Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

07 mar 2008, 12:29

Słoneczko, mąż dostał pracę w Warszawie i musieliśmy się przeprowadzić :ico_noniewiem: Mieszkałam tam 6 lat. Niby nie tak strasznie długo, ale jak... Ostatnio wpadliśmy tam na parę godzin to aż się łezka zakręciła. Może takie mam odczucie przez to że trafiłam do tej wylęgarni zobojętnionych cyborgów Warszawki...

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

07 mar 2008, 12:57

Popracowałam 2 godz , cały czas na nogach i stopa jak bolała tak boli. To w sumie dobrze,że nie bardziej. Muszę się mimo to ruszać bo inaczej to zwariuje, tak teraz jakoś dziwnie mam,ze raczej nie poleżę długo.
Dziewczyny usunęłyśmy z Gosia z pierwszej strony te , które wcale do nas nie zaglądają. Jeśli któraś wróci to ja dopiszemy. Teraz jest ładnie i aktualnie. AgaSza zobacz kto na pierwszym miejscu :-D

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

07 mar 2008, 12:59

Asika widzę, żem pierwsza :-)
A Ty zobacz jak sobie pozmieniałam profil-już umiem :ico_haha_02:

Asika a gdzie Twoje zdjęcie z Markiem i brzuszkiem?
Ostatnio zmieniony 07 mar 2008, 13:00 przez AgaSza, łącznie zmieniany 1 raz.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

07 mar 2008, 13:00

mamamonia Ty i z odrostem to teraz bardzo ładna, Juleczka to Ci tej urody dodaje a nie odbiera. A ja to nawet zapomniałam,że to zapisać się już dawno trzeba było do fryzjerka przed świętami. Teraz to już pewnie nici z tego. Ale dla mnie najważniejsze żebym na spotkanie z synkiem ładna była wiec i po świętach iść mogę.

[ Dodano: 2008-03-07, 12:01 ]
Agata no pięknie! Szybko się uczysz i zadomawiasz u nas co mnie bardzo cieszy :-)

[ Dodano: 2008-03-07, 12:03 ]
Aga Ty się kuruj zamiast iść do szkoły. Coś musiało Cię poważniejszego chwycić,że Ci Alitol nie pomaga.

[ Dodano: 2008-03-07, 12:05 ]
porządki wiosenne w profilu robiłam i mi zdjęcie uciekło.

[ Dodano: 2008-03-07, 12:07 ]
Agata a Ty w końcu zrobiłaś kilka fotek jak z dużym brzuszkiem jesteś bo Kinga\Wiktor może być niepocieszone,że pamiątki nie ma.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

07 mar 2008, 13:08

asika82 pisze:Aga Ty się kuruj zamiast iść do szkoły.

Nie idę dzisiaj, a jutro zobaczę jeszcze. nawet dziś po drobne zakupy nie mam zamiaru wychodzić. Siedzimy z Ewą w domu i się bawimy. A teraz mała przerwa w zabawie, bo ona śpi a ja na necie siedzę. Tylko, że już mnie plecy bolą i chyba kończę powoli :-(

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

07 mar 2008, 13:12

Ja to z Tik takiem dzień zaczynam i dzień kończę ale długo nie siedzę z tego samego powodu .

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

07 mar 2008, 13:13

Witam ponownie,
Asika widzę, że nowy suwaczek Ci przybył :-D :ico_brawa_01:
To już niedługo Marek będzie z Wami
co do bólu, może mały Ci na nerw naciska dlatego boli, często tak jest, że pod koniec jak dzieciaczki już spore to uciskają tu i ówdzie a my niestety cierpimy, mnie nogi - odpukac - nie bolą, ale za to jak leżę to mi mały na przeponę naciksa i ciężko mi się oddycha, a tylko na plecha mogę spac i zawsze są z godzinne kombinacje jak się ułożyc zeby było dobrze :ico_noniewiem:
AgaSza widzę, że i Ty opanowałaś suwaczki i wstawianie zdjęć, więc prosimy o Twoją fotkę z brzuszkiem, a córcia śliczna :ico_brawa_01:
słoneczko4, to dobrze, że narazie lepiej się czujesz, pomijając skutki uboczne leków, ale koleżanki które je brały w ciąży miały to samo - kołatanie serca i trzęsawki, no cóż coś za coś :ico_noniewiem:
Ale dziewczynki już niedługo i nasze maluszki będą z nami a nasze dolegliwości - i te większe i te mniejsze - w końcu nas opuszczą, przynajmniej na jakiś czas (mam tu na myśli osoby, które planują jeszcze dzidzie w przyszłości :ico_oczko: )
Edit zgadzam się z dziewczynami, nie potrzebujesz ochraniacza, a patrzyłaś na allegro za kompletami do kołysek, są często takowe sprzedawane :-)
Ja mam pościel i musze dokupić jeszcze jeden komplet tez ze 4 cz. i jeden taki zwykły-same poszewki, dzieci bywają różne i nie zawsze chcą i lubią byc w rożkach, zresztą tez szybko z nich wyrastają, z podusi narazie tez nie będę korzystać, choć leży w łóżeczku to jak mały się urodzi to ją przełożymy narazie do szafy i tam będzie czekac na swój czas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

07 mar 2008, 13:14

asika82 pisze:Agata a Ty w końcu zrobiłaś kilka fotek jak z dużym brzuszkiem jesteś bo Kinga\Wiktor może być niepocieszone,że pamiątki nie ma.

No właśnie nie zrobiłam jeszcze - co ze mnie za matka! A teraz nie zrobię, bo mam czerwone oczy od tego kataru i nie bardzo dobrze wyglądam. Byle mnie tylko dzidzia nie zaskoczyła i nie chciała się urodzić jak jestem chora-tez muszę zaciskać nogi, tak jak Ty. A może to od tego zaciskania Cię noga boli :-) Ale to jak Ty zaciskasz, że stopa obolała???

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

07 mar 2008, 13:24

Witajcie ciężarówki

Biedna jesteś asika z tą nogą, a rozmawiałaś ze swoim lekarzem czy to narmalne?? Mnie nogi nie bolą jeszcze i nie puchną, za to masakrycznie boli mnie dłoń prawa. Cały czas jakby była zdrętwiała, wrrr dziwne i nieprzyjemne uczucie. Woda w organizmie źle mi się odkłada i dlatego tak cierpnie (tylko, że nie puszcza to cierpnięcie już od tygodnia).

edit53 ja jestem na zasiłku rehabilitacyjnym i mam go przyznany, zresztą od złożenia paperów zaraz po 4dniach dostałam pismo, że ok, że będą mi płacić. Nie byłam na komisji.

Co do pościeli to ja mam wszystkie 3-elementowe. Nie będę używać poduszki na razie, a ochraniacz to głównie po to, że jak małemu spadnie smoczek np. w nocy to nie będę musiała po podłodze go szukać. Mnie podobają się pościele, zresztą nie spotkałam nikogo kto ma dziecko i nie używa jej. Ale jak AgaSz tak zrobiłaś z córcią i nie potrzebowawaś to nie kupuj, bo po co. Zresztą Ty już masz jakieś doświadczenie z maluszkiem to wiesz co Ci będzie potrzebne :-D :-D .

[ Dodano: 2008-03-07, 12:33 ]
mamamonia to skąd Ty jesteś skoro w Poznaniu tak krótko mieszkałaś, a teraz w Warszawie. Gdzie się urodziłas i gdzie spędziłaś większą część życia ?? :-D :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

07 mar 2008, 13:38

AgaSza pisze:A może to od tego zaciskania Cię noga boli :-) Ale to jak Ty zaciskasz, że stopa obolała???
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Bo ja tak podginam stopę żeby małemu drogę zapchać :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-07, 12:41 ]
eVe80 pisze:boli mnie dłoń prawa
zobaczcie każdej prawie coś dolega jak nie noga to ręka albo szyjka miękka a nasi przyszli tatusiowie chodzą w stanie niezmienionym bez żadnych bóli, stresów. Chyba o wiele łatwiej być mężczyzną! Ciekawe czy oni to doceniają :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość