Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

21 lut 2011, 14:33

hej

my po wizycie :ico_sorki: , mała oczywiście spanikowała na fotelu, ale potem wybrała sobie nagrodę (bańki do puszczania) i juz było ok. :-) , mamy przyjść za ok. 3 miesiące, lekarka mówiła, że może jej pomaluje, jak sobie da (na lakowanie za wcześnie).
Sama klinika wypasiona (nowo otwarta), fajnie zrobiona pod kątem dzieci:akwarium, zjeżdżalnia, zabawki, na fotelu włączają bajki, potem jest nagroda. Nawet wc jest specjalne dla dzieci (taki fajny malutki sedesik :-)).

Ja w tej ciąży zdecydowanie spokojniejsza jestem, może dlatego, że bezproblemowa jest i dobrze się czuję.
A co do ruchów to gin. mi ostatnio mówił, że z aktywnością maluszka może być jeszcze rożnie, i na liczenie ruchów to za wcześnie. Generalnie chyba tak jakoś od 30 się powinno liczyć :ico_sorki: Ale wiadomo łatwo się mówi, ja też jakby mi się mała długo nie ruszała, to spanikowałabym :ico_sorki:

emiliafajnie z tym p kolem :ico_brawa_01: , ja w tamtym tyg. załatwiłam i Pola idzie od kwietnia, jak się przyjmie od razu będzie super, a jak nie to od września. Na razie entuzjazm wielki, w ogóle, zobaczymy jak w ptaktyce będzie. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 lut 2011, 14:56

hejka

już w domu wreszcie posprzątane,obiadek zjedzony,mąż wyprawiony do pracy,teraz tylko czekam aż Hania po 15 będzie w domku :-D

Murchinson fajnie,że znowu chcecie sobie pieska sprawić :ico_brawa_01: u mnie też zawsze jakieś zwierzaki w domu były,a teraz mamy psa na podwórku i kotkę :-D

zoola27 jak się czujesz?

NOWA dzielna dziewczynka z Poli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

21 lut 2011, 15:08

mała spi :ico_sorki:
aniawlkp86, ja czuje sie dobrze.......pije te plyny ......no i biore podwójna dawke witamin.....dzis juz 3 litry wypiłam.......oby tylko mały miał szanse sie przekrecic ..... :ico_sorki: :ico_sorki:

markotka tez myslałam dzis o motylku :ico_noniewiem: mam nadzieje ze u niej wszystko ok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NOWA, super ze Pola taka dzielna i pierwsza wizyte ma juz za soba :ico_sorki:

aniawlkp86, u Ciebie to juz niedlugo okienko na 8 miesiac wskoczy........ale czas szybko leci :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 lut 2011, 15:12

aniawlkp86, ja czuje sie dobrze.......pije te plyny ......no i biore podwójna dawke witamin.....dzis juz 3 litry wypiłam.......oby tylko mały miał szanse sie przekrecic ..... :ico_sorki: :ico_sorki:
wow to nieźle też biegasz do wc :ico_sorki: ale jak to ma pomóc maluchowi to nie ma wyjścia,oby się tylko przekręcił,bo jeszcze trochę ma czasu na to :ico_sorki:
aniawlkp86, u Ciebie to juz niedlugo okienko na 8 miesiac wskoczy........ale czas szybko leci :ico_szoking: :ico_szoking:
jeszcze 1,5 tygodnia :ico_szoking: zaraz poród będzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

21 lut 2011, 15:15

oby się tylko przekręcił,bo jeszcze trochę ma czasu na to :ico_sorki:
na to własnie licze....

jeszcze 1,5 tygodnia :ico_szoking:
to mi jeszcze wczesniej na siódmy przeskoczy :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 lut 2011, 15:19

to mi jeszcze wczesniej na siódmy przeskoczy :-D
pewnie z tydzień :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 lut 2011, 15:28

Aniu tez mnie niepokoi ze tak długo ta goraczka sie trzyma, okłady robiłam mu na głowke ale nie chciał sie dac, płakał i mnie odpychał.
JAk jutro temperatura nie spadnie to ide do swojego lekarza a jak spanie to w czwartek dopiero.

:ico_brawa_01: Nowa :ico_brawa_01: dla Poli dzielna dziwczynka.

A jesli chodzi o zwierzaki to mamy psa i kota ale na podworku sobie biegaja :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 lut 2011, 15:32

Hej dziewczątka!
Witam was po przerwie...miałam znowu weekend na pełnych obrotach i jakoś czasu na komputer brakło!

Zoola dbaj o siebie i pij dużo, na pewno przybędzie Ci tych wód trzymam kciuki!

Patrycja współczuję problemów- oby rozwiązały się pomyślnie! Ból nerki rzeczywiście jest okropny! Daj nam znać jak już tylko będziesz coś wiedzieć!

Aniu, ciekawe zajęcia ten Twój małżonek ma :-) Ale jak to zdrowo tak po lesie pospacerować :-)

Murchinson współczuję bardzo przeżyć! Piesek jest jak członek rodziny, jak go braknie to tragedia straszna! Ja mojego 15letniego pieska po ślubie zostawiłam babci- niestety u nas nie ma warunków na psiaka, ale odwiedzam jak tylko mogę :-) Jak tylko przeniesiemy się do domku pojawi się na pewno pocieszny labradorek :-)

Markotka też myślę już o wizycie u kosmetyczki, brzuch przeszkadza w dbaniu o paznokietki, a mężowi się nie dam :-) :-)

Nowa Krynica piękna jest- kocham to miejsce i zazdroszczę wypadu!!!! My w tym roku o wakacjach nie myślimy- Maksymilian będzie za malutki!

A my wczoraj cały dzień spędziliśmy we Wrocławiu. W Smyku obkupiłam Małego- fajne przeceny! Już ciuszków mam całkiem sporo. Pewnie jak pisała Markotka najwięcej wynosi body i rampersy, ale czasem lato bywa kapryśne i jakieś cieplejsze ciuszki w razie W trzeba mieć :-)
Byliśmy też w kinie i na jedzonku, ogólnie bardzo miły dzień!
A mój K najeździł się cały weekend prywatnym autem, dziś przesiadł się w służbowe, a że wsteczny w służbowym wrzuca się odwrotnie nieświadomie włączył w jedynkę i ruszył i walnął w słupek :ico_szoking: :ico_szoking: Akurat w chłodnicę, bo zaraz cały płyn wyciekł i miał dziś wolne z pracą aż do teraz bo właśnie pojechał odebrać auto od mechanika! Ahhh oczywiście twierdzi, że nic się nie stało, a wiecie co by było gdybym ja to zrobiła??

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 lut 2011, 15:33

Aniu tez mnie niepokoi ze tak długo ta goraczka sie trzyma, okłady robiłam mu na głowke ale nie chciał sie dac, płakał i mnie odpychał.
no pewnie,że idź jutro do lekarza :ico_sorki: a może to reakcja z tą temp na jakiś lek?czy tylko przeciwgorączkowe przyjmuje?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 lut 2011, 15:34

Wiola zdrówka dla Filipka- oby szybko mu przeszło! Zawsze tak szkoda dziecka jak się widzi jak cierpi!! Wszystko przez tą zimę!! Wiosno przybądź!!!

[ Dodano: 2011-02-21, 14:37 ]
Wiecie co napisze smska do Motylka, bo rzeczywiście dawno jej nie było!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość