ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 lip 2008, 15:00

Witajcie kochane dziewczynki :-)

Napisze wiecej wieczorem bo teraz piore, sprzątam, układam :ico_olaboga:

Mielismy wrocic dzis wieczorem ale wrocilismy wczoraj w nocy bo juz nam sie tam nudziło, poza tym nie bylo pogody...

[ Dodano: 2008-07-19, 15:30 ]
U nas urlop taki sobie... przede wszystkim nie było ładnej pogody :ico_zly: przez kilka najblizszych lat nie wyjedziemy na urlop nad polskie morze... wydaje sie tyle samo kasy co za granicą ale tam przynajmniej pogoda jest...

Maja dokuczałą, histeryzowała, leciała do obcych ludzi :ico_zly: nikogo sie nie wstydzi, poszłaby z kazdym :ico_zly:

Spotkanie z rodzinka Kasi było bardzo fajne, Juleczka tak jak widac na zdjeciach słodziutka i o wiele spokojniejsza od Mai... ale mała wiercipiętka, w miejscu nie chciala chwile usiedziec :-D żaluje tylko, ze spotkalismy sie tylko raz...
wyobrazam sobie jak było super gdybysmy spotkały sie wszystkie :-)

Lece dalej sprzatac...

[ Dodano: 2008-07-19, 15:34 ]
Aha Ewelinko, przykro mi ze sie Wam nie układa... ale może jeszcze dojdziecie do porozumienia, życze Wam tego :-)
U nas tez bardzo często sie kłócimy bo my obydwoje mamy troche trudne charaktery i zadne nie chce ustąpic... czasem tez mam ochote rozstac sie, kiedys nawet wyprowadzilam sie do mojej mamy na tydzien i po tej wyprowadzce P. sie zmienil i było o niebo lepiej a potem znowu to samo...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 lip 2008, 16:30

ivon, witaj kochana po urlopiku :-D :ico_haha_01: buziaki dla Majeczki :ico_buziaczki_big:
Ja musze się szykować do pracy bo na 18 ide :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 lip 2008, 18:25

Ja nadal jestem pokłocona z mezem
U nas dzis tez sie zbierało, zbierało ale jakos uniknelismy kłótni... Piotrek był wsciekły ze od razu po przyjezdzie z urlopu musi sprzatac :ico_zly: myslal, ze przyjedziemy i bedzie sobie dzisiaj leżał :ico_puknij: my wlasnie zawsze kłócimy sie o takie pierdoły...
Gabrysiu, może zacznij z mężem taką powazną rozmowe i powiedz mu,ze jesli sie nie zmieni to Ty odejdziesz, moze to jakos wpłynie na niego... przeciez tak nie mozna zyć... ja wiem ile kosztuje takie dni...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 lip 2008, 18:40

Gabrysiu, tak jak Ci juz kiedys napisalam - ja Ci radzę wyprowadzic sie na kilka dni nawet do babci... wiem, ze troche niewygodnie z małym dzieckiem i babcią w jednym pokoju ale da sie to przezyc a moze wtedy Twój mąż troszke wszystko przemysli, zobaczy ze nie jest tak fajnie zostac samemu w pustym mieszkaniu... u nas to pomogło, fakt ze na jakis czas ale i tak nie jest tak zle jak bylo przed tym zanim sie wyprowadzilam...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 lip 2008, 19:21

Zreszta dlaczego ja mam sie wyprowadzac ze swojego mieszkania,
Gabrysiu, po to zeby troszke postraszyc... ja wiem, ze to drastyczna metoda ale jak juz nie wiadomo co robic to moze wtaro to zastosowac... a babcia napewno stanęlaby po Twojej stronie :-)

Jakie to życie jest trudne...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 lip 2008, 19:36

Gabrysiu, w takim razie bardzo Ci wspolczuje :ico_pocieszyciel: trudna sytuacja... ale powiedz co Ty mozesz zrobic? Co planujesz? Przeciez musi byc jakies wyjscie...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 lip 2008, 20:05

Gabrysiu, fotki pokaże jak odblokuje mi sie aparat - nie moge go włączyc, podejrzewam ze gdzies wpadł piasek... ale zdjec mam moze ze 30 :ico_placzek: muzimy kuoic sobie jakis porządny aparat bo ten pospuł nam sie nie pierwszy raz...

Maja plażą była zachwycona, woda tez... na początku jak wsadzilismy ją do wody to uciekałą ale potem jak juz sie oswoiła to nie chciala z niej wyjsc. Ciężko było bo nie chciala sie bawic przy nas tylko leciała na koce do innych ludzi, aZ nie wierze ze ona jest tak smiała, wrecz nachalna :ico_olaboga: jak nic nie chciala jesc tak na plazy czestowała sie od innych osób paluszkami, nawet wzięła sobie sama banana od kogos :ico_wstydzioch:

Ale powiem Wam, ze my juz nigdy nie wyjedziemy sami bo po prostu jest nudno... mam nadzieje, ze uda nam sie na drugi raz umówic z kims na wspolny wyjazd...

Warunki mieszkaniowe mielismy takie sobie, a nawet moge powiedziec ze nie specjalne. Niby pisało, ze pokoje bogato urzadzone a jak pojechalismy i zobaczylismy to bylismy w szoku - pokoik malusienki, telewizor, ktory migał i nic sie nie dało obejrzec :ico_zly: , stare łóżka, stare zasłony, jakies to wszystko takie przygłebiające... takze na stronach piszą takie kity, ktore nijak sie mają do rzeczywistosci :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

19 lip 2008, 20:23

Cześć Iwonko ;) Ja też żałuje ze tylkor az sie spotkalismy, może jakby w ten piatek była lepsza pogoda to mielibysmy szanse na kolejne spotkanie, no ale moze bedzie jeszcze kiedys okazja. Musze ci powiedziec ze Julce Majeczka tak utrwaliła się w pamięci że ciagle powtarza MAJA NIE MA,MAJA PAPA. Na zdjęciu jak ją widzi to od razu reaguje MAJA ;)
daj znać czy zdjęcia dosżły,bo wysyłałam wczoraj.

Musze się pochwalic ze sa pierwsze nocnikowe sukcesy. dzis ani razu sie nie posikała, a cały czas wołała :ico_brawa_01: ja zauwazyłam, że ona już tak nie sika po trochu tylko trzyma i jak jej sie nazbiera dużo to wtedy woła :-D no ale nie zapeszam

[ Dodano: 2008-07-19, 20:26 ]
iwona ja nakręcilam tam jeden filmik jak dziewczynki tancza- mozna by było to jakos zgrac i posłać dziewczyną. Macie jakiś link gdzie można te filmy wgrywac?

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

19 lip 2008, 20:30

Krociutki jest ten filmik ale zaraz wgram :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 lip 2008, 20:31

Kasiu, zdjecia mam a na filmik czekam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość