Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

06 paź 2010, 11:17

Cześć :-D
Ja chętnie :ico_kawa: :ico_kawa:
Niestety u nas też choróbska dopadły. Adaś wyzdrowiał a teraz Jaś choruje. I biedactwo tak przeżywa, że tak ładnie słoneczko świeci a on w domu musi siedzieć.
Adaś po przerwie nie chciał iść do przedszkola. W piątek jak go zaprowadziłam to się rozpłakał. A dziś nawet mi pomachał i buziaka przesłał na pożegnanie :ico_oczko:
Słuchy mnie dochodzą, że raczej nie dostanę kolejnej umowy i na pewno na czas zimy będę bezrobotna. Ale prawdę mówiąc trochę się cieszę, bo już nam strasznie ciężko tak ciągnąć. Ja dzieci praktycznie nie widzę, bo rano jak jestem w domu to oni są w przedszkolu, a po południu to już tata się nimi zajmuje. W dodatku teraz studia zaczęłam, więc łikendy też bez dzieci :ico_placzek: Tylko kasa.... Niestety zawsze jej mało...
Miłego dnia życzę :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

06 paź 2010, 14:00

Agnieś81, zdrówka dla chłopcow, moi tez juz w przedszkolu po ponad tyg chorowania. Teraz mam wiekszy problem, nie moge sie dodzwonic do Kajetan, do kliniki słuchu i mowy czy jak to się tam nazywa, chyba mi przyjdzie jutro jechac osobiscie - dobrze, ze mamy w miare blisko. Ciagle zajęte a musze Franiuta zapisac na konsultacje i musi miec szybko zrobiona operację wyciecia migdałka tego trzeciego, podciecie bocznych i drenaż uszu.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 paź 2010, 21:02

no u nas z przedszkolem problemy. Pani mówi, ze Kuba dzieci bije ale to on codziennie wraca do domu poobijany, więc nie wiem co o tym myśleć. Dziś mówiłam Pani, ze jest cłay w siniakach, a w zesżłym tygodniu miał tak zbita noge, ze musiałam go do domu nieść i cąly dzień nei chodził. Strasznie zdziwiona była :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

07 paź 2010, 08:25

No to znów kawka z rana :ico_kawa: :ico_kawa:

Widzę ze wszystkie dzieci chorują :ico_olaboga: zdrówka życzę

Bożena widzę że u ciebi ejeszcze poważniejsza sprawa bo pobyt w szpitalu was czeka :ico_sorki: mam nadzieję ze szybko wam to minie i będziecie po wszystkim

Agnieś tak jak mówisz z jednej strony praca to kasa ale też jakim kosztem. No i jeszcze studia :ico_olaboga: z dziećmi będziesz więcej ale studia też kasy ciągną.
Wiem bo sama w ten weekend mm pierwszy zjazd. Ja pocieszam się tym że póki co siedząz chłopcami w domu i w weekend będę 'odpoczywać' od dzieci :-D

kilolek a z tym biciem to faktycznie dziwna sprawa. Mósisz pogadać z tymi babkami bo nie może być tak żeby on bił ale nie może być tez tak żeby Twoje dziecko z siniakami do domu wracało tym bardziej że siniak nie robi się od lekkiego uderzenia :ico_sorki: :ico_sorki:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

07 paź 2010, 15:12

Bożena Franio często choruje na gardełko,ze musicie się podać takim zabiegom?
Kilolek to rzeczywiście ciut dziwne z tym biciem jest, bo moze porostu Kuba odaje jak jakies dzieci jego biją. A co Kubuś mówi jak pytasz sie skąd ten siniak

Agnieś zdrówka dla chłopców. A jesli chodzi o kase to doskonale cię rozumiem my tez musimy wyżyć z jednej pensji i nie łatwe to ale jakos nie narzekamy. Ja niestety nie mam mozliwosci podjęcia pracy stad muszę dojeżdżać wtedy tez caly dzien praktycznie poza domem a co z dziećmi- opiekunka pochłonęłaby cała pensje. Czsem mazy mi się jeden dzien bez dzieciaków

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

07 paź 2010, 15:20

barbara123, skąd to znam :ico_sorki: ja tez z moimi chłopcami 24 h :ico_sorki: no ale teraz zaczynam magisterkę to mam nadzieję że trochę wśród ludzi poprzebywam :ico_brawa_01:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

07 paź 2010, 21:17

:-) Ewcik te wyjscia do ludzi sa szczegolnie kobiecie potrzebne
Ja własnie spiram się z męzem bo on wychodzi do pracy zostawia cały majdan i ma tam swoich kumpli moze pogadać. Chciałam zebyśmy pojechali z moimi znajomymi na weekend w listopadzie to oczywiscie ble, ble bo to jesień a ja chce pchać sie zakopianką ,on po ciemku nie widzi - mozemy nocować i wracać rano. I tak to mężczyźni zrozumieją kobiety

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

07 paź 2010, 23:32

A co Kubuś mówi jak pytasz sie skąd ten siniak
"dostałem za swoje", "należalo mi się" "Bozia się na mnie gniewa" :ico_olaboga: sam tego nie wymyslił na bank
ja na razie delikatnie z Panią rozmawiałam, tak zeby wiedziała, ze wiem o tym wszystkim i mam nadzieję,z e sie bardziej przyłozy, a jak nie to naślę na nią męża :-D a tak na powaznie to planujemy wziąć po dniu wolnego i iśc z nim kilka razy posiedzieć i zobaczyć co się dzieje. Pani mówi, ze to on zaczyna do dzieci. Jetem w stanie w to uwierzyć bo nad Michhasiem ciagle się pastwi, ale dziwi mnie, ze ma te siniaki

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

08 paź 2010, 13:51

kilolek, a tak ogólnie jak tam atmosfera w domu?? unormowało się jakoś bo wiesz te wszystkie nerwy strasznie się na dzieciach odbijają. Ja widzę to po Tymka, ostatnio bardzo się zmienił i częściej na Kacperka z rękami się rzuca. Trudny okres bo on bardzo dużo już rozumie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

08 paź 2010, 20:10

hmmm mozna powiedziec że się unormowała, tzn trwa w zawieszeniu. Niby jest ok ale tak pozornie. Czuję sie jakbym na tykającej bombie siedziała. taram sie nie dawac po sobie znać

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości