2 na smaczek :-)
włożyło jeszcze będąc w pizamie sobie na głowę czapkę i zaprowadziło do wyjściowych drzwi - że idziemy na spacer
Sprytne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 maja 2012, 14:01

gosia888 bardzo fajny ten pokoik :ico_brawa_01: Ładne kolorki i łóżko jak z bajki:)
Marta, wiesz co ja też nie mogłam zrozumieć kilka dni przed porodem skąd te sra....ki - a to zwiastun był :ico_haha_01:
No no no :ico_nienie: żadnych takich! Przede mną jeszcze dobry miesiąc żeby było bezpiecznie, a od kilku dni też co chwilę pędzę na kibelek :ico_szoking: Ale myślę że to przez ten mój kaszel :ico_zly: Mam brzuch oberwany. Przepona mnie boli i jak jeszcze coś porobię cięższego to zaraz muszę biec.

Madleine, weź kilka ciuszków na przebranie :-) Duża, biała, męska koszula też by się przydała... A nogi pewnie nie będą do fotek potrzebne :ico_oczko: Na takich sesjach zazwyczaj widać głównie brzuszki :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 maja 2012, 14:06

Madleine, weź kilka ciuszków na przebranie Duża, biała, męska koszula też by się przydała... A nogi pewnie nie będą do fotek potrzebne Na takich sesjach zazwyczaj widać głównie brzuszki
Ale my bedziemy mieli sesje w plenerze wiec ciezko o przebranie się,ale wezme sukienke na wzelki wypadek :-)
to jest przyklad jednej z "ich " sesji z brzuszkiem,ale my chyba bardziej w romantyczna strone pojdziemy :-)
link usunięty przez obsługę forum
a od kilku dni też co chwilę pędzę na kibelek Ale myślę że to przez ten mój kaszel Mam brzuch oberwany. Przepona mnie boli i jak jeszcze coś porobię cięższego to zaraz muszę biec.
Ojjj to nie przemęczaj się :ico_nienie: no i kuruj sie ,oby ten kaszel szybko przeszedl...
Ja teraz w nocy wstaje po kilka razy na siku i strasznie mnie to denerwuje.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2012, 00:55 przez Madleine, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 maja 2012, 14:09

Ale my bedziemy mieli sesje w plenerze
A... myślałam że taką czarno-białą w studio :ico_oczko: W sumie nie widziałam jeszcze sesji ciążowej z pleneru! Czekam na fotki :ico_brawa_01: Fajną pogodę macie :ico_brawa_01:
Ja teraz w nocy wstaje po kilka razy na siku i strasznie mnie to denerwuje.
Z Jolką w ciąży tak miałam. A teraz nie latam. Wystarczy, że pójdę przed spaniem i później rano.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość