Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

24 wrz 2007, 09:33

Najlepsze życzenia dla wszystkich dzieciaczków które obchodziły swoje miesięcznice Oliwki, Patryka, Miłosza, Lenki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
QunickWszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big:
KarolasWidziałam maluchy na deptaku w tych kamizelkach ( w TV) pokazali, ale Kacperka nie udało mi się dojrzeć - a jak oglądałam to mówię do męża szukaj Kacpra, a on takie oczy :ico_szoking: jakiego Kacpra a ja jak to jakiego Karolas :-D
Nakręciłam jakieś filmiki ale mam problem bo za chiny nie wiem jak je zamieścić :ico_olaboga:
jA dziś zamawiam śpiworek i też 100 :-D . Poniżej zdjęcie mojego nowego wózka.

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

24 wrz 2007, 09:53

Justyna Serdecznie Cię witam, bardzo się cieszę że do nas dołączyłaś....jest nas więcej :ico_brawa_01: Twój synuś jest naprawdę przystojnym facetem :-)
Karolas Fajne fotki, Kacper zupełnie nie podobny do siebie w tych "kamizelkach"
Małgorzatko nie martw się, ubranka mojej Agatki czasami nawet nie zostaną użyte i sie robią za małe, aż żal odkladać, niektóre są tak śliczne....może się jeszcze przydadzą hi :-)
Katelajdka dziękuje CI za te słowa, masz racje napracowałyśmy się jak nie wiem co, dobrze że nie wyrzuciłyśy starego piekarnika, przydał się....
Sąsiadka się odwdzięczyła, zaprosiła całą naszą rodzinke na poprawiny, zatem miałyśmy wczoraj pyszną wyżerke.

dziewczyny a ja z mężem mięliśmy wczoraj 1 rocznicę ślubu cywilnego :-) I do tego wczoraj minęło pół roku od ślubu kościelnego hihihi

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

24 wrz 2007, 09:57

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

24 wrz 2007, 10:10

a tak z innej beczki, mam do sprzedania dwa fajne telefony :-D

Obrazek

Obrazek

wystawiłam je na allegro, może któraś z was by była zainteresowana...a jak nie to nie :-)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

24 wrz 2007, 10:42

Lutówki przeda wszystkim dzięki za życzenia!
JUSTYNA170979, no to Cie wpiszę do listy lutówek na początek wątku

Ale miałam wczoraj miły dzień, którego nawet moja teściówka mi nie zdołała zepsuć - choc bardzo próbowała.
Pozwolę sobie zanudzić Was moimi zdjęciami - ale muszę się pochwalić bo mnie rozpiera!
Po raz pierwszy po ciąży pojechałam sobie do lasu i to w taką piękną pogodę ach!

karolas jeszcze nie kupiłam śpiworka - dlatego m.in. chciałam się z Wami skonsultować. Był tam jeszcze dłuższy tzn na 100 cm i taki pewnie wybiorę.

Zdjęcia się wgraja to je umieszczę a narazie zakupki i spacer!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

24 wrz 2007, 11:12

DOROTA.M. NO ja chętnie bym sobie tą z klapeczka kupiła hi hi hi ale niestety mamy teraz inne wydatki więc kaski brak. A tak poza tym widze,ze macie taki wypoczynek z tego samego materialu jak my?hi hi hi pamiętasz u mnie go czy nie?
QUNICK wklejaj wklejaj foteczki i sie nam tu chwali ja juz sie nie moge doczekac :)
ASIAM_26 FAJNY wózeczke, bardzo zgrabny, podobny do mojego tylko nie masz póleczki a pałączek no i koszyczek pojemny na zakupy fajny :)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

24 wrz 2007, 11:14

Hejkowo !!

Zaraz z rana poleciałam do Sparu po Danonki ..i mały wszamał kubeczek aż mu się uszy trzęsły :-D
Kupiłam też bananka, chrupki bo się skończyły, biszkopciki ...no to mały ma w czym wybierać!

JUSTYNA170979 Będę próbować, jak na razie nic z tego nie wychodzi ...cóż trzeba dalej próbować do skutku!

[ Dodano: 2007-09-24, 11:15 ]
asiam_26 wózio w moim ty[ie, bardzo fajny!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

24 wrz 2007, 12:14

Widok z końskiego grzbietu
Obrazek
A to ja hi hi
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-24, 12:18 ]
to zdjęcia komórką więc jakość taka sobie

Obrazek
Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

24 wrz 2007, 12:21

qunick Bardzo fajne zdjęcia!

Ja lece coś poczytać póki mały śpi!

[ Dodano: 2007-09-24, 12:27 ]
Ale widoczki ...super!

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

24 wrz 2007, 12:33

Hej, hej!
Właśnie wróciłam od pediatry z Arusiem... i ze skierowaniem do alergologa. Wspominałam wam kiedyś że mały kaszle i zero innych objawów. Ten stan się przedłuża, a że dziś w nocy kaszlał coraz bardziej i teraz w dzień też, więc poszłam... I wcale mnie nie pocieszyło to co usłyszałam :ico_placzek: Kurcze, Mało mam z nim kłopotów z oczkiem to jeszcze i to... Na pewno pójdę prywatnie, bo inaczej to się czeka 2, 3 miesiące... Niestety nasze realia, ciekawe po co w takim razie płacimy na tę służbę zdrowia :ico_zly: , jak i tak chcąc pójść do specjalisty najczęściej trzeba iść prywatnie? Marwię się :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-24, 12:35 ]
qunick, zazdroszczę Ci. Nigdy nie jechałam konno, a bardzo chciałabym spróbować... Może kiedyś?... O ile nie będę jeszcze za stara... hihi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości