Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

17 lip 2008, 20:30

dziś chodziliśmy z mężem po sklepach meblowych, bo się rozglądamy za taką niską komodą pod telewizor... dziewczyny jakie są piękne melbe np w Agacie... napatrzeć się niemogłam, jakie śliczne pokoiki dla dziewczynek, jakie sypialnie, salony... tylko ceny sa jeszcze pieknięjsze :ico_szoking: ale popatrzeć to nie grzech :-)

[ Dodano: 2008-07-17, 20:33 ]
Gabrysiu tak, takie zwykły, a jeśli chodzi o upadki to jej to nie grozi, bo ona śpi z nami w sypialni i jak wstawie ten tapczanik to będzie może z 5 cm odstępu miedzy naszym łożkiem a jej tapczanikiem, zatem jakby miała spaść to tylko na nasze łóżko :-)

o osobnym pokoiku dla małej to moge tylko pomarzyć- może da się to zrealizować za jakies 2 lata, aż bedziemy mieli całą górę

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

17 lip 2008, 21:01

Dobranoc Gabi ;) ja też zaraz uciekam, idę tylko okąpać mojego siusiumajtka :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

18 lip 2008, 11:08

Telefon wyslałam na PW

A nocnikowanie idzie kiepskoooo... Julia zacyzna sikać w majtki, powstrzymuje się i mi mowi OOO, no i szybko biegniemy do nocnika i kończy w nocniku, nie potrafi jeszcze sama sie skontrolowac i zawołać zanim zacznie sikać. Denerwuje mnie to bo czasem to wogole nie chce konczyc w nocniku, poczym jak zz niego wstanie to kończy znow w majtki. Ale stwierdziłam, że jak już ją zaczęłam tym sikaniem męczyć to już nie mogę przestac- kiedyś załapie.. myśle...

Wczoraj jej mówie ze ma się wysikać bo idziemy na spacer, a ta w płącz i prosi o pampersa... wygodna.

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

18 lip 2008, 16:29

Ach ta pogoda :ico_zly: u nas dzisiaj cały dzien lało, dopiero teraz się przejaśnia :ico_olaboga: może wyjdziemy w końcu na dwór :ico_noniewiem:
dziekujemy za pozdrowienia od Iwonki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

18 lip 2008, 20:27

Gabi ja sama nie wiem co o tym myśleć, bo znów mi wszyscy mówią że im dłużej się z nauką sikania czeka tym bardziej dziecko przyzwyczaja się do pampersów i trudniej jest je nauczyć... zatem nie wiem co myśleć.

Namw nauce sikania przeszkadza to, że Julce nie przeszkadza ze chodzi w sikanych majtkach... jej to nie robi różnicy czy majtki ma suche czy mokre. wiem, że jakby jej mokre majtki przeszkadzały to szybciej by chciała się nauczyć sikac na nocnik.

No ale dziś tylko raz zmoczyła majteczki, wiec chyba idą postępy... pozyjemy zobaczymy

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

18 lip 2008, 22:03

ja tez kupiłam nakłądke, ale Julia woli nocnik, choc czasem ma kaprys i chce na nakładce. Moze Emi poczuje sie przez to taka dorosła i to polubi:)

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

19 lip 2008, 08:25

Witam, a u nas sloneczko świeci ;) ale na nic mi to, bo mąż już dziś do pracy idzie, a mnie czeka sprzątanie.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 lip 2008, 10:16

dziendoberek

u nas tez brzydak pogoda..
wczoraj sie nie doezwalam bo dostalam tel od taty ze z pracy nie da rady wyjsc i musze jechac do berlina na lotnisko po ciotke :ico_szoking:
mialam stracha jak nie wiem co!! po pierwsze nigdy tam sama nie bylam, a po drugie to byla moja pierwsza jazda po autostradzie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

dzieki Bogu gps dobrze mnie poprowadzil bo jakbym sie pogubila w berlinie to by kiszka byla :ico_haha_01:

Oskar oczywiscie wniebowziety ze mogl troche dluzej w aucie posiedziec-to jest taki maniak ze szok :ico_haha_02:

Oskarowi tez nie przeszkadza ze ma mokre majty :ico_haha_01: , ale na szczescie gdy sie nie zapomina to wola ze chce siku ...woli an nakldake na toalete, ale bardziej bez nakladki

Gabrysiu ty piszesz ze Emilka sie zaczela bac wszystkich a ja mam mega problem z Oskarem bo teraz tylko mamuje , juz czasem nie wiem o co mu chodzi...jestem obok a np ktos podchodzi z domownikow zazwyczaj T a on w ryk i drze sie mama mama :ico_olaboga:
a nie daj boze sie obudzi i mnie nie ma z rana w pokoju..T jak wstanei i jest w lozku to jeszcze ok ale jak on wyjdzie z pokoju to taka chisteria ze przesada....

czasem mam wrazenie ze nie bede mogla wkrotce na 2 m odejsc od niego, tzn zejsc mu z oczu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

19 lip 2008, 11:51

Natashka pisze:bo teraz tylko mamuje , juz czasem nie wiem o co mu chodzi...jestem obok a np ktos podchodzi z domownikow zazwyczaj T a on w ryk i drze sie mama mama


Dziewczyny u mnie jest identycznie!!! tylko mama i mama, do męża nie chce isc, do babci tez nie, jedynie do dziadka pojdzie po długiej namowie. Od wtorku wracam do pracy i tez nie wiem jak to bedzie. Jak mnie nie ma w mieszkaniu i jej się przypomni ze mamy nie ma to podobno staje pod drzwiami i wydziera się mnie wołajac. Męczy mnie to, ale co zrobić...

Natalia naprawde gratuluje takiej odwagi i jazdy po tak szerokich drogach :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

19 lip 2008, 14:18

Jak tak piszecie o tym "mamowaniu" i strachu przed obcymi to widzę Michałka jakieś 2 miesiące temu :ico_olaboga: identycznie było, ciągły płacz i do mamy z byle powodu :ico_zly: na szczęście się poprawiło i owszem, ciągnie się do mnie, ale nie jest już to co było, no i z obcymi nawet "cześć" zrobi, chociaż widać,że się wstydzi :-) wcześniej to było nie do pomyślenia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-19, 14:22 ]
Natalia ale z Ciebie odważna kobietka :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość