Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 lip 2008, 15:44

Ojjojoj ale komplementy, dziękuję, wybór kolorów mój, juz dawno miałam chętkę na rudy :-D w blondzie czuje się jakoś ostanio nieswojo...

Bunt, hmmm Wiki po chorobie jest strasznie nieznośna, doszły powarkiwania i bicie, też podobnie jak ty Anetko wychodzę z pokoju, a jak jest mąż to nawet z domu. Moje dziecko chodzi spac po 22, a za dnia śpi na kanapie, na fotelu i to o tak różnych godzinach, że praktycznie nie mam nad tym kontorli. Wczoraj spała naet dwa razy.

Moja też się łapie na pampersa mówi "sisi" i koniec, na nocnik siada ale po fakcie, ale już czai o co biega, raz nawet już jak krzyczała "sisi" to zaraz sama usiadła na nocnik ale w pampersie...

Ja mykam też do rodziców po nd, ale chyba robię to dla św spokoju, ja wolę swój domeczek.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

03 lip 2008, 16:20

a my już jutro nareszcie jedziemy, ale chyba bardziej się ciesze z tego że męża bede miała. Bo ten tydzień z dziewczynami daje mi w kość :ico_szoking: A mąż pracuje od rana do wieczora żeby nadrobić całe 2 tyg. urlopu. Dziś już troche posprzątałam a jutro tylko się będe pakować, i ostatnie zakupki :-D W domu wiecznie leci mi jakieś disco polo " małolata, małolata " " jestem szalona " i takie tam, a Martyna tylko się przebiera i tańczy :ico_szoking: Asiu moje teraz nauczyły się chodzic spać ok 21 ale za to Matylda już od tygodnia przesypia całą noc, za wyjątkiem tej niedzielnej nocy co wymiotywała... :-) Myśle że jej tak zostanie bo te nocne wstawanie jest takie męczące :ico_noniewiem: A nasza mała wczoraj u babci zawołała sisi a miała pampersa, mąż mówi że zdziwił się okropnie ale posadził ją na nocniku i zrobiła :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 lip 2008, 17:07

U nas z nocami nigdy nie było problemu, Wiki skończyła 6 tygodni i juz przesypiałą te min 6 godzin, a teraz 9-12 godzin, tylko podczas choroby się wybudzała, ale dało się to znieść.

Wiki wczoraj prawie nic nie piła, za to dziś chyba więcej ode mnie :-D odzyskuje już apetycik i chyba jest spokojniejsza.

Maziu miłego wypoczynku i zdrówka dla córeczek życzę, potem wracaj do nas :)

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

03 lip 2008, 22:36

Hejka!
asiu, świetnie wyglądasz w nowym kolorze.Ja pod koniec lipca zamierzam się trochę "przyciemnić" i krócej podciąć a potem... zapuszczam włosy :-D do przyszłych wakacji.
kasiulka, a gdzie te fotki obiecane?! Ja nic nie mam. Poproszę na chloe1@op.pl
anetko, ja na temat buntu nie mogę nic powiedzieć, rzadko się zdarza i szybko przechodzi (jak mamusi :ico_haha_01: )
No właśnie, a gdzie maritta?
mery, co z Kornelkiem?
Od jutra chłodniej. i dobrze, już nie można było wytrzymać.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

04 lip 2008, 07:20

Hej ja dziś już od 6 niemoge spać :ico_noniewiem: Ta pogoda mnie martwi :ico_noniewiem: Dziś ostatnie dwa zastrzyki ciekawe co powie lekarka,..Mąż dziś obiecał szybko przyjechać z pracy to jeszcze zdąże sobie coś kupić ale chyba zamiast krutkich spodenek kupie kalosze :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

04 lip 2008, 12:48

Witam

U nas 22 stopnie, chmury, wiatr czaem pada :-D Wikunia wróciła do normy, spałą od 22 do 10 rano :ico_brawa_01: A ja w pn mykam do rodziców, więc która chętna na pełnienie dyżuru na forum :-D

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

04 lip 2008, 13:40

Czesc dziewczyny!
Asiu - bardzo Ci do twarzy w tym kolorze.
Kasiula - ja nie mam zdjec... :ico_nienie: chetnie zobacze jak rosna inne brzuszki, a nie tylko moj i moj :ico_oczko:
U nas z zalatwianiem jest tak, ze nocnik w ogole nnie wchodzi w gre, natomiast Bartek bardzo lubi taka nakladke na kibelek i jak pamieta, ze ona tam jest to wola "pipipi", ale czesto niestety jeszcze zapomina, dlatego pampers na pupie obowiazkowo. Teraz byczymy sie na Kaszubach, jest upal, wiec myslalam, ze naucze go jak bedzie mial mokro w samych gatkach, ale jemu to w ogole nie przeszkadza :( No ale nie jest zle, bo widze ze u Was podobnie :-)
Pozdrawiam slonecznie z pieknego Suleczyna, papa

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

04 lip 2008, 15:08

Cześć karola! :-) To już szósty miesiąc :ico_szoking: :ico_szoking: !Pokaż swój brzuszek :-D ....
asiu, ja dyżuru nie będę pełniła, w niedzielę wyjeżdżamy.
mazia, życzę zdrówka dla dziewczynek. Mój mały od dzisiaj zdrów. Książeczke zdrowia wezmę ze sobą, nigdy nic nie wiadomo. Rok temu nad morzem dopadło mnie zapalenie gardła...

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

05 lip 2008, 22:37

hop hop

cały dzień minął i co :ico_szoking: ??????? nikogo niet :ico_placzek:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

06 lip 2008, 13:09

Hello!
Dawno mnie nie bylo, ale az tak bardzo watek sie nie rozwinal. Widac,ze wiele osob z forum sie wykruszylo albo zaglada sporadycznie. Troszke szkoda, a dopiero minely 2 lata od jego zalozenia :ico_oczko:
W sumie nie powinnam narzekac, zwlaszcza,ze sama nie bywam tu czesciej :ico_wstydzioch:
Tak czy inaczej - naprawiam to teraz - i was wszystkie pozdraw :ico_haha_01: iam

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość