Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 sie 2008, 11:05

My juz mamy na zime kurteczke (z ciuchow za 10 zl), spodnie na szelkach ocieplane (z wyprzedazy za 25 zl) i jakby co to kombinezon tez mamy (z ciuchow) za 15 zl, babcia zprezentowala, chociaz mnie sie za bardzo nie podoba..... hmm
wszytsko na rozmiar 86-90 cm, mysle ze bedzie dobre, brakuje tylko szalika (czapke i rekawiczki tez mamy w spadku), no i wlasnie nie wiem jak z butami, bo chyba trzeba bedzie kupic, zeby nozki nie marzly, no chyba ze juz zacznie biegac........ po sniegu :ico_noniewiem: a jaki rozmiar, nie mam pojecia :ico_olaboga: ja tam sie meza nie pytam, tylko ja cos jest fajnego, w dobrej cenie i uwazam ze potrzebne to kupuje, no ale w koncu ja na to tez zarabiam, wiec u nas troche inaczej jest...

[ Dodano: 2008-08-26, 11:06 ]
Renia, fotka w podpisie czadowa!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-26, 11:08 ]
ach, jesienna kurteczke tez mamy z ciuchow za 6 zl.... dziewczyny no to radzcie jak z tymi butami.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 sie 2008, 11:12

Jola wspolczuje sytuacji powinnas tego meza przez kolano i po golym tylku wystukac no bo jak tak mozna zone z dwojka dzieci zostawic

troszke mi sie humor poprawil maz powiedzial ze mam sie nie przejmowac bo to przeciez nie moja wina ja chcialam dobrze

a i wlasnie sie dowiedzialam ze dostalismy pomoc do wynajmu za mieszkanie

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 sie 2008, 11:54

mz74 pisze:no ale w koncu ja na to tez zarabiam, wiec u nas troche inaczej jest...

proszę ja Ciebie, ja mam 500zł renty dla siebie której i tak bez pytania nie mogę wydać w sumie jakbym kupiła to by już wyjścia nie było ale tylko nerwy z jego strony.

iwona83 pisze:Renia fajne zdjecie w podpisie

mz74 pisze:Renia, fotka w podpisie czadowa!!

Goonia pisze:Renia śliczne zdjęcie w opisie

ah dziękujemy bardzo :ico_wstydzioch:

mz74 pisze:dziewczyny no to radzcie jak z tymi butami....

a jaki rozmiar teraz Pawelek nosi? Artur jeszcze 18 ale już niedługo, na jesień mu muszę już napewno 19 kupić (około 12cm) a na zimę to już całkiem pojęcia nie mam bo tu rajstopka, skarpetka i mało miejsca :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 sie 2008, 11:58

Goonia pisze:Wy tą rocznicę to mieliście wczoraj, czy dziś dopiero?
wczoraj, ale i tak Kuba zapomniał, ja się słowem nie odezwałam, bo się boczę na niego, więc jakoś przeszło bokiem, dziękuję bardzo za życzenia... :-)

mz74 pisze:ja tam sie meza nie pytam, tylko ja cos jest fajnego, w dobrej cenie i uwazam ze potrzebne to kupuje, no ale w koncu ja na to tez zarabiam, wiec u nas troche inaczej jest...

ja przed narodzinami Gabiego dużo prcowałam i pieniążki zawsze były na koncie, więc kupowałam masę ciuchów na allegro... teraz niestety o pieniądze na każdą szmatkę muszę Kube prosić, więc choćbym coś uważała za potrzebne to to mogę nie dostać "dotacji" :ico_oczko: jeszcze się to w sumie nie zdarzyło, ale zawsze komentuje moje zakupy, które uważa za niepotrzebne :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-26, 11:59 ]
ja z resztą nie wiem jaki rozmiar tego kombinezona bym miała kupić, więc się za bardzo nie napalam

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 sie 2008, 12:01

na jesień takie myślę fajne http://www.allegro.pl/item425455806_coc ... zm_19.html ale jak pokazałam Marcnowi to powiedział 'kiedyś' i tle jest rozmowy

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 sie 2008, 13:20

widzę, że ten sprzedawca ma dużo fajnych bucików... ale nie chcę Gabrielowi kupować butów dopóki faktycznie nie będę mu potrzebne, jak zacznie wstawać to po domu jakieś kapciuszki tylko, a myślę, że poczekam na to jeszcze tyle, że akurat na dwór buty zimowe będą potrzebne...
ale trampeczki niczego sobie i cena również...

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

26 sie 2008, 13:40

Mam pytanko...robicie jakieś przetwory dla maluszków? Ja wpadłam w szał produkcji :ico_haha_01: Mam soczek z malin bez cukru, śliwki, gruszki a dziś zrobiłam dynię i jabłko z dynią. Dałam spróbować Lolkowi jabłko z dynią i smakowało mu :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 sie 2008, 14:07

Kurcze Gosia, ale z Ciebie gospodyni... no, no, no.... :ico_brawa_01: Ja nic z tych rzeczy, chyba przez brak czasu.... ale zamierzam zamrozic warzywka i owoce, niektore juz mam zamrozone, malo czasu na to trzeba, a mrozone zachowuja wszystkie witaminy, itp...
Mojemu Pawelkowi wlasnie jakos dynia nie smakowala, ale moze teraz mu sie zmienilo i sprobuje mu dac!

Z bucikami to nie mam pojecia jaki rozmiar buta nosi Pawelek bo w zyciu mu butow jeszcze nie kupowalam, na razie nie zamierzam, dopiero na zime chce kupic, zeby mu w nogi nie bylo zimno, bo chodzic to i tak nie wiem czy juz bedzie....

Te butki na allegro fajne, ciekawe tylko z czego zrobione i czy nozka sie nie bedzie pocila w nich...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 sie 2008, 14:32

Goonia no ja nie wpadłam na to żeby jakieś przetwory robić a może i coś by się zrobiło :-)

byliśmy na spacerku i u cioci Arturka, chwilę pobawiliśmy się i wróciliśmy do domku spać :ico_oczko: . Lecę może teraz obiadek zrobię i jakoś do ogarnę, nie mamna nic dzisiaj ochoty :ico_noniewiem: tym bardziej na :ico_prasowanko: które na mnie czeka już od ... nawet iepamiętam bo wczoraj jeszcze dołożyłam a w pralce czeka następne do postawienia :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-08-26, 14:35 ]
mz74 pisze:Te butki na allegro fajne, ciekawe tylko z czego zrobione i czy nozka sie nie bedzie pocila w nich...

pewnie z jakiegoś sztucznego tworzywa ale mam takie właśnie rozmiar mniejsze i nie poci mu się nóżka

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 sie 2008, 14:39

Renia0601 pisze:pewnie z jakiegoś sztucznego tworzywa ale mam takie właśnie rozmiar mniejsze i nie poci mu się nóżka

no to dobrze wiedziec, to jak to jest z tymi rozmiarami....? ja kupowalam chyba skarpetki na 11 cm, czy jakos tak...? to jaki to jest rozmiar buta??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość