szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 mar 2012, 13:02

nikogo nie ma
Ja daje małej kleik i pluje dalej niż widzi ,nie wiem czy dlatego że nie chce czy tak po prostu nauczyła się pluć .Nie wiem jak mam to odbierać.

A za chwilke na spacer idziemy

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

02 mar 2012, 13:38

witam
ja po zakupkach i spacerze z Kala, ale pogoda nie nastraja za fajnie, u nas jest pochmurno jakby zaraz mialo lunac :ico_noniewiem:
zaraz zmajstruje obiadek, ale dzis bez wysilku, makaron z serem :ico_noniewiem:
a na popoludnie jestem zaproszona na "popoludnie odprezajace dla wielomam" :-D ponoc mamy robic bizu z filcu :-D takze troche sie zrelaksuje i dychne od tych moich chorowitkow..
Kala nadal luzne kupy, kurcze to juz prawie tydz :ico_olaboga: co zje to za przeproszeniem zaraz wysra :ico_wstydzioch:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

02 mar 2012, 13:43

kwiatunio podaj prosze namiar na pw do aukcji z ciuszkami po Izie ;-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 mar 2012, 15:44

Kala nadal luzne kupy, kurcze to juz prawie tydz
Ojej .A u lekarza byłaś i co powiedział ?

My tez wróciłyśmy z spacerku.Byłam 1,5 godz a mała została jeszcze na polu w gondoli. Zimno u nas , wietrznie ale cóż nie będę siedzieć w domu bo mała potrzebuje świeżego powietrza.

[ Dodano: 02-03-2012, 14:47 ]
się zmobilizowałam i allegro wystawiam z ciuszkami po Izie
Ja też kilka wystawiłam i mam jeszcze pare ale jakos ślamazarnie sie za to biorę.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

02 mar 2012, 17:24

podaj prosze namiar na pw do aukcji z ciuszkami po Izie
poszło :ico_oczko:

a ja zabrałam się za sprzątanie i jutro mam labę, upiekę tylko ciasto i sałatkę zrobię bo przyjadą po południu brat z rodzinką

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 mar 2012, 17:31

Kurde na forum nadal cisza.Na przemian z kwiatunio piszemy hehe
Moja nadal spi po spacerku a ja siedze na allegro

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

02 mar 2012, 17:39

No hej:)
My też dzisiaj na spacerku godzinkę byliśmy:) Zimnawo co prawda, ale na szczęście nie padało to Mała trochę pooddychała :)

Dziewczyny już parę razy było o tym pisane ale jakoś nie zakodowałam bo jeszcze mi nie było potrzebne :ico_wstydzioch:
Jak mam podawać tą mannę?? Kupiłam tą błyskawiczną, i co teraz? Mam te pół łyżeczki gotować najpiew i dodawać do zupki czy mleka czy jak? A jak podaje deserek tylko w ciągu dnia a reszta cyc to do deserku mam dać??

My zaraz obiad później muszę jeszcze chatkę trochę ogarnąć i laba :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

02 mar 2012, 17:49

Kupiłam tą błyskawiczną, i co teraz
ja takiej nie robię :ico_oczko: rano na śniadanie Iza czasem dostaje kaszkę ale na mleku modyfikowanym :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

02 mar 2012, 18:04

ja na mleku modyfikowanym gotuję, póki nie zgęstnieje to gotuję:) a i do zupki jakiejś też dałam. Nie wiem jak napisać ile, bo ja wszystko robię "na oko" dodaję np 3 łyżeczki na niewielki garnek i patrzę czy zgęstniało czy też nie, jak nie to dodaję jeszcze łyżke bądź dwie. Mój lubi bardzo mannę

oj cisza sie zrobiła, ja przyznam, że zaglądam, czytam ale często nie piszę bo na to juz mi brak czasu, a i czytam czasem pół dnia.

my staramy się długo na dworze przebywać, no i ja w koncu zmobilizowałam się do spotkań anglojęzycznych i sama nie wiem czemu tyle czasu się tego bałam, jest cholernie wesoło jak się nie można dogadać, bo ktoś nie rozumie i trzeba wysilać mózgownice albo w drugą ja nie czję i ktoś musi wymyślać inne słowa:) No ale w koncu jak inaczej nauczę sie języka jak nie poprzez praktykę:) Do tego zgłosiłam się na wolontarait do przedszkola i czekam na decyzję, od której będzie zależaóło czy wróce do pracy czy nie.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

02 mar 2012, 18:10

mało nas bo nie które poszły do pracy co nie które się po obrażały :ico_olaboga:

matko jak Iza się ślini :ico_olaboga: pięści to prawie całe do buzi wkłada :ico_noniewiem:
będzie zależaóło czy wróce do pracy czy nie.
trzymam kciuki za pozytywna decyzję :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość